Gönderen Konu: Bu 6N'lerin kıymetini bilmek lazım.  (Okunma sayısı 4258 defa)

Çevrimdışı 6N_24

• 1.4 16v 101 Hp
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 6N
Bu 6N'lerin kıymetini bilmek lazım.
« : 24 Nisan 2015, 12:08:30 »
Arkadaşlar 6 yıldır kullandığım resimdeki 6n imi geçen hafta sattım başladım araba aramaya şunu gördüm ki bi yanlış yapmışım 25-30 binlirayı biraraya getirmeden bu arabayı satmamalıymışım benden forumdaki arkadaşlarıma bi dost tavsiyesi eğer aracınızı illa değişmeniz gereken şartlar yoksa bence satmayın piyasa öyle olmuşki bizim arabalardaki özellik rahatlık gidiş konfor kalite nin onda biri olmayan arabalar 18-20 den başlıyo.
Hastasıyız...

Çevrimdışı aytuncc

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Volkswagen Polo 1.4 Sportline
Ynt: Bu 6N'lerin kıymetini bilmek lazım.
« Yanıtla #1 : 24 Nisan 2015, 12:13:44 »
Çok haklısın. :) Bende normalde daha yüksek bir model istiyordum ancak büyük bir şansla polo aldım. :) Gerçekten çok farklı. Şu aralar sorunları çok olsa da bende seviyorum polomu. :)

Çevrimdışı 6N_24

• 1.4 16v 101 Hp
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 6N
« Yanıtla #2 : 24 Nisan 2015, 12:20:56 »
Çok haklısın. :) Bende normalde daha yüksek bir model istiyordum ancak büyük bir şansla polo aldım. :) Gerçekten çok farklı. Şu aralar sorunları çok olsa da bende seviyorum polomu. :)
Ayne tmm belki kronik bazı sorunları var ama başka yönleriyle çok tatmin ediyo unutturuyo yani ben arabaya araba kadar harcamışımdır ama dediğim gibi gidişi rahatlığı bunu unutturyodu.
Hastasıyız...

Çevrimdışı trakyalı

•  
  • Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 99 polo
« Yanıtla #3 : 18 Ekim 2015, 12:03:52 »
arkadaşlar bende nedense bir arıza çıkmadı ben arabamı alalı 1 yıl 6 ay falan oldu arabayı ilk aldığımda su eksiltiyodu sonra herkes conta demişti aslında borulardanmış bide akü falan değiştirdim başkada bi sorununu görmedim yani