Gönderen Konu: VW Polo 6N Modifiye hk.  (Okunma sayısı 28515 defa)

Çevrimdışı hadoken

•  
    • Profili Görüntüle
Ynt: VW Polo 6N Modifiye hk.
« Yanıtla #28 : 27 Ağustos 2008, 10:53:07 »
ozmo,G60,34Sportline sizlere PM yoluyla ulaşmak istiyorum fakat Veritabanı sorunu çıkıyor karşıma..
A3 almak istedik kredi çıkmadı halen istiyoruz ama bende bu arabayı gerçekten sevdim kullanmak istememe rağmen bilmiyorum neden en azından eğlenebiliyorum gençlik işleri belki bilirsiniz.. :)
12.000YTL teklif eden oldu fakat satarsak ben ve annem arabasız kalabileceğimizden dolayı vazgeçtik,ilgilenmek istiyorum illaki bir türlü satarız ama herkes gibi güzel birşeye binmek istiyorum , yıkadığım zaman sadece öylece bakıyor bana.Abime,babama söylenerek 5.000YTL kredi çıkarttırıp bakımından tutup jantına lastiğine arabayı adam etmek istiyorum satarsam birşey şuanlık alamayacağımızdan dolayı.Araba ağır bir bakımdan geçicek ilk bakım yüzü de görmedi.Babam'da sizin dediğiniz gibi söyledi araba için kapora verdik bekledik Kırmızı rengi için ekstra para vermiştik..Araba külfetten çok ilgi bekleyen bir şey gibi duruyor kapımda ilk olarak nereden neyle başlamalıyım ?

Çevrimdışı vw6n

• Moderator
  • vw6n
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Toyota auris
« Yanıtla #29 : 28 Ağustos 2008, 22:18:48 »
Bence önce motorun gelbakımını yaptırt ve temizlet frenlere fanada baktır,sonra komple boyat ,ön konsolu değiştir yada deri kaplattır belki daha ucuza mal olur,ondan sonra jant,lastik aksesuarlarla tamamlarsın ;)

Çevrimdışı HellHound

• Muharrem
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 30 Ağustos 2008, 22:10:28 »
Madem biraz oynicaksın komplede boya yicek davlumbazları iptal et çamurluklarıda biraz açtır(Ama sac kaynatarak fln deil şöle 3-4 cm kadar) sonra şöle bbs tarzı ofsetli bi jant takıp istediğin kadar bas... :)