Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VW Polo AEE Motor 1.6 Spor Manifold & Dereceli Egzantrik Mili ?  (Okunma sayısı 35251 defa)

Merhaba Arkadaşlar. Bende 96 - 1.6 Polo Var. Ben Bu Araca Göre Spor Emme Manifoldu ve Dereceli Egzantrik Mili Nerden Bulabilirim. Araç Performansi Için Sizlerin Yorumlarını Bilmek Isterim.. Saygılar..
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2009, 13:03:59 Gönderen: onrhnnn »

Ynt: VW Polo 1.6 Spor Manifold & Dereceli Egzantrik Mili ?
« Yanıtla #1 : 22 Ocak 2009, 17:40:55 »
konuyla alakasiz olacak biraz fakat sadece görüşünü merak ediyorum sence bu araca bunları ve belkide daha fazlasını yaptırmaya degermi?

« Yanıtla #2 : 22 Ocak 2009, 18:46:59 »
emme manifoldunu bulursan bana da haber verirmisin :)

dereceli egzantrik best servis izmir de var

aslında en güzel polo http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/vw-polo-6n-16v-t8559.0.html

harika motor modları var üzerinde, motor hacminin genişletilip ekipmanların güçlendirilmesi süper olmuş, bana da yardım edecek bu konuda biri olsa keşke :) doğru parçaların bulunması vs

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #3 : 23 Ocak 2009, 00:41:43 »
1.6 ile uğraşmaya değmez :-\

« Yanıtla #4 : 23 Ocak 2009, 12:39:33 »
Yok Paşam Ya 1.6 Dire Geçip Gitme :) Arkadaşda Var 1.4 Turbo Baglatıyozu Simdi Tahmini Veriler 165-175 HP ye Ulaşıcagıni Söylüyü Ustalar..

Şimdi :) Bu Manifold ile Egzantrik Mili'ni Hiç Biyerde Bulamazmıyız Yaws..

« Yanıtla #5 : 23 Ocak 2009, 12:40:49 »
konuyla alakasiz olacak biraz fakat sadece görüşünü merak ediyorum sence bu araca bunları ve belkide daha fazlasını yaptırmaya degermi?

Paşam En Güsel Araba Bence Senin Olan Arabadır :) O Yüzden Değer Bence...

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
http://www.sahibinden.com/polo_6n_supersprint_komple_egsoz-43WQQaXQQ11895609WQQpXQQdisplayitem&keyword=polo%206n

şu ilanın sahibi satıyordu geçenlerde AEE için egzantrik bi msj at görüş istersen.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı corrado

• amca
Spor Emme Manifoldu

kast olunan nedir ki  .tam anlayamadım ben
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

kast olunan nedir ki  .tam anlayamadım ben
kast olunan boğaz kelebeği diyebiliriz.

Ynt: VW Polo AEE Motor 1.6 Spor Manifold & Dereceli Egzantrik Mili ?
« Yanıtla #10 : 27 Ocak 2009, 00:48:55 »
Merhaba Arkadaşlar. Bende 96 - 1.6 Polo Var. Ben Bu Araca Göre Spor Emme Manifoldu ve Dereceli Egzantrik Mili Nerden Bulabilirim. Araç Performansi Için Sizlerin Yorumlarını Bilmek Isterim.. Saygılar..

arkadaşım ankrada manifold işiyle ciddi uğraşan yer var şaşmazda süper egzoz adamlar prof aracına 4-2-1 sistem yaptıra bilirsin tahmini maliyeti 600-700 tl civarı çıkar 10-12 hp bir güç elde edebilirsin kat iptali ve 51mm boruyla + açık hava filitresi.dereceli egzantriğin orjinal polo için olanını bulma şansın sıfıra yakın ama ben araştırdım istanbulda bu işle uğraşan firmalar mevcut elyapımı dereceli aracına göre yaparlar ve garantili bununda maliyeti 1000tl gibi bir rakam chip tuning işine gelince ebay da var arştıra bilirsin 100ile 250ero. civarı değişiyor tabi istersen şanzıman dişli oranlarıylada oynaya biirsin yazılanları uygulaya bilirsen aracın ciddi yürür yollarda gti avlarsın 1.6 yla uğraşılmaz diyen arkadaşlara çok kızıyorum şahsen her araç modlanır ve inanılmaz güçler elde edilebilir biz birzamanlar 91 model serçeyle uğraştık 1300cc ve 135 bg 106 lar saksolar kalkışta ve rolingde bileğini bükemiyordu şu an benimde kullandığım araç 2000 model 1.6 ve bahara doğru modlama işine başlayacağız unutmaki modlu araca binmek bazılarımız için tutkudur her araba herşeye değer yeterki iste  :tamamdir

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #11 : 27 Ocak 2009, 00:53:23 »
arkadaşım ankrada manifold işiyle ciddi uğraşan yer var şaşmazda süper egzoz adamlar prof aracına 4-2-1 sistem yaptıra bilirsin tahmini maliyeti 600-700 tl civarı çıkar 10-12 hp bir güç elde edebilirsin kat iptali ve 51mm boruyla + açık hava filitresi.dereceli egzantriğin orjinal polo için olanını bulma şansın sıfıra yakın ama ben araştırdım istanbulda bu işle uğraşan firmalar mevcut elyapımı dereceli aracına göre yaparlar ve garantili bununda maliyeti 1000tl gibi bir rakam chip tuning işine gelince ebay da var arştıra bilirsin 100ile 250ero. civarı değişiyor tabi istersen şanzıman dişli oranlarıylada oynaya biirsin yazılanları uygulaya bilirsen aracın ciddi yürür yollarda gti avlarsın 1.6 yla uğraşılmaz diyen arkadaşlara çok kızıyorum şahsen her araç modlanır ve inanılmaz güçler elde edilebilir biz birzamanlar 91 model serçeyle uğraştık 1300cc ve 135 bg 106 lar saksolar kalkışta ve rolingde bileğini bükemiyordu şu an benimde kullandığım araç 2000 model 1.6 ve bahara doğru modlama işine başlayacağız unutmaki modlu araca binmek bazılarımız için tutkudur her araba herşeye değer yeterki iste  :tamamdir
Hadi bakalım inşallah istediğiniz gibi olur.

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #12 : 27 Ocak 2009, 00:55:23 »
Uğraşın ne diyelim, azcık yürütebilirseniz ne ala. 10-12 beygir vereceğini iddaa eden egzoscuda öncesi ve sonrası dyno çıktısı taratsın buraya mümkünse.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #13 : 27 Ocak 2009, 01:02:43 »
Nerden baksan 3000lira gider dediğin işlemleri yapmak için onun yerine oynamalar yapmaya daha müsait olan sportline almak daha mantıklı değilmi.