Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Vw polo almak istiyorum ama çekincelerim var yardım eder misiniz  (Okunma sayısı 12681 defa)

Arkadaşlar ben 96-99 model arası pololardan almayı düşünüyorum. Bütçem 10-11000 ytl. Alacağım arabada mutlaka abs,klima ve hava yastığı olmalı.  İşte sportlinelar bu fiyatta bu donanımı veriyor.

benim fazla vaktim olmadığı için forumu tam okuyamadım ama bir termostat problemi duydum mesela. sorun şu,ben öğrenciyim,alacağım araba bana masraf çıkarmamamlı bir de beni yolda bırakmamamlı. işte bir kaç sorun okudum vw hakkında ve beni korkuttu.

Bana biraz bilgi verir misiniz?

Eğer polo olmazsa,citroen saxo 1.4i almayı düşünüyorum,o daha mı az sorunludur?
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2008, 18:55:41 Gönderen: jthnemesis »

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
bakarsan bağ bakmazsan dağ olur... bu yeterli sanırım sadece sabah marşa bas git yaparsan polo değil mercedes bile sıkıntı yaratır...

aklında olan araçları linklerini buraya koyup fikir isteyebilirsin
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
Forumdan Deniz arkadaşımızın polosu çok orjinal ve sorunsuz bir araç düşünürsen tavsiye ederim...

http://www.vwtr.net/forum/satilik/satilik-14-polo-sportline-fiyat-dustu-t4947.0.html

ayrıca erdem abimizde aracını satıyor onunkide şahane bi sportline satılık bölümünde ilanı görebilirsin...
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

aldığın araca basta biraz bakım yapman yeterli bu ilk bakımdan sonra kolay kolay sorun cıkarmaz pololar, alternatif olarak fransızı göstermişsin uzak dur onlardan derim ;) sitedeki satılık sportlineler gayet güzel bütceni biraz daha cıkarabilirsen erdem abinin arac cok güzel :)

saxo adı üstünde ;) vw ile hiç bi fransızı karşılaştırmamak lazım :saygılar

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

deniz beyin arabasının km si çok yüksek,ben de en az 5 sene binmeyi planlıyorum,bana gitmez.

erdem beyle anlaşabilirsek onun aracını alabilirim yanlız üstüne yaptığı modifiyelerden anlamıyorum pek,motor performansını etkilemesin benzin tüketimini arttırmasın modifiyeleri yeter bana.

engine start butonunu nasıl taktırdınz bu arabaya

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
    2001 Range Rover & 2016 C180
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
Sorularını Erdem'in arabayı sattığı konuya ya da Erdem'in kendisine sorarsan daha çabuk cevap alabileceğini düşünüyorum. Sonuçta Erdem bu konuyu okumuyor olabilir.
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı erco

• Otomobil
    VW Polo 6n- Audi A3 8v
Bence 2000 1.6 Polo'da düşünebilirsin. Onlarda da Airbag, ABS ve Klima(opsiyonel) var.

Ama Erdem Bey'in arabası inanılmaz temiz. Sportline'da karalıysan bence kaçırma.

Ama 1.6 da olsa 1.4 de olsa Polo Polodur. Asla başka birşey düşünme. Özellikle Saxo ve diğer Fransızlarla ile bir tutma bile...
İhtiyar döver onları...

bende 99 model 97binde polo var 1.6 abs ve klima yok sunroof ve airbag var

Ynt: Vw polo almak istiyorum ama çekincelerim var yardım eder misiniz
« Yanıtla #10 : 04 Temmuz 2008, 15:08:39 »
az daha koy üzerine ara kasa bi polo al.
comfortline falan bulabilirsin.
işte o zaman konforu yaşarsın.
13,5-14 civarı çok temiz araçlar bulunabiliyor.
bende var 2001 comf. acayip derecede tavsiye ediyorum.

« Yanıtla #11 : 04 Temmuz 2008, 15:19:15 »
citroen nere polo nere kardeş... polo alacaksın tabiki

« Yanıtla #12 : 04 Temmuz 2008, 15:40:40 »
Fransız arablarını geç. VW dururken kim bakar citroen'e. Ama tabi ki alacağın arabanın özelliklerine ve sorunsuz olmasına dikkat et. Bu işleri bilen birisine arabayı gösterip öyle almak lazım.Aksi takdirde servisten çıkmazsın Allah korusun.

« Yanıtla #13 : 05 Temmuz 2008, 11:57:49 »
bende aynı soruyla başbaşaydım tabi bir buçuk yıl oldu arabayı alalı ama şöyle anlatayım...

clio, saxo, polo, palio, ve fiesta baktım.... yani küçük sınıfı altüst ettim....  :D

palio nun kapısını aç kapa anlaşılıyor zaten alınmaması gerektiği....  :tamamdir

fiestaların eski kasalarının piyasası çok zayıf malesef uygun araç bulmak zor o da eleniyor...

clio nun saxo dan bariz üstünlüğü var özellikle 99 ve sonrasındaki kasada bence polo ya alternatif ikinci el araç bu modellerde clio nun 99 kasası olmalı... tabi ki kalite olarak yakalayamaz ancak parça, piyasa ve donanım olarak biraz daha iyi...

ben 99 1.4 clio almak üzereydim ki kazası falan varmış vazgeçtim... sonra polocu oldum bende gayet mutluyum  ;D

ama unutmamak lazım bahsettiğin modellerde sınıfının en iyi aracı polo...

her araba problem çıkarır, alırken temiz ve bakımlı olması çok önemli... hatta polo bakım onarımda çok pahalı ancak bence rakiplerine göre daha seyrek problem çıkarıyor... ve yaptırdığın onarımlar daha uzun ömürlü... yani bir fark yok aslında...