Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 6n2 için power look far  (Okunma sayısı 6445 defa)

6n2 için power look far
« : 30 Aralık 2011, 14:19:35 »
merhabalar arkadaşlar,
aracım polo 1,4 2001 model. Ben aracıma powerlook far almak istiyorum,ama benim aracıma göre powerlook varmıdır ?  olurmu ? olmazmı ? nerde satılır ? nerden alınır pek bir bilgiye sahip değilim.Bana yardımcı olursanız çok sevinirim
..
NiÇin mi fikir deĞiŞtiriyOrum . . ? çÜnkü FikirLerimiN SahiBiYim . kÖLeSi deĞiL . . .

Ynt: 6n2 için power look far
« Yanıtla #1 : 03 Ocak 2012, 10:58:26 »
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı barut

« Yanıtla #2 : 03 Ocak 2012, 11:12:43 »
Tanerin sitesimi bu ?

« Yanıtla #3 : 03 Ocak 2012, 14:02:10 »
Tanerin sitesimi bu ?

galiba evet, site içinde bi arkadaş vermişti bu sitenin adresini bu linkide oraya gözatarken buldum Mk2 si olan bi arkadaştı galiba

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

« Yanıtla #4 : 03 Ocak 2012, 18:58:05 »
burada var : http://www.the-tuning.com/vw_far.html

:tamamdir

link ve ilgi için çok teşekkür ederim hocam saolasın.
ama benim istediğim farlar "powerlook" 6n için var 6n2 için angel eyes var.
NiÇin mi fikir deĞiŞtiriyOrum . . ? çÜnkü FikirLerimiN SahiBiYim . kÖLeSi deĞiL . . .

« Yanıtla #5 : 04 Ocak 2012, 00:12:35 »
link ve ilgi için çok teşekkür ederim hocam saolasın.
ama benim istediğim farlar "powerlook" 6n için var 6n2 için angel eyes var.

rica ederimde yanlış yönlendirme yapmışız :) örnek bi görsel linki verirsen benim gibi cahillerde bilgilenir angella powerlook arası fark?

« Yanıtla #6 : 04 Ocak 2012, 12:12:02 »
yok estafurullah hocam ben öyle demek istemdim :-[,yanlış anlama lütfen.belkide sen haklısın ve ben tam ne istediğimi anlatamıyorum.şöyle özetliyim benim istediğim resimdeki gibi bir far sistemi ve 6n2 için olanı var mı.belkide bu angeldir belkide powerlook tur  :-\

« Yanıtla #7 : 04 Ocak 2012, 12:12:46 »

Uploaded with ImageShack.us
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2012, 12:41:33 Gönderen: nr43 »

Çevrimdışı rsb

« Yanıtla #8 : 04 Ocak 2012, 13:22:27 »
dostum aklıma daha farklı bi fikir geldi .. 6n2 lerde uzun ve kısa farklı haznelerde oldugu için zaten bi nevi powerlook a   görsel olarak yakındır kanımca .. power look 6n deki gibi uzun kısa tek hazne kullanımında görsel bi farklılık yaratır  sende  cok fark yaratmaz bence .. far içi karartma yapsan yansıtıcı harıcınde kalan yerleri siyah boyasan ve dıstaki  camada  en incesinden yanılmıyosam 74 numara oracal gri transparan folyo ile kaplasan bence  powerlook a vercegin paradan  cok cok daha  az bi paraya halledebilirsin işini ( boya , fırca , slikon  ve folyo tutarı toplam 15 -20 tl )

« Yanıtla #9 : 04 Ocak 2012, 13:35:51 »
yok estafurullah hocam ben öyle demek istemdim :-[,yanlış anlama lütfen.belkide sen haklısın ve ben tam ne istediğimi anlatamıyorum.şöyle özetliyim benim istediğim resimdeki gibi bir far sistemi ve 6n2 için olanı var mı.belkide bu angeldir belkide powerlook tur  :-\

yok ya atar yapmadım yanlış anlama yok :D ah şu vurgu tonlama yokmu  ^-^

« Yanıtla #10 : 04 Ocak 2012, 13:40:13 »
dostum aklıma daha farklı bi fikir geldi .. 6n2 lerde uzun ve kısa farklı haznelerde oldugu için zaten bi nevi powerlook a   görsel olarak yakındır kanımca .. power look 6n deki gibi uzun kısa tek hazne kullanımında görsel bi farklılık yaratır  sende  cok fark yaratmaz bence .. far içi karartma yapsan yansıtıcı harıcınde kalan yerleri siyah boyasan ve dıstaki  camada  en incesinden yanılmıyosam 74 numara oracal gri transparan folyo ile kaplasan bence  powerlook a vercegin paradan  cok cok daha  az bi paraya halledebilirsin işini ( boya , fırca , slikon  ve folyo tutarı toplam 15 -20 tl )

far camını kırmadan ve içine hava & su almayacak şekilde geri takılması şartıyla ;)

o değilde üstad bendede aynı araba var ve en çok hoşuma giden yanı farları desem yalan olmaz bence hiç uğraşma orjinal güzelliğiyle kalsın hemde beleş :)

« Yanıtla #11 : 04 Ocak 2012, 15:06:35 »
galiba haklısın salih hocam,rsb nin anlattıklarını yapabilecek kapasitede birisi olsam belki uğraşırdım ama hiç anlamam o işlerden,böle kalıcak anlaşılan.tek tesellimiz cebimizden para çıkmayacak olması ;)

Çevrimdışı rsb

« Yanıtla #12 : 04 Ocak 2012, 19:34:03 »
sana o zaman şunu söyliyeyim .. oradan temin edebilirmisin bilmiyorum ama  madem heveslisin ben yardımcı olurum .. açık gri transparan folyo alayım sana kargo ile göndereyim .. fön makinası ile farları sökmeden üzerine yapıştır ( fön makinası eğimli yerlerde  folyoyu ısıtarak büküyo ... )  hafiften smoke havası verir farlara ve şahane olur ... bunu herkes rahatlıkla yapabilir ..  1.5 metrekaresi 15 tl olması lazım ... ( 1metre*1,5 metre şeklinde  olsa gerek )  en kötü ilki kötü  olsa bile elin alışır ikincisinde yaparsın ..