Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Yan kapı çıtası  (Okunma sayısı 14871 defa)

Çevrimdışı JudasDSC

• in vino veritas, in vino feritas
Yan kapı çıtası
« : 10 Temmuz 2007, 23:58:02 »
Arkadaşlar benim 98 sportline da yan kapı çıtaları yoktu aldığımda. şimdi taktırayım dedim. aradım bulamadım, servis ellerinde olmadığını 3  gün içinde tanesi 35 ytlden (35 * 4 = 140 ) getirtebileceklerini söyledi. Siz ne dersiniz?

Çevrimdışı JudasDSC

Ynt: Yan kapı çıtası
« Yanıtla #1 : 11 Temmuz 2007, 00:05:52 »
Başka bir aracın veya vw modelinin yan çıtası uyarmı. uysada estetik olurmu acaba :) denesekmi  :D

« Yanıtla #2 : 11 Temmuz 2007, 00:09:08 »
Çıkma parça  veya İstanbul Aksaraydan yan sanayi sini bulma ihtimalin var?

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #3 : 11 Temmuz 2007, 00:20:57 »
bende aslında 6n2 çıtaları istiyordum daha kibar ve şık görünüyor ama uyarmı evet mesele orda..çıtalar aslında sana verdikleri fiyat çokta uçuk değil.ayrıca bu çıtaların çıkmasını bulsanda işine yaramaz eğrilme bükülme yapıyor çıkarılma esnasında yapıştırınca pek sağlıklı olmaz.ama illede alıcam dersen ver siparişini hocam al 140 ytl ye derim.kolay gelsin
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #4 : 11 Temmuz 2007, 00:23:33 »
yetkili fiyatı ise daha uyguna vardır parçacılarda falan,
6n2 ler 6n gibi yapıştırma değil ama takanlar var yurtdışında.

« Yanıtla #5 : 11 Temmuz 2007, 00:29:47 »
Çıkmaların sökerken yamulma ihitimali var ama piysada yapıştırma bandında satılıyo, temizini almak herzaman daha iyidir, Parçacılarda daha uygun kesinlikle bulunur.

Çevrimdışı JudasDSC

« Yanıtla #6 : 11 Temmuz 2007, 00:38:07 »
Antepdeyim ben. Sanayide gezdim biraz 6n2 çıtalarını buldum 60 ytlye gri renkte yapıştırma parçalardı. Parçacılara yarın tekrar bakarım . 6n2nin çıtaları 6nlere göre farklı ama uydurulurmu bilemem. 

« Yanıtla #7 : 13 Temmuz 2007, 19:11:36 »
2004 polo basicin yan kapı cıtaları siyah ama ben arabanın renginde yani beyaz olmasını istiyorum.boyatmam mı değistirme mi gerekir?

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #8 : 13 Temmuz 2007, 19:18:43 »
2004 polo basicin yan kapı cıtaları siyah ama ben arabanın renginde yani beyaz olmasını istiyorum.boyatmam mı değistirme mi gerekir?

astar atarak boyatabilirsinde.bildiğim kadarıyla yeni alacaklarında boyasız astarlı geliyor o yüzden gerenk yok yeniye.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı 34Sportline

• LESS IS MORE
« Yanıtla #9 : 16 Temmuz 2007, 19:48:57 »
Orjinal parçadan şaşmayın derim ve boyasız tavsiye ederim. Kapı çıtaları arabanızın kapılarını açarken bir yerlere çarptığında boyaya zarar gelmemesi içindir. Çıtaları boyatırsanız kapıyı vurduğunuzda boya dökülecek ve çirkin bir görüntü ortaya çıkacaktır.
Orjinal polo 6N çıtaları et kalınlığı fazladır. Diğer modellerin ince olduğundan koruması daha azdır. Dostum, iyi düşün, isteğin sadece görünümse hiç çıta taktırma! Yok aracını korumak istiyorsan orjinal çıta taktır derim.
Lütfen saygıyı elden bırakmayalım ve Türkçe'ye özen göstermeye çalışalım.

Çevrimdışı infernaltr

• Otomobil
    Golf IV
« Yanıtla #10 : 01 Şubat 2012, 09:40:35 »
Benim kapının bir tanesi kapıyı boyattığım için çıkarıldı kaportacıya gidecek vaktim olmadığı için pazar günü kendim yapıştırmak istiyorum. Yapıştırırken sıcak silikon mu kullanayım yoksa çift yönlü bant mı ? Başka önerebileceğiniz yapıştırma şekli var mı  ?

« Yanıtla #11 : 01 Şubat 2012, 19:29:36 »
ooww naptin baskan sen 2007 nin konusunu hortlatmisin :D
ince cift tarafli banttan yapicaksiniz kenarlara dogru ortasinada siyah silikon skcaksiniz ama cok az tamicak yapistirinca ayrica bu havada yapistirmayin tutmaz

Çevrimdışı infernaltr

• Otomobil
    Golf IV
« Yanıtla #12 : 03 Şubat 2012, 11:26:43 »
ooww naptin baskan sen 2007 nin konusunu hortlatmisin :D
ince cift tarafli banttan yapicaksiniz kenarlara dogru ortasinada siyah silikon skcaksiniz ama cok az tamicak yapistirinca ayrica bu havada yapistirmayin tutmaz

Elimde şeffaf silikon var siyah ile şeffaf arasında bir fark mı ? çift taraflı bantı nerelerde bulabilirim. Hırdavatcılarda var mıdır ?

« Yanıtla #13 : 03 Şubat 2012, 13:12:14 »
bant vardir hirdavatcilarda siyah braz daha saglam heralde kaportacida biseyi yapistiriken siyah kullaniyo