Gönderen Konu: 6n2 istiyorum kaça bulabilrim..  (Okunma sayısı 19069 defa)

Çevrimdışı ceceduman

• Profili Görüntüle
Ynt: 6n2 istiyorum kaça bulabilrim..
« Yanıtla #28 : 22 Mayıs 2012, 10:00:13 »
tamamda güzel arkadaşım bak şimdi kendimden yola çıkıyorum ben araba kullanırken koltugum yer degıstımı araba kullanmak pekte zevklı olmuyo eee boyda 1.90 lık hayvan gıbı bı vucut olunca sadece kız arkadasımla zevklı yolculuk yapyorum ama ailecek bindıgımde neoluyo bılıyomusun derbi macında omuz omuza verıp sankı butun trafiğe destek cıkıyoz gıbı gorunuyo :) evet bagaj olayı yok onuda soyle dıyım benım kanbin bassı bagaja koyuyorum trafık setı ıvır zıvır bagaj tamamdır :) bence sen golf falan bak ;) hanı ben olsam oyle yapardım kı bundan sonra nasıpse arabam golf olur;)

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 22 Mayıs 2012, 10:45:52 »
golf çok mu büyük ya :) polo iyidir :) zaten bu fiyata çok alternatif yok honda civic ler var ama bana yaşlı arabası gibi geliyo onlar. en mantıklısı polo bütçem biraz daha fazla olsa zaten golf 4 düşünürdüm ama napalım hayırlısı.. bu arada yolladığım linkler için hiç yorum yapmamışsınız :) arabalar nasıl :)
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 22 Mayıs 2012, 13:50:55 »
trendline da abs ve klima opsiyonel, olanda var olmayanda. linklerdeki fümenin tavanı güneş yanığı olmuş gibi, gride de vardır muhtemelen gidip görmeden veya tel açmadan anlamak zor. izmirdeki beyaz güzel görünüyor, bagajdaki polo yazısı yok arkadan darbe almışta olabilir keyfen adam sökmüşte olabilir..

emrah trafik setini bagajda sağ taraftaki ilkyardım çantası bölmesine koy, stepne yerinede lastik tamir spreyi alıp stepneyi kömürlüğe at ş.dışına çıkmadıkça, bagaj hakkaten çok küçük.. 170cm boydan fazlasına bu araba 2 kişilik gibi düşünülebilir :D içerisi minnacık
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 22 Mayıs 2012, 13:54:53 »
beyaz olanda farkettiniz mi bilmiyorum ama aracın sol profilinden çekilen fotoda arka sı yere daha yakın duruyor sanki bagajda cok agır bişi varmış gibi. ama sağ profile geçtiğimiz zaman o yere yakınlık yok gayet normal gibi duruyor. farkeden var mı ?

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 22 Mayıs 2012, 15:27:09 »
beyaz olanda farkettiniz mi bilmiyorum ama aracın sol profilinden çekilen fotoda arka sı yere daha yakın duruyor sanki bagajda cok agır bişi varmış gibi. ama sağ profile geçtiğimiz zaman o yere yakınlık yok gayet normal gibi duruyor. farkeden var mı ?

parkettiği yer eğimli sanırım ondandır. sol alt 2. fotoda yol eğimli  ;) asıl soru işareti 18 ocaktan beri neden satılmamış bu araç  ???
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2012, 15:29:24 Gönderen: salihsefa »

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 22 Mayıs 2012, 15:28:13 »
bende hemen şeyle bağdaştırdım sol arkadan bi darbe mi aldı acaba die :D polo yazısı da yok ya. gerçi gri olanda da yok bu polo yazısından ne istiyor bu insanlar ya :)

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 22 Mayıs 2012, 15:32:09 »
sol arkadan darbe alsa bile komple sola yatmaz araba ya caner :) sola hepten yatması için amortisör& yay vs. sıkıntılı olmalı buda toros değilki :D yazı sökülünce iyi gözüküyor diyorlar bizim forumda da aynı fikirde arkadaşlar sökenler var polodur golfdür.. zevk tabiki tartışılmaz..

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 22 Mayıs 2012, 15:35:21 »
:) tabi canım öyle doğru sölüyosun :)  beyaz iyidir diyosunuz yani :) nolcak bnm bu halim ya :) bi buluşma yapalım da içimi dökeyim ben bi dertleşelim ya :)
 ;D

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 22 Mayıs 2012, 15:41:43 »
fotoğrafla araba alınmaz diyorum aga :) gidip bakacaksın baktıracaksın.. araba almak çooook zor iş  Allah kolaylık versin.

bu 3lü içinde beyaz yada gri diyorum.. yanına gidince ne çıkar Allah kerim..

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 22 Mayıs 2012, 15:45:32 »
kafayı yicem ya çıldıracam valla gerçekten ben borayı hiç düşünmeden aldım geldim. inanın test sürüşü bile yapmadım bi ekspere soktum aldım memlekete döndüm ama allah saflığımıza mı verdi nedir araba çok güzel çıktı o da bizim temiz kalbimize sanırım. ama bi daha aynı şansı bulur muyum bilemem. bir lira masrafı olmayan bi polo lazım bana.

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 22 Mayıs 2012, 15:52:12 »
o sana iyi denk gelmiş valla ben bi skoda aldım hiç göstermeden binmeden, direk notere giderek, taklasımı dersin alt takımmı motormu.. peeeyy pey  :D ondan sonra zaten expertize bağladık arkadaşlar felan beraber gidelim araba almaya diyor  ;D bi lira masrafı olmayan polo 6R üstad 6N2 de zor yani, benim kendi bindiğim araba bile yarın öbür gün triger isteyecek...

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 22 Mayıs 2012, 15:54:37 »
ee napcaz illa beni başka markaya mı yönlendirceniz yani :D bi  honda civic alıp arkaya da çoluk çombalağın ismini mi yazdıralım yani :)

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 22 Mayıs 2012, 16:01:07 »
gelinle beyaz eşya şans işi die bi laf vardı, ne kadar dayanacağı belli olmazmış  ;D 2. el araba da aynı o hesap hangi marka alırsan al şans işi aga, kaldıki memlekette sıfır araba bile alıp kazalı çıkan araçlar var.. sen vw den şaşma, heleki benim gibi en ufak çıtırtıdan kıllanan biriysen sakın reno meno alma, dert yakıtsa ve poloda idare eder büyüklük açısından diyorsan al polonu bin keyfine bak.. sabretmek lazım araç alımında aceleci davranan zarar eder, ben ettim 5000 lira zarardayım. (araba 4500 liraydı  :D)

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 22 Mayıs 2012, 16:02:59 »
büyük geçmiş olsun ya :/ gerçekten doğru diyosunuz şans işi bu beklicez görcez diyelim. :)