Gönderen Konu: Araçın tavanını kaplatmak  (Okunma sayısı 4525 defa)

Çevrimdışı leadri61

• Profili Görüntüle
Araçın tavanını kaplatmak
« : 25 Aralık 2011, 23:07:07 »
2000 model 6n (kırmızı) tavanını kaplatmak istiyorum damalı bayrak deseni ile tavan ve aynaları kaplatsam nasıl olur. veya sadece tavanı parlak karbon folyo ile. yaptıran veya gören var mı kırmızı arabaya yakışır mı? trafikte sorun olur mu damalı bayrak deseni daha çok dikkat çeker ama diğer parlak folyo okuduklarım kadarıyla bir sorun çıkarmıyormuş polisler.

Çevrimdışı kuzeyank

• Profili Görüntüle
Ynt: Araçın tavanını kaplatmak
« Yanıtla #1 : 26 Aralık 2011, 01:12:40 »
Atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler.

Çevrimdışı A.dalga

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 26 Aralık 2011, 15:24:19 »
kaplandıktan sonra ruhsata işletmeyi unutmayalım  :) Trafik ekibi öpüyor 140 TL cezayı bide yeddiemine çekiyor benim hondanın kaplıydı direk işlettim ruhsata polisler her çevirdiginde baglıyorum dedi ben bağlayamazsın diye dalga geçtim ruhsatı verince sustular haliyle  :)  polislere bu tavrımda 6-7 kez araç bağlatmam iyi insanlar var ama bazıları kendini ne sanıyor bilmiyorum  >:(

Çevrimdışı nazm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 28 Aralık 2011, 15:56:19 »
arkadaşlar masrafı ne kadar tutuyıor ve ruhsatta ne yazıyor ::)
« Son Düzenleme: 28 Aralık 2011, 15:56:58 Gönderen: nazm »
Büyük imza.

Çevrimdışı predator

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 28 Aralık 2011, 17:13:31 »
+1 Ruhsatta ne yazıyor ?

Çevrimdışı A.dalga

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 29 Aralık 2011, 00:50:18 »
ruhsata işletmesi sıfırdan  muayneye gidliyor 140 tl  60 tlde ruhsatın bir yapragı değişiyor ruhsatta renk kısmında  aracın rengi mavi ise      mavi-siyah      beyaz ise  beyaz-siyah   şeklinde yazıyor birde muayene öncesi fatura alıyorsunuz bi tunıngçiden plakanız yazılıyor faaturaya acıklamayada araç siyah kaplama yazıyorsunuz  sonra gidip 10 liraya ek1 belgesi doldurtuyorsunuz en son muayene ve ruhsat ıslemleri     10 tl ek1   140 muayene  60 tl ruhsat  40 tl harcanacak benzin - tüp  :D 250 tl +  kaplama ücreti   :)

Çevrimdışı nazm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 29 Aralık 2011, 10:16:27 »
yani 300-350 arası tutuyor.
Büyük imza.

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 29 Aralık 2011, 10:31:36 »
benim bildigim ise aracın kaportasının  %50sini geçmediği müddetçe ikinci renk şart değil . samimi olduğum motorize polisten teyid ettim .. arzu edersen ikinci rengi işlet dedi ama  şart değil dedi .. hem tavan hem kaput kaplama yaparsam ama  kesinlikle ikinci renk şart  ama sadece  tavan yada  sadece  kaput  ikinci rengi işletmeyi gerektirmiyo .. ben  işleticem cunku tavanın yanı sıra  kaputa sütyen yaptırcam deriden ..

Çevrimdışı nazm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 29 Aralık 2011, 13:52:28 »
evet polis arkadaşın söylediği mantıklı bencede ya tavan ya da kaput  birisini yaptıracaksın. üzerine düşmek lazım bu konunun.
Büyük imza.