Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: İspanya'dan Şık Bir 6N2  (Okunma sayısı 12280 defa)

Çevrimdışı 34Sportline

• LESS IS MORE
Ynt: İspanya'dan Şık Bir 6N2
« Yanıtla #14 : 14 Kasım 2007, 16:55:33 »
Jantlar fena değil de, arkada gördüğüm fren kaliperleri fake değil herhalde, öyle mi Tunç? Orjinalinde var mı arkada disk fren 6N2'lerde? Yoksa sonradan mı yapılmış şu Almanya'da örnekleri olduğu gibi, vardı ya bir tane disk fren takıp ABS'ye eklemişti biri, resimleri falan da vardı...
Lütfen saygıyı elden bırakmayalım ve Türkçe'ye özen göstermeye çalışalım.

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #15 : 13 Aralık 2007, 12:06:13 »
Jantlar fena değil de, arkada gördüğüm fren kaliperleri fake değil herhalde, öyle mi Tunç? Orjinalinde var mı arkada disk fren 6N2'lerde? Yoksa sonradan mı yapılmış şu Almanya'da örnekleri olduğu gibi, vardı ya bir tane disk fren takıp ABS'ye eklemişti biri, resimleri falan da vardı...
hayır Erdem fake değil comfortline ve highline paketinde arkalarda disk oluyor ;)
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı HellHound

• Muharrem
« Yanıtla #16 : 13 Aralık 2007, 18:30:30 »
araç sade ve çok güzel bence araçta tek eksik siyah zemin ön farlar...Jantlar gayet güzel ama onlarında rengi 1-2 ton koyulaştırılırsa tadından yenmez...

« Yanıtla #17 : 14 Aralık 2007, 17:21:25 »
yan kapılarda çıta olmadan daha mı hoş duruyor :)

« Yanıtla #18 : 14 Aralık 2007, 23:43:29 »
ya araba güzel ve hoş da...

herkes tunç beyin arabasından bahsediyor.
tunç bey bikaç tane resimlerini gönderebilirse bende bi görüyüm.

merak ettim doğrusu...
MEVLANA SPORTiF HAVACILIK KULUBÜ DERNEĞİ

« Yanıtla #19 : 15 Aralık 2007, 20:15:05 »
Ahmet otomobilim bolumunde Tuningline.in actigi topice bak, orda 1 degil 100 adet resmi var arabanin :) Bende araci cok begendim, gayet sade ve hos olmus :) Jantlara laf soylemeyin, benim jantlarin amcasinin oglu bunlar :) oz olsun da cirkin olsun arkadaslar, arabanin gidisi degisiyor takinca valla :)
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......