Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: UZAKTAN KUMANDAYI KODLATTIM YANLIZ....  (Okunma sayısı 3216 defa)

Çevrimdışı 6NCURESHOT

• Otomobil
    polo6n 2000
UZAKTAN KUMANDAYI KODLATTIM YANLIZ....
« : 11 Ekim 2012, 20:56:56 »
SLM ARKADAŞLAR ARACI ALDIĞIMDAN BERİ 5-6 AYDIR ANAHTARLA AÇIP KAPATIYORDUM KAPILARI.2 GÜN ÖNCE KUMANDA KODLATTIM HİÇ BİR SIKINTISI YOK ÇALIŞIYOR.

BİZİM MERKEZİ KİLİTLERİN ÇIKARDIĞI BİR SES VARDIR BİLİRSİNİZ KİTLENİRKEN YADA AÇARKEN

KONTAĞI ÇEVİRİP STOP ETTİĞİM AN O SES GELİYOR FAKAT HİÇ BİR YER KİLİTLENMİYOR DEPO KAPANIĞA KADAR BAKTIM. :)

BİR ANLAM VEREMEDİM BU UZAKTAN KUMANDAYLA NE ALAKASI OLABİLİR.
BİR ZARARI OLUR MU? İLERDE HİÇ, BAŞINA GELEN OLDU MU YADA NORMAL BİR DURUM MUDUR :)

Çevrimdışı KAAN60

• Otomobil
    2000 polo 1.6 a.c
Ynt: UZAKTAN KUMANDAYI KODLATTIM YANLIZ....
« Yanıtla #1 : 11 Ekim 2012, 21:02:07 »
zararı olacağını sanmıyorum bendede start ve stopta yine aynı kilit pompası çalışıyor çünkü bende çocuk kilidi var aracı çalıştırdığım an kapılar kilitleniyor stop ettiğim an açılıyor belki sendeki alarda çocuk kilidini iptal etmişlerdir ama motor çalışıyorduk takma bence.
_-OĞLUM ve POLOM-_

« Yanıtla #2 : 11 Ekim 2012, 21:43:38 »
bendede bazen merkezi kilit pompası sureklı arabayı acmaya calısıyor sankı yalnız arabayı calıstırınca durum duzelıyor kumandaylamı alakalı acaba :S

« Yanıtla #3 : 12 Ekim 2012, 11:31:45 »
Arkadaşlar benim benzin deposu kitlenmiyor neden olabilir?
35_AG_8308 96' 2Kapı Mavi_Şimşek PoLo

Çevrimdışı 6NCURESHOT

• Otomobil
    polo6n 2000
« Yanıtla #4 : 12 Ekim 2012, 13:01:04 »
kaan60 doğru kardeşim çalıştırıkende aynı ses geliyor.peki alarmdan iptal ettilerse motor neden çalışıyor sonuçta ordaki sigortalardan birini iptal etmişlerdir.motorunda çalışmaması lazım motor çalışırsa kapılar kitlenmesi lazım ayrıca bi ikilemde kaldım şimdi bi elektirikçiye göstereyim en iyisi.

« Yanıtla #5 : 12 Ekim 2012, 13:14:31 »
Arkadaşlar benim benzin deposu kitlenmiyor neden olabilir?

Yaf o sorun bende de var benzini çekecekler die ödüm kopuo :D sanırım kapakta bişiler var

Çevrimdışı Çağatay

• çağatay
« Yanıtla #6 : 16 Ekim 2012, 21:26:45 »
Aynen zaten ışıgı zor söndürüyoruz  :D :D
« Son Düzenleme: 16 Ekim 2012, 21:41:58 Gönderen: Çağatay »