Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 6n2 istiyorum kaça bulabilrim..  (Okunma sayısı 19051 defa)

Ynt: 6n2 istiyorum kaça bulabilrim..
« Yanıtla #42 : 22 Mayıs 2012, 16:19:38 »
trendline da abs ve klima opsiyonel, olanda var olmayanda. linklerdeki fümenin tavanı güneş yanığı olmuş gibi, gride de vardır muhtemelen gidip görmeden veya tel açmadan anlamak zor. izmirdeki beyaz güzel görünüyor, bagajdaki polo yazısı yok arkadan darbe almışta olabilir keyfen adam sökmüşte olabilir..

emrah trafik setini bagajda sağ taraftaki ilkyardım çantası bölmesine koy, stepne yerinede lastik tamir spreyi alıp stepneyi kömürlüğe at ş.dışına çıkmadıkça, bagaj hakkaten çok küçük.. 170cm boydan fazlasına bu araba 2 kişilik gibi düşünülebilir :D içerisi minnacık

stepnenın yerınde tüp  var :D ilk yardım yerindede kriko var :D yok bilader yer yoook :D

« Yanıtla #43 : 22 Mayıs 2012, 16:20:38 »
:) küçük geliosa satmayı düşün bence  :p  :p  :p
This is the best one until we make a better one.......

« Yanıtla #44 : 22 Mayıs 2012, 16:24:22 »
büyük geçmiş olsun ya :/ gerçekten doğru diyosunuz şans işi bu beklicez görcez diyelim. :)

nişan falan yapmasaydım caner benım ufaklıgı sana verırdım benım kadar ıyı bakıcagını bıldıgım ıcın yabancıya gıtcegıne aramızda kalırdı arabam bende ıstedıgım golfu alırdım ne guzel :(

« Yanıtla #45 : 22 Mayıs 2012, 16:26:25 »
:) olsn bea herşeyde bi hayır vardır. snde aracının kıymetini bil bence motor felan alayım da deme 4 teker yere bassın :) :)

« Yanıtla #46 : 22 Mayıs 2012, 16:32:13 »
:) olsn bea herşeyde bi hayır vardır. snde aracının kıymetini bil bence motor felan alayım da deme 4 teker yere bassın :) :)

o konuyu karıstırrmaaayıııınnn araba maraba hıkaye motor tutkumun yanında 150kg 180bg 0-100 4 sanıye kadar max.hız +299 bak yıne heycanlandım  :sevgi: >:D

« Yanıtla #47 : 22 Mayıs 2012, 16:38:31 »
yok yok tehlikeli abi. ne gerek var ya. allah muhafaza :(

« Yanıtla #48 : 22 Mayıs 2012, 20:33:00 »
yok yok tehlikeli abi. ne gerek var ya. allah muhafaza :(

konunu katletmek gıbı oluyo ama ben hayatı hızlı yasamayı sevenlerdenım sanırım teklıkesı sadece motorda degıl normal yasantımdada pekte uslu bırısı degılm 3 seneye yakın dovus sporlarıyla ugrasıyorum motorsıklet tutkum avcılık tutkum nebılıyım sıradan bı hayatım yok kacını kendı gucunu olcmek ıcın ahırdakı tosunu dısarı salıp yatırmaya calısır ??? ben  >:D boyle bı ınsanım ıste hanı yapcak bısey yok benı herkez bole kabullendı ;) vazgemedıgım tek tutkumdur 2 teker ne kızlardan bıle vaz gectım canerr  ;)

« Yanıtla #49 : 22 Mayıs 2012, 21:33:01 »
konunu katletmek gıbı oluyo ama ben hayatı hızlı yasamayı sevenlerdenım sanırım teklıkesı sadece motorda degıl normal yasantımdada pekte uslu bırısı degılm 3 seneye yakın dovus sporlarıyla ugrasıyorum motorsıklet tutkum avcılık tutkum nebılıyım sıradan bı hayatım yok kacını kendı gucunu olcmek ıcın ahırdakı tosunu dısarı salıp yatırmaya calısır ??? ben  >:D boyle bı ınsanım ıste hanı yapcak bısey yok benı herkez bole kabullendı ;) vazgemedıgım tek tutkumdur 2 teker ne kızlardan bıle vaz gectım canerr  ;)

söylenecek bişi kalmamış :)

« Yanıtla #50 : 23 Mayıs 2012, 02:30:50 »

tosunmu galip geldi senmi :D ;D
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

« Yanıtla #51 : 23 Mayıs 2012, 15:32:34 »
arkadaşlar izmirde ekspertiz yapan güvenilir vw ustası var mıdır bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

« Yanıtla #52 : 23 Mayıs 2012, 18:20:41 »
Çınarlı meslek lisesinin orada Alpay Oto var. VW servisi. Ben orada yaptırmıştım ekspertizi.

« Yanıtla #53 : 23 Mayıs 2012, 21:42:46 »
tosunmu galip geldi senmi :D ;D

tosunn  :bekleriz: hala nasıl yıkamadım anlamıyorum  :( ;D

« Yanıtla #54 : 23 Mayıs 2012, 23:14:25 »
o konuyu karıstırrmaaayıııınnn araba maraba hıkaye motor tutkumun yanında 150kg 180bg 0-100 4 sanıye kadar max.hız +299 bak yıne heycanlandım  :sevgi: >:D

honda 954rr  cbr desem sana :)
POLO 6N2

« Yanıtla #55 : 24 Mayıs 2012, 00:13:48 »
zzr 1400 tek geçerim...  ;D
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb