Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 2000 model 1.4 polo comfortline model aracın donanım özellikleri nelerdir  (Okunma sayısı 35129 defa)

merhaba arkadaşlar,
2000 model 1.4 polo comfortline model araç aldım ama tam olarak donanımı hakkında bilgi sahibi değilim, abs,çift airbag,hidrolik direksiyon ayarlı,otomatik kararan iç ayna,elektrikli dış aynalar (ısıtmalı mıdır?) yağmuır sensörü varmıdır? yani tam olarak  donanım özellikleri nelerdir birde motor kaç cc yada beygir teşekklürler

ABS, çift airbag, yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon, ışığa duyarlı iç dikiz aynası, ısıtmalı yan aynalar (arka cam rezistantını açınca yan aynalarla birlikte silecek suyu da ısıtılır), yağmur sensörü, bagajda çakmaklık, kapılar kumandayla açıldıktan sonra şöför kapısı 40 saniye açılmasa tekrar kendiliğinden tekrar kilitlenir (buna dikkat!! sadece yan kapıyı ya da bagajı açıp çantayı koyup kilitli kalanlar kalanlar var), el freni çekik ise 15 metre gittikten sonra bir ikaz sesi duyulur, aynı ses farlar ya da sinyal yanık iken anahtarı kontaktan çıkarıp şöför kapısını açınca da duyulur (far neyse de sinyali açık bırakıp bu ses ne diye debelenenler var  :D ).

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Güle güle kullanın.

ama bende kumanda yokki  :(

çok teşekkür ederim

Rica ederim.

Aracınıza alarm taktırıp yedek anahtar ile ilgili mesajınıza yazdığım cevapta belirttiğim gibi hem sustalı hem alarm kumandalı bir anahtara sahip olabilirsiniz.

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
merhaba  hayırlı olsun kaça aldınız.
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

çok teşekkür ederim nakres 15000 tl ye aldım

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
Arkadaşlara ek olarak
abs+asr+msr var diye biliyorum. ABS kesin var. Eğer ASR tuşu varsa diğerleride var. En dikkat edeceğin şey 55yanak teker kullanman piyasda zor bulunduğundan 60a çeviriyorlar bu da güvenlik zaafiyeti doğuruyor.

Dijital klima mevcut olması lazım, bide cd çalar var geliba yda teybin şekli değişik
« Son Düzenleme: 02 Ağustos 2011, 22:31:26 Gönderen: 06onur »
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

2001 comfortline polo'da abs var (4 disk) ama asr yok (opsiyonel olarak takılıyorsa bilmiyorum). Digital klima comfortline'da yok, highline'da var bildiğim kadarıyla. Teyp konusunu bilmiyorum, aldığımda sonradan takılmış bir cd çalar vardı.

Lastik konusunda dediğiniz gibi 60 yanak takıyorlar, bende de 60 yanak takılı. Ben şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım lastik konusunda, virajlara çok süratli girmedikten sonra çok fark etmez herhalde. Fren mesafesi de  kayda değer derecede fark etmiyor.Hatta benim gibi yolları bozuk bir yerde yaşıyor iseniz  60 yanak biraz daha konforlu bile oluyor :) Arkadaşımın 6n2 polosunda 55 yanak var, sürüşü özellikle virajlı asfaltta biraz daha keyifli geldi bana. Tabii ki orijinali her zaman daha iyidir ama 185/55/14 lastik için çok para istiyorlar :(

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
çok teşekkür ederim nakres 15000 tl ye aldım

bende de otomatiği var satacağım
« Son Düzenleme: 03 Ağustos 2011, 00:25:17 Gönderen: nakres »
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
2001 comfortline polo'da abs var (4 disk) ama asr yok (opsiyonel olarak takılıyorsa bilmiyorum). Digital klima comfortline'da yok, highline'da var bildiğim kadarıyla. Teyp konusunu bilmiyorum, aldığımda sonradan takılmış bir cd çalar vardı.

Lastik konusunda dediğiniz gibi 60 yanak takıyorlar, bende de 60 yanak takılı. Ben şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım lastik konusunda, virajlara çok süratli girmedikten sonra çok fark etmez herhalde. Fren mesafesi de  kayda değer derecede fark etmiyor.Hatta benim gibi yolları bozuk bir yerde yaşıyor iseniz  60 yanak biraz daha konforlu bile oluyor :) Arkadaşımın 6n2 polosunda 55 yanak var, sürüşü özellikle virajlı asfaltta biraz daha keyifli geldi bana. Tabii ki orijinali her zaman daha iyidir ama 185/55/14 lastik için çok para istiyorlar :(

Bende ki 6n2 ye Falken 60yanak almıştım alamaz olaydım, her virajda yuvarlanma hissi oluyordu ve kafam uzun yolda davul gibi oluyordu. Sonra 55yanak Michellen aldım süspansiyon pamuk gibi oldu çünkü yanağı en yumuşak lastiktir, viraj mükemmel oldu.Galiba yakıta bile fayda etti. En sevdiğim yanı uzun yolu işkenceden eğlenceye çevirdi. 20.000km bindim dişler öylece duruyordu eminim asfaltta 50-6000km dişi tehlikeye atmazdı o lastiğin. Ömür olark 2lastiği cebinden çıkarır.
 Aracın sadece tekeri yere basar, özellikle teker konusunda ucuza kaçılmamalı bence.
« Son Düzenleme: 03 Ağustos 2011, 01:40:11 Gönderen: 06onur »
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Asr ve dijital klima yok ilk cevap tamamen dogrudur eksik yok 1.4 75beygir yokuslarda biraz kasar basarsaniz  fazla yakar bir de ici ufak ama ssehir ici icin guzel arac ben cok memnunum gule gule kullanin 

Lastik konusunda dediğiniz gibi 60 yanak takıyorlar, bende de 60 yanak takılı. Ben şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım lastik konusunda, virajlara çok süratli girmedikten sonra çok fark etmez herhalde. Fren mesafesi de  kayda değer derecede fark etmiyor.Hatta benim gibi yolları bozuk bir yerde yaşıyor iseniz  60 yanak biraz daha konforlu bile oluyor :) Arkadaşımın 6n2 polosunda 55 yanak var, sürüşü özellikle virajlı asfaltta biraz daha keyifli geldi bana. Tabii ki orijinali her zaman daha iyidir ama 185/55/14 lastik için çok para istiyorlar :(

Kesinlikle 55 yanak... Ben TOYO PROXES CF1 aldım 4 tane, lastikler ciddi anlamda çok iyi ve herkese de öneriyorum... Görüntü olarak bile önerebilirim. 4 kanallı, suda, virajda, ani duruşlarda çok iyi... Tanesini de 110 ya da 120 liradan almıştım.

Çevrimdışı ozk.26

• VW Poloooo :)
14 inç jant önerileriniz varmı peki? gümüş gri arabam