Gönderen Konu: 6n2 istiyorum kaça bulabilrim..  (Okunma sayısı 19113 defa)

Çevrimdışı ceceduman

• Profili Görüntüle
Ynt: 6n2 istiyorum kaça bulabilrim..
« Yanıtla #56 : 24 Mayıs 2012, 11:07:08 »
ne dersenız diyin kullanmadıgım 600cc bınmedıgım 1000 lık kalmadı desem yerıdır ama illaa da bincem desem K9 ve hayabusadan şaşmam bi ihtimal bmw S1000RR arkadaslar konuyu kapatalım kan akısım hızlandı gene  >:D

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N Sportline
« Yanıtla #57 : 24 Mayıs 2012, 16:09:21 »
Evet bende artık 6n2 bakıyorum bi yandan
Mesele ölmek değil, mesele yaşayamamak.

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 24 Mayıs 2012, 16:25:02 »
gel bnm borayı vereyim sana. hiç olmazsa yabancıya gitmesin.
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı ceceduman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 24 Mayıs 2012, 18:26:30 »
gel bnm borayı vereyim sana. hiç olmazsa yabancıya gitmesin.

banamı dıyon ? :)

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #60 : 24 Mayıs 2012, 18:50:31 »
:) ortaya diyom ben kim isterse :) ha bi de bi tane beyaz 1.4 sportline 98 polo buldum bi bakar mısınız nasıl bişiye benziyor.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-cok-temiz-polo-83817287/detay/

plakayı saklamış takas olur diyo işgillendim ama fiyat da uygun gibi. yorumları bekliyorum. 

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 24 Mayıs 2012, 20:26:57 »
stoplar birbirinden farklı, lokal boyaların nerelerde olduğunu sormalı. km iyi çokda ışıl ışıl değil gibi.. bilemedim..
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 25 Mayıs 2012, 00:09:30 »
stopların birinde film olabilir mi bugün aradım sahibi çok içten samimi konuştu alıp satıcı değil normal insan :) kaç gündür aradıklarım okadar suratsız çıktı ki bu abi çok babacan geldi bana .

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 25 Mayıs 2012, 00:53:30 »
bana pek filmli gibi gelmedi, 6N ci arkadaşlar daha iyi bilir ama, sadece stobu kırıpta değiştirmişte olabilir. sanki sağ arka sonradan takılmış gibi. alım satımda İNSAN a denk gelmek zor hakkaten...
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 25 Mayıs 2012, 00:58:01 »
bakımlarını yaptırmıs trıger falan degısmıs lokal boyalar ıcın tam ayrıntı sormadım ama cızıktenmıs kaza bela yok dedı degısen de yokmus fakat tabı baktırmadan bılemeyız ama araca ısındım ben sportlıne olusu falan begendım yanı fıyat da ıyı ıkı secenek var su an elımde bırı bu bı de ızmırdekı beyaz 6n2.

Çevrimdışı ceceduman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 25 Mayıs 2012, 10:24:22 »
bakımlarını yaptırmıs trıger falan degısmıs lokal boyalar ıcın tam ayrıntı sormadım ama cızıktenmıs kaza bela yok dedı degısen de yokmus fakat tabı baktırmadan bılemeyız ama araca ısındım ben sportlıne olusu falan begendım yanı fıyat da ıyı ıkı secenek var su an elımde bırı bu bı de ızmırdekı beyaz 6n2.

caner benden sana tavsiye alıcaksan kesinilke acele etme ve higline almaya bak ;) dijital klima ve sunroof  :tamamdir

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 25 Mayıs 2012, 10:29:04 »
highline a param yetmiyor. boradan geriye 15 milyar gibi bi para kalcak elime. nekadar uygun fiyata buldum bnm için okadar iyi olcak. normal 6n2 ler en iyi 16'dan başlıyor. highline dedik mi 17bucuk en az o da . okadar çıkamam sanırım :(

Çevrimdışı ceceduman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 25 Mayıs 2012, 10:40:22 »
highline a param yetmiyor. boradan geriye 15 milyar gibi bi para kalcak elime. nekadar uygun fiyata buldum bnm için okadar iyi olcak. normal 6n2 ler en iyi 16'dan başlıyor. highline dedik mi 17bucuk en az o da . okadar çıkamam sanırım :(

vallaha bu devirde temiz araba bulmak çok zor caner ben şimdi işten çıktım eve gelcem arabanın başında 4 tane adam neoluyo falan gittim adamlar arabaya ciddi ciddi bakıyolar alıcıyız kardeş sat bize dedi daha fiyat söylemeden satmam dedim :) sonradan ogrendım kı benım kankam o arkadaslara soylemıs arabasını napın edın alın ama benım soyledıgımı soylemeyın dıye :) satmadım ve bi higline parası teklif ettiler  ::)

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 25 Mayıs 2012, 10:44:55 »
ya ben geçici kullanıcam zaten bikaç sene binicem sonra sıfır alma gibi bi düşüncem var. (yada sıfıra yakın :) ) bu alacağım poloyu da anneme vericem ilerde öle highline falan olmasına gerek yok hesaplı olsun temiz olsun yeter. 

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 26 Mayıs 2012, 12:00:08 »
arkadaşlar benzinli buldum bikaç tane temiz ama yakıtı düşündürüyor. benzinde nekadar yakar bu polocanlar.şehir içi ve dışı ?