Gönderen Konu: Yeni Polocu Soruları  (Okunma sayısı 38245 defa)

Çevrimdışı polomer

• Profili Görüntüle
Ynt: Yeni Polocu Soruları
« Yanıtla #70 : 10 Ağustos 2007, 13:09:58 »
Arkadaşlar dedim ya aldığım adam bana böyle dedi.Bunun dışında Araba.Com - Türkiye'nin en hızlı otomobil sattıran sitesine hoşgeldiniz ! sitesine girerseniz de orada polo HB 100 BG vardır.Ha benimki 100 BG midir bundan emin değilim,sahibinin dediği kadarıyla biliyorum da orada da başka arabaları bulabilirsiniz.Servise gittiğim zaman daha net bilgi alıp, sizinle paylaşırım.Zaten illede 100 olsun ya da 100 diye bir iddiam yok,çok problem etmiyorum.Sadece bildiğim bu.Yakında net bilgi veririm.(8v demedim zaten ben,kaç v olduğunu da bilmiyorum,bir arkadaş sadece böyle olmalı diye yazmıştı.(sayfa 1'de)Bildiğim şu VW-Polo-HB-Kırmızı-100BG)

motor kodun ne?  ruhsatta motor no( aee- afh) hangisiyle başlıyor.aee ise 75 bg.dir.

Çevrimdışı istanbulos34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : 10 Ağustos 2007, 13:35:40 »
arabası 75 beygir..araba.com da 50 beygirlik şahine bile 100 beygir yazıyorlar..polo 1.6 8v lerde 100hp yok polo clasiclerde 100 beygirlik var..sen arabanı sürmeye devam et arkadaşım 100 beygirmiş gibi hayal et..
pOWERED by istanbuloSSS

Çevrimdışı BAYİKS

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 11 Ağustos 2007, 01:04:16 »
 :(
« Son Düzenleme: 11 Ağustos 2007, 01:35:45 Gönderen: BAYİKS »

Çevrimdışı BAYİKS

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 11 Ağustos 2007, 01:09:58 »
arabası 75 beygir..araba.com da 50 beygirlik şahine bile 100 beygir yazıyorlar..polo 1.6 8v lerde 100hp yok polo clasiclerde 100 beygirlik var..sen arabanı sürmeye devam et arkadaşım 100 beygirmiş gibi hayal et..
Benim arabanın kaç beygir olduğu çok önemli değil de (En azından benim için) yazdığım yazıyı bile iyi okumamışsınız ve yorum eklemişsiniz.Arabaya 8v diyen ben değilim yazmıştım(Sayfa 1'i okursanız iyi olur eğer doğru bir yorum yazmak istiyorsanız). Daha dikkatli okursanız sevinirim.Siz de yanılmamış olursunuz.Benim söylemediğim bir şeyi ben söylemişim gibi benim aleyhimde kanıt olarak sunmanız şaşırtıcı... ??? Hayal kurmayı da sevmem hayatı olduğunca yaşarım.Kişiliğe yönelik yorum yazmayın, bilgiye yönelik yazın lütfen.Amaç bir şeyler öğrenmek, ben de bir şeyler öğrenmek için buradayım. Polemikle vakit kaybetmek istemem. Tanımadığımız kişilere karşı da biraz daha seviyeli yazmak lazım.
« Son Düzenleme: 11 Ağustos 2007, 01:41:57 Gönderen: BAYİKS »

Çevrimdışı BAYİKS

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 11 Ağustos 2007, 01:25:56 »
motor kodun ne?  ruhsatta motor no( aee- afh) hangisiyle başlıyor.aee ise 75 bg.dir.

Selamlar.Arabanın satışını pazartesi alıyorum.Motor no aee ile başlıyor.(Bunun belirleyici olduğunu siz söyleyince öğrendim.) Sigortacı kendisi ruhsatta da 100 BG yazmış, bu çok belirleyici midir, dediğiniz gibiyse düzelttireyim bari de vergisi az olsun ya da benim dememle ruhsattaki bilgi değiştirilebilir mi?
« Son Düzenleme: 11 Ağustos 2007, 01:43:26 Gönderen: BAYİKS »

Çevrimdışı G60

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #75 : 11 Ağustos 2007, 04:01:18 »
Oraya istediği beygiri yazabiliyorlar, yani belirleyici bir şey değil. Aracın 75 hp. ;)
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı VWR

• Volkswagen Türkiye
  • Polo on Full Throttle...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : 11 Ağustos 2007, 08:35:14 »
Bayiks yanlisliklar olabiliyor...AEE motor 55kw yani 75 bg dir...;)
Anlayana Sivrisinek Saz; Anlamayana Davul, Zurna Az...

Çevrimdışı polomer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 11 Ağustos 2007, 13:01:34 »
Selamlar.Arabanın satışını pazartesi alıyorum.Motor no aee ile başlıyor.(Bunun belirleyici olduğunu siz söyleyince öğrendim.) Sigortacı kendisi ruhsatta da 100 BG yazmış, bu çok belirleyici midir, dediğiniz gibiyse düzelttireyim bari de vergisi az olsun ya da benim dememle ruhsattaki bilgi değiştirilebilir mi?

evet aracın aee motor kodlu 1.6  8v  75 bg    güle güle kullan... ruhsatta yazan(beygir gücü)çokta önemli değil vergiylede alakası yok.