Gönderen Konu: yardımm arkadaşlar  (Okunma sayısı 5976 defa)

Çevrimdışı azap5555

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 1.2 tsi referance ibiza 2015
Ynt: yardımm arkadaşlar
« Yanıtla #14 : 19 Aralık 2012, 21:58:24 »
bende dediğim gibi bir kaç kere yaptı.şimdilerde yapmıyor. kontak açıldığında bu sesin gelmemesi lazım, gelirse de marş basmadan beklediğinizde devamlı gelir. dediğim gibi elektronik bir sıkıntı algılarsa beyin bu ses gelir yoksa gelmez. belki sensörlerin birini tanıyamıyordur gibi. aracınızdan memnunsanız çok da kafaya takmayın, ben memnunum makineden ufak tefek sıkıntısı olacak tabi, siz de takmayın.

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
« Yanıtla #15 : 19 Aralık 2012, 22:59:44 »
bende dediğim gibi bir kaç kere yaptı.şimdilerde yapmıyor. kontak açıldığında bu sesin gelmemesi lazım, gelirse de marş basmadan beklediğinizde devamlı gelir. dediğim gibi elektronik bir sıkıntı algılarsa beyin bu ses gelir yoksa gelmez. belki sensörlerin birini tanıyamıyordur gibi. aracınızdan memnunsanız çok da kafaya takmayın, ben memnunum makineden ufak tefek sıkıntısı olacak tabi, siz de takmayın.

Vag-Com programında genel tarama yaptığımda herhangi bir hata yok, ama ses devam ediyor. Sizce sorun hangi parça veya sensörde. Birde diğer kullanıcı arkadaşlar yazsınlar. Yorumları görelim. Belki normal bir şeydir.

Çevrimdışı neter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 19 Aralık 2012, 23:38:56 »
Bendede vardı bir dönem yanlış hatırlamıyorsam adaptasyondan sonra geçti yalnız adaptasyonu sanayidekiler yapamadı servis yaptı. Hatta adam kandırdı yaptım deyip yolladı zamanla düzelir dedi tekrar yanındayken yapamadı . Yani anlayacağın adaptasyon yapıldığından eminsen başka parçalara yönel.

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
« Yanıtla #17 : 20 Aralık 2012, 05:14:47 »
Bendede vardı bir dönem yanlış hatırlamıyorsam adaptasyondan sonra geçti yalnız adaptasyonu sanayidekiler yapamadı servis yaptı. Hatta adam kandırdı yaptım deyip yolladı zamanla düzelir dedi tekrar yanındayken yapamadı . Yani anlayacağın adaptasyon yapıldığından eminsen başka parçalara yönel.

Boşverdim hocam. Sanayi ye gidip can sıkıntısına girmeye gerek yok diye düşünüyorum.Araçta şuan sıkıntı yok. Nerde trak, orada bırak demiş atalarımız  ;)

Çevrimdışı alyekrm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 21 Aralık 2012, 21:08:21 »
Boşverdim hocam. Sanayi ye gidip can sıkıntısına girmeye gerek yok diye düşünüyorum.Araçta şuan sıkıntı yok. Nerde trak, orada bırak demiş atalarımız  ;)
+1453 >:(