Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ACİLL YARDIM. MUAYENEDE GECEMEDİK:(  (Okunma sayısı 2257 defa)

ACİLL YARDIM. MUAYENEDE GECEMEDİK:(
« : 28 Haziran 2012, 12:13:54 »
ww polo 1.4 100bg highline mode aracım var

beyler muayenede aracımda ağır kusur buldukları şunlar.

***sağ fren hortumu
***ön sağ salıncak burcu bozuk
***gaz deşarjlı far(xenon) far yükselik ayarlıyıcı çalışmıyor. (farlar orginalinde xenon mu oluyor bu araçlarda yoksa sorun takılmamı ve araçta sadece yükselik ayar düğmesini mi yapmak gerekli yoksa fardaki ampulleri de değiştirmeliyim

ortalama ne kadara patlar bunlar :(

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Ynt: ACİLL YARDIM. MUAYENEDE GECEMEDİK:(
« Yanıtla #1 : 28 Haziran 2012, 12:18:07 »
kaç model araba ?

Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #2 : 28 Haziran 2012, 14:01:36 »
diğerlerinin bilyorum ama farlar sonradan xenondur, ampülleri ve balastlarını söküp normal ampül takarak gidin, far yükseklik ayarı bizim araçlarda manuel zaten kabul görmüyor normalde. elle ayarladığınız düğme çalışsada xenonla geçirmiyolar muayeneden.
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

« Yanıtla #3 : 28 Haziran 2012, 20:20:10 »
aynen bende kalmıştım zenon dan ağır kusur olarak bizim araçlarda far ayarlayıcısı var zenon taktınmı o iptal oluyo onun için ağır kusur oluyo normal ampul tak 15 tl fren hortumu 20 tl salıncak burcu 15+tornacı 20+işçilik30toplam 110-120 tl para harcadınmı tek seferde geçersin allahın izniyle  :D

« Yanıtla #4 : 28 Haziran 2012, 21:05:38 »
vallahi hep benimi buluyor özel vw servisine getirip gösterdim dedikleri sorunları adamlar burclarda sorun yok dediler koymuşlar yeni yetme çocukları TUVTURK muayene istasyonuna kafadan sallıyorlar boş yere masraf çıkardılar 150 liralık
xenon farlara gelince bi oto elektrikciden yarım saatliğine gecici sarı far taktım öyle yırttık xenonsuz olurmu :)