Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 6n2 istiyorum kaça bulabilrim..  (Okunma sayısı 18995 defa)

6n2 istiyorum kaça bulabilrim..
« : 19 Mayıs 2012, 12:02:07 »
arkadaşlar gri-beyaz-füme renkleri öncelikli olarak bi tane 6n2 almak istiyorum ama piyasada 18 e kadar var bnm aşağı yukarı 15-16 param var sizce 6n2 alabilir miyim bu paraya piyasası nedir ne değildir ? alırken nelere dikkat etmeliyim ? Fikir veren arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim...
This is the best one until we make a better one.......

Ynt: 6n2 istiyorum kaça bulabilrim..
« Yanıtla #1 : 19 Mayıs 2012, 13:30:39 »
bu paralara 6n 2 bulursun istanbul piyasası olarak diyorum internetete olmasada oto pazarlarına gitmeni tavsiye ederim herkes nete ilan vermıyo

« Yanıtla #2 : 19 Mayıs 2012, 13:58:20 »
ben de öyle 17 -18 leri görünce şaşırdım sahibinden.com un fiyatları çok uçuk ve piyasası yanlış değerlendirilyor mesela bnde bora var sahibinden'de 23 e yakın yazmışlar mesela muadil boralara inşallah gönlüme göre şirin tatlı bi polocan bulurum.

« Yanıtla #3 : 19 Mayıs 2012, 14:01:37 »
ben de öyle 17 -18 leri görünce şaşırdım sahibinden.com un fiyatları çok uçuk ve piyasası yanlış değerlendirilyor mesela bnde bora var sahibinden'de 23 e yakın yazmışlar mesela muadil boralara inşallah gönlüme göre şirin tatlı bi polocan bulurum.
  inşallah ulursun bendede var satılık polo 6 n ama  1.6 99 model lpg var sunroof var klimalı  5 kapı servis bakımlı istersen düşünürsen ilan numrasını verrrım

« Yanıtla #4 : 19 Mayıs 2012, 14:07:05 »
fotodaki araç mı yeşil olan aslında bn çok istiyorum kırmızı olsun mavi olsun veya yeşil olsn ama bizim aile pek sıcak bakmıo füme olsun gri olsun diye tutturdular  >:(

« Yanıtla #5 : 19 Mayıs 2012, 14:11:37 »
fotodaki araç mı yeşil olan aslında bn çok istiyorum kırmızı olsun mavi olsun veya yeşil olsn ama bizim aile pek sıcak bakmıo füme olsun gri olsun diye tutturdular  >:(
  evet o araç full servis bakımlı   bende araçtan memlunum ama hanım kullanamıyo ufak çoçuğumuz var zor oluyo bir yere doktora aşıya vs  götürmek için hanım benı beklıyo otomatik vites alcam o yuzden satıyorum  http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-1999-klima-sunroof-yeni-lpg-2-yil-garantili-yeni-muayne-83859039/detay/       

« Yanıtla #6 : 19 Mayıs 2012, 14:13:15 »
  evet o araç full servis bakımlı   bende araçtan memlunum ama hanım kullanamıyo ufak çoçuğumuz var zor oluyo bir yere doktora aşıya vs  götürmek için hanım benı beklıyo otomatik vites alcam o yuzden satıyorum  http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-1999-klima-sunroof-yeni-lpg-2-yil-garantili-yeni-muayne-83859039/detay/       
  araç çok güzel resimlerde görüldüğü gibi   bende golf 3 buldum otomatik klıma + lpg li tam bana göre o yuzden yarında altunizade oto pazarına gidicem

« Yanıtla #7 : 19 Mayıs 2012, 14:21:38 »
anlıyorum yeşil olmasa bi de 6n2 olsa düşünürdüm de hayırlı satışlar diyelim size umarım değerini bilen birine gider..

« Yanıtla #8 : 19 Mayıs 2012, 14:24:06 »
anlıyorum yeşil olmasa bi de 6n2 olsa düşünürdüm de hayırlı satışlar diyelim size umarım değerini bilen birine gider..
  izmire göre istanbul biraz daha uygun yarın pazara gitcem nasılsa 6 n 2 bakarım senın için     fiyatlara güzel uygun olanların telefonlarını alıp görüştüriyim seni işstersen benden tavsiye

« Yanıtla #9 : 19 Mayıs 2012, 14:39:40 »
teşekkür ederim ilginiz için ama istanbul bana baya uzak buralardan bişiler bakıorum bn ::)

« Yanıtla #10 : 19 Mayıs 2012, 17:10:50 »
koyu ve metalik renklerde 6N2 lerin güneş yanığı olmamışını bulmakda zor iş, lpg takılı ise 16.500 - taş çatlasa 17000 eder..
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

« Yanıtla #11 : 19 Mayıs 2012, 18:14:13 »
ben mavi tdi aracımı 14.750 liraya aldım. ama biraz şanslıydım araç temiz 3 parça boya, değişen yok ve 140bin km deydi. ama maalesef tavanında güneş yanığı var. ayrıca sıkışık trafikte kilometrede 18 kuruş yakıyor. bedavadan biraz pahallı :)

« Yanıtla #12 : 19 Mayıs 2012, 19:06:10 »
Ben 2 ay aradım İzmir'de 6n2. Beğenilen bir araç olduğu için pek bulunmuyor, iyice eskimeden satmak istemiyor kimse.
Bazı modellerin şanssızlığı da bu. Çok kullanışlı ve kaliteli olduğundan sıfır alanlar kolay kolay satmıyor.
Umarım istediğiniz gibi bir polo 6n2 bulursunuz.
Seneye yaza satacağım, sıfır almayı düşünüyorum; rezervasyon alabilirim  :D

« Yanıtla #13 : 19 Mayıs 2012, 20:05:22 »
Ben 2 ay aradım İzmir'de 6n2. Beğenilen bir araç olduğu için pek bulunmuyor, iyice eskimeden satmak istemiyor kimse.
Bazı modellerin şanssızlığı da bu. Çok kullanışlı ve kaliteli olduğundan sıfır alanlar kolay kolay satmıyor.
Umarım istediğiniz gibi bir polo 6n2 bulursunuz.
Seneye yaza satacağım, sıfır almayı düşünüyorum; rezervasyon alabilirim  :D

rezervasyon için çok uzun bir zaman bir ay içinde almam lazım :) ayrıca nekadar yakıyo sizin polocan tüplü mü benzinli mi nedir ne değildir :D bende izmir ödemişte ikamet ediyorum ve fırıl fırıl polo 6n2 arıyorum. :)