Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: vag-com kablom geldi nihayet  (Okunma sayısı 17939 defa)

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
vag-com kablom geldi nihayet
« : 13 Mart 2008, 15:52:47 »
3 martta sipariş verdiğim vag-com kablosu nihayet bugün elime ulaştı dün tamda kelebeği temizlemiştim biliyorsunuz şase kablosunu yaptıktan sonra adaptasyon yaptırmamıştım bugün ilk adaptasyonu yaptım arıza kodunu sildim araba tamamen kendini buldu sonunda oh be dünya varmış valla eğer ümraniye atakent tarafındaysanız gün içinde adaptasyon konusunda yardımcı olabilirim merak etmeyin para almayacağım söz...  ;) :)

Ynt: vag-com kablom geldi nihayet
« Yanıtla #1 : 14 Mart 2008, 19:56:19 »
kabloyu nereden ve nekadara aldın desem  ;)
Bizde kablo alsak Ankarada da bole yardım edecek biri çıkarmı acaba.  ;D

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
« Yanıtla #2 : 14 Mart 2008, 21:42:56 »
ebaydan sipariş verdim alphabid firmasından aldım.Kabloyu alırsanız yardımcı olmaya çalışırım internetten tabi.:)

Çevrimdışı degauss

• Otomobil
    2012 Polo 6R
  • 2012 Polo 6R
« Yanıtla #3 : 17 Mart 2008, 11:36:01 »
Alıntı
ebaydan sipariş verdim alphabid firmasından aldım.Kabloyu alırsanız yardımcı olmaya çalışırım internetten tabi.

Bende vag-com kablosunu ebaydan almistim ancak ben hong-kong tan birinden almistim. Ancak benim vag-com cok saglikli calismadi, uzun denemeler sonunda bir kez arabayla baglanti kurmayi basarmistim, o gun fazla kurcalayamadim ama daha sonra denedigimde yine baglanamadim, senin kullandigin vag-com programinin versiyon numarasi ve arabanin modeli nedir? takinca hemen problemsiz calisti mi kablo ?
2000 Polo 6N2 --> 2012 Polo 6R

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
« Yanıtla #4 : 17 Mart 2008, 12:02:30 »
Bende vag-com kablosunu ebaydan almistim ancak ben hong-kong tan birinden almistim. Ancak benim vag-com cok saglikli calismadi, uzun denemeler sonunda bir kez arabayla baglanti kurmayi basarmistim, o gun fazla kurcalayamadim ama daha sonra denedigimde yine baglanamadim, senin kullandigin vag-com programinin versiyon numarasi ve arabanin modeli nedir? takinca hemen problemsiz calisti mi kablo ?

benim aldığım kablo 409 vag-com uyumlu ben amerikadan sipariş verdim vag-com 3.12 ile bağlantıyı denedim hiç problem çıkarmadan bağlandı.Kablo çok önemli ebaydan alışveriş yaparken feedback'lere bakmak gerekiyor ben bu yüzden alphabid firmasından aldım %98 gibi bir feedback vardı.Benim araç 96 polo 1.6 8v sportline.

« Yanıtla #5 : 02 Ocak 2011, 22:42:17 »
Ben sahibinden.com dan bi tane kablo aldım. Golf 4 ler için olanmış. Pek bilmiyordum.
Golf 5 ler için olan nasıl oluyor bilen var mı acaba?
Golf 4 kablosu da öyle kaldı bende. Vag-Com 409. 75TL ye almıştım. Kargoyu ödeyene 50TL ye gönderirim. Golf 5 kablosu ile takas bile olur.

« Yanıtla #6 : 05 Ocak 2011, 12:13:58 »
merhaba
bir sorum olacak bu vag-com kablosu ile adaptasyon yapmayı sağlayan kablo mudur?

« Yanıtla #7 : 05 Ocak 2011, 12:15:06 »
gerekli olan adaptasyon programında linki varsa verirseniz sevinirim

« Yanıtla #8 : 06 Mayıs 2011, 22:50:56 »
merhaba
bir sorum olacak bu vag-com kablosu ile adaptasyon yapmayı sağlayan kablo mudur?
merhaba hyanik adlı üye bu kabloyu ben alabilirim. sizinle nasıl iletişim kurabilirim acaba?
iyi akşamlar

« Yanıtla #9 : 11 Mayıs 2011, 22:43:39 »
Ben sahibinden.com dan bi tane kablo aldım. Golf 4 ler için olanmış. Pek bilmiyordum.
Golf 5 ler için olan nasıl oluyor bilen var mı acaba?
Golf 4 kablosu da öyle kaldı bende. Vag-Com 409. 75TL ye almıştım. Kargoyu ödeyene 50TL ye gönderirim. Golf 5 kablosu ile takas bile olur.

ben alabilirim mail adresim [email protected]

« Yanıtla #10 : 26 Ekim 2011, 16:43:34 »
Arkadaşlar benim 2011 model vw caravellem var 180 dsg buna vag com coming home leaving home özelliğini açabilirmiyiz acaba bilgisi olan varmı bu konuda

Çevrimdışı impossible448

• imkansız diye bir şey yok
« Yanıtla #11 : 27 Ekim 2011, 11:07:17 »
benim aldığım kablo 409 vag-com uyumlu ben amerikadan sipariş verdim vag-com 3.12 ile bağlantıyı denedim hiç problem çıkarmadan bağlandı.Kablo çok önemli ebaydan alışveriş yaparken feedback'lere bakmak gerekiyor ben bu yüzden alphabid firmasından aldım %98 gibi bir feedback vardı.Benim araç 96 polo 1.6 8v sportline.

merhaba üstat bende bu kablodan almak istiyorum ama kablo sıkıntı değil internette baya var programı türkçe olanları almak istiyorum tavsiye edebileceğin biryer yada netten indirsek verebileceğin bi link varmı?
kendimi adaptasyonu kaçmış boğaz kelebeği gibi hissediyorum :S

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
« Yanıtla #12 : 27 Ekim 2011, 18:07:26 »
ben bu vag-com la ilgili detaylı bilgi edinmek istiyorum nedir ve ne işe yarar acaba ? ???

Çevrimdışı impossible448

• imkansız diye bir şey yok
« Yanıtla #13 : 27 Ekim 2011, 20:12:27 »
ben bu vag-com la ilgili detaylı bilgi edinmek istiyorum nedir ve ne işe yarar acaba ? ???

vag-com denilen illet bilgisayarla arabanın bağlantısını kurmaya gereken kablonun adı bu kablo sayesinde arabanın bir çok arızasına müdehale edebiliyorsun ve ayarlarını düzeltiyosun rolanti hava akışı kelebek boğaz adaptasyonu v.s...  gibi
kendimi adaptasyonu kaçmış boğaz kelebeği gibi hissediyorum :S