Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: polo teyp  (Okunma sayısı 14869 defa)

Ynt: polo teyp
« Yanıtla #14 : 22 Mayıs 2008, 14:36:01 »
ya süpersin var ya nerden buldun hemen şemasını koydun oraya.. ayakta alkışlıyorum. hemen bir çıktısını alımm ben bunun
1998 POLO 1.6 HB AC

« Yanıtla #15 : 22 Mayıs 2008, 14:42:11 »
rica ederim, Daha önce konusunu açmıştım göz atmanı tavsiye ederim, Tüm bağlantılar hakkında bilgi sahibi olabilirsin..

http://www.vwtr.net/forum/genel/blaupunkt-teyp-baglantilari-t3409.0.html;msg35731#msg35731

« Yanıtla #16 : 22 Mayıs 2008, 15:04:42 »
rica ederim, Daha önce konusunu açmıştım göz atmanı tavsiye ederim, Tüm bağlantılar hakkında bilgi sahibi olabilirsin..

http://www.vwtr.net/forum/genel/blaupunkt-teyp-baglantilari-t3409.0.html;msg35731#msg35731

eralp bende senin arabanın ikizi var. Benim teyp seninkinin aynısı 128 sanırım... Işıklar çok sönük yanıyordu daha önceden bir konuda açıp içindeki ledlere leğim yapmamı tavsiye etmiştin. Ben açtım. Ama o ledlerde leğim yapacak yer bulamadım birde toplarken sanırım hata yaptım artık hiç ışık vermiyor. Bu arada içinde sadece akranın sol ve sağında değil bir kaç yerde daha sanırım yeşil ledlerden var ama hiç biri yanmıyor. Yenisini mi almam lazım yoksa başka bir sorun olabilir mi?

« Yanıtla #17 : 22 Mayıs 2008, 15:12:17 »
eralp bende senin arabanın ikizi var. Benim teyp seninkinin aynısı 128 sanırım... Işıklar çok sönük yanıyordu daha önceden bir konuda açıp içindeki ledlere leğim yapmamı tavsiye etmiştin. Ben açtım. Ama o ledlerde leğim yapacak yer bulamadım birde toplarken sanırım hata yaptım artık hiç ışık vermiyor. Bu arada içinde sadece akranın sol ve sağında değil bir kaç yerde daha sanırım yeşil ledlerden var ama hiç biri yanmıyor. Yenisini mi almam lazım yoksa başka bir sorun olabilir mi?

Vallaha bnm orjinal teybim rcr 128 idi, evet aynısı olabilir, 2000 6n lerde o teybi veriyorlardı genelde, diğer konuya gelince, hatalı nasıl topladın onu hiç anlamdım zaten açınca 3 parça komple teyp  :)

Bu arada kart uzerindeki ampuller led değil normal sarı  ampul, birer plastik üzerine oturtulmuşturdur. plastiklerin karta birleşme yerinde çogu zaman gevseme oluyor... tek bir bağlantıyı kopardıysan komple aydınlatmanın gitme ihtimali var çunku tek hat uzerinde cekilmiş olmaları lazım hatırladıgım kadarı ile.. İstanbulda olsan gelice ben ilgileniyim diyecem ama kocaeli  ;)

« Yanıtla #18 : 22 Mayıs 2008, 15:14:40 »
Sarı ampul uzerine yeşil renk plastik kılıf geçirmiş adamlar :D ben onları kırmızı yapmıştım bi ara ne oynardım şu Blaupunktla...

Şimdi Pioneer ı kurcalamıyorum...  :D :D :D

Çevrimdışı esmer16

• pur dıkkat
« Yanıtla #19 : 23 Mayıs 2008, 01:11:38 »
ben aracımın orjınal teybını sokturdum 2000 6n benım sorunumda ses acıp kapama noktasındaydı sesı acamıyordumneyseki kökten hallettık değiştirdik:) dıp not bu araclara hb olanlara bılhassa ses sıstemı cok yakışıyor herkeze dehsetle tavsıye ederım hacım ıyı:)
dıkkat

« Yanıtla #20 : 23 Mayıs 2008, 01:36:58 »
ben aracımın orjınal teybını sokturdum 2000 6n benım sorunumda ses acıp kapama noktasındaydı sesı acamıyordumneyseki kökten hallettık değiştirdik:) dıp not bu araclara hb olanlara bılhassa ses sıstemı cok yakışıyor herkeze dehsetle tavsıye ederım hacım ıyı:)

bu teyplerin ses tuşları zamanla tozlanıyor ve ses açıp kaparken kademe atlamaları birden ses yukselmeleri veya dokundugunuz anda ani ses düşüşlerine neden olur, ses tusunu temizlemenin en kolay yolu teybin kafasını vidalarından açtıktan sonra ses tuşunun içerisinde girebilecek boşluklardan contact spreyi sıkıp kurutmak, eger contact spreyiniz mevcut değilse herhangi bir deoderanttanda faydalanabilirsiniz, işlemi uyguladıktan sonra ses tuşunu, sprey içeri dagılacak şekilde bi sure döndurun, daha sonra kurumasını bekledikten sonra kafayı tekrar montajlayın... Sorununuz çözulmuş olur...