Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: yeni ışıklandırmalarım...  (Okunma sayısı 62350 defa)

Ynt: yeni ışıklandırmalarım...
« Yanıtla #14 : 25 Haziran 2014, 13:32:43 »
Biz aracın orjinalliğini bozmadık hiç, istediğin zaman kartı çıkarabiliyorsun,
silikonla falan profesyonel olmaz.
BMW 1.16 M PAKET

« Yanıtla #15 : 25 Haziran 2014, 13:41:32 »
Biz aracın orjinalliğini bozmadık hiç, istediğin zaman kartı çıkarabiliyorsun,
silikonla falan profesyonel olmaz.
doğru düşünce ama kapalı alanda çok bi bozulacak orjinallik yok bence zaten kendi yansıtıcısı ne kadar yansıttığı ortada iken.ancak sizin yaptığınızda gerçekten güzel olmuş ellerinize sağlık.profesyonel çalışma olmuş.

« Yanıtla #16 : 25 Haziran 2014, 13:45:59 »
doğru düşünce ama kapalı alanda çok bi bozulacak orjinallik yok bence zaten kendi yansıtıcısı ne kadar yansıttığı ortada iken.ancak sizin yaptığınızda gerçekten güzel olmuş ellerinize sağlık.profesyonel çalışma olmuş.

ben kendi aracıma bunu renklisini yapmıştım,
sitede de yayınlayınca meşhur oldu,
etiketteki ker ikonun altında bir led olduğundan kusursuz duruyordu, resimlerini bulursam yayınlayayım.
BMW 1.16 M PAKET

« Yanıtla #17 : 25 Haziran 2014, 13:49:52 »
ben kendi aracıma bunu renklisini yapmıştım,
sitede de yayınlayınca meşhur oldu,
etiketteki ker ikonun altında bir led olduğundan kusursuz duruyordu, resimlerini bulursam yayınlayayım.
+1
 :)

« Yanıtla #18 : 25 Haziran 2014, 13:51:49 »

bu resimdeki havalandırma kartı eski, yenisinde dahacok led vardı.
BMW 1.16 M PAKET

« Yanıtla #19 : 25 Haziran 2014, 14:03:41 »
işte bu işte buuuuu benim dediğim buydu. gerçekten güzel olmuş ellerin dert görmesin.böyle yaratıcı arkadaşlar beni sevindiriyor.

Çevrimdışı genc26

• Otomobil
    vw 99 6n polo
Ynt:
« Yanıtla #20 : 25 Haziran 2014, 14:16:20 »
Muhtesem olmus sadece havalandirmanin isiklerini degistirsem yetecek bana yanmiyorda zaten ersan hocam yardimini istiyorum
Polo Candır Heyecandır...

« Yanıtla #21 : 25 Haziran 2014, 14:19:17 »
Muhtesem olmus sadece havalandirmanin isiklerini degistirsem yetecek bana yanmiyorda zaten ersan hocam yardimini istiyorum

özel mesaj attım
BMW 1.16 M PAKET

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
    Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
  • Bir gün mutlaka...
« Yanıtla #22 : 25 Haziran 2014, 21:51:54 »
BEnimkide böyle full ışık Ersan hocanın ilk projelerinden gelişmiş projesine doğru denedim kartları hatta benden kalanı hediye verdim. Kendini geliştiren bir prof.
Red Machine!!!

Çevrimdışı genc26

• Otomobil
    vw 99 6n polo
« Yanıtla #23 : 25 Haziran 2014, 22:11:29 »
Bende yapacaktim bi heyecanla eve vardim soktum hava dugmelerini cam dugmelerini soktum cam dugme isiklarini degistirdim baskiyi aldim butun reklamcilari dolandim yapan yok bir tane baski atolyesine yonlendirdiler vardim biraz kalin malzemeden yapacak 100 liraya husrana ugradim hevesim kursagimda kaldi eger yapan arkadaslardan elinde olan yada uygun fiyata yapirdigi yerden fazla elinde olupta satmayi dusunen arkadaslarin yardiminii bekliyorum eger bulamazsam toplayacam geri
Polo Candır Heyecandır...

« Yanıtla #24 : 25 Haziran 2014, 22:28:28 »
etiketi oluşturmak okadar zor bişey değil,
ben tarayıcı ile tarattım, fotoshop ta arkadaş istediğim gibi resmi renklendirdi,
kaliteli bir renkli yazıcıdan aydınger kağıdına bastık, al sana etiket :))
BMW 1.16 M PAKET

Çevrimdışı kerem0537

• Otomobil
    Mk5 1.4Tsi GT 170Hp 240Nm Tork...
  • Kazasız Belasız...
« Yanıtla #25 : 25 Haziran 2014, 23:16:06 »
BEnimkide böyle full ışık Ersan hocanın ilk projelerinden gelişmiş projesine doğru denedim kartları hatta benden kalanı hediye verdim. Kendini geliştiren bir prof.

dualarım seninle  :saygılar
Shadow...

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
    Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
  • Bir gün mutlaka...
« Yanıtla #26 : 26 Haziran 2014, 00:55:40 »
dualarım seninle  :saygılar
Benimde seninle... :saygılar
etiketi oluşturmak okadar zor bişey değil,
ben tarayıcı ile tarattım, fotoshop ta arkadaş istediğim gibi resmi renklendirdi,
kaliteli bir renkli yazıcıdan aydınger kağıdına bastık, al sana etiket :))
Ersan hocam bana da bi etiket yaptırsan sevabına ne güzel olur.benim etiket buharlı temizlik sonrasında ustanın kimyasal ilacına maruz kalmış ve yer yer silik silik olmuş.yenisini bulamadım asetat mı aydıngermi nedir bastırayım dedim matbaacıları gezdim abi ist.başka yerde bunu yaptıramazsın dediler.benim kartı biliyorsun soğuk kısmı yarıya kadar mavi gerisi komple kırmızı.
Red Machine!!!

« Yanıtla #27 : 26 Haziran 2014, 08:43:48 »
Benimde seninle... :saygılarErsan hocam bana da bi etiket yaptırsan sevabına ne güzel olur.benim etiket buharlı temizlik sonrasında ustanın kimyasal ilacına maruz kalmış ve yer yer silik silik olmuş.yenisini bulamadım asetat mı aydıngermi nedir bastırayım dedim matbaacıları gezdim abi ist.başka yerde bunu yaptıramazsın dediler.benim kartı biliyorsun soğuk kısmı yarıya kadar mavi gerisi komple kırmızı.

sana göndereyim resmi sen bas,
bende etiket olmadığı için boyutlandırmak problem olur.
BMW 1.16 M PAKET