Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Servis mi? diğer ustalarmı?  (Okunma sayısı 2066 defa)

Çevrimdışı ozk.26

• VW Poloooo :)
Servis mi? diğer ustalarmı?
« : 11 Haziran 2011, 18:01:05 »
Geçen ay 2000 model polo 1.4 16 valf trendline moedli araba aldım.araç 133 bin km de. tek kişi kullanmış ilk eldi.Bursadan anca temizini bulabilidm.Ustaya götürdüm cihaza bağladı sıkıntı yok motorun güzel dedi, kaportada zaten sıkıntı yoktu boya kalınlık ölçer cihazıyla ölçtürmüştüm. eskişehir e gelince bir ustaya göstereyım dedım filtreler,bujileri yağını değiştirdim fakat içime triger tasası düştü usta motoru açıp bakalım bir ara dedi geçem hafta komple trigerini değiştirdim kabloları,kayışları birde yanında motor kulağı parçası çıktı 460 tl tuttu işçilik içinde 200 tl aldı.sizce nedir fiyatı normalmidir?
fakat şimdide şanzımanından ses geliyor bugün ustaya götürdüm şanzımanında sıkıntı var arabaya binme dedi 2 gün kalacak bir ara getir halledelim dedi. ustayamı yoksa servisinemi götüreyim arkadaşlar?

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
Ynt: Servis mi? diğer ustalarmı?
« Yanıtla #1 : 11 Haziran 2011, 18:40:32 »
dışarıda iyi bir usta daha hesaplı olur. Parça orj. sıfır iyi olur ama çok pahalı ise çıkma bak. Şanzıman yağı çok önemli çekan yağı geri koysunlar üzerine orj eşdeğeri eklensin. ŞanzımN yağını komple değiştirmek genelde gerekmez ve pahalıdır. Alırken Şanzımanı, trigeri hesaba katsaydın keşke
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı ozk.26

• VW Poloooo :)
Ynt: Servis mi? diğer ustalarmı?
« Yanıtla #2 : 11 Haziran 2011, 18:47:53 »
aldığım galerici 1 hafta önce doğuştan baktırıp aldığını söledi bana.genel bir kontrol ettirmiş o kadar.motor kapalı kutu olunca ayrıntısına bakmamış.yapacak bişey yok aldık artık katlanacağız :) tşk cevabına