Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ACİLL ARKADASLAR!! POLO PARCASI LAZIM!!!!!  (Okunma sayısı 3579 defa)

ACİLL ARKADASLAR!! POLO PARCASI LAZIM!!!!!
« : 21 Haziran 2008, 21:31:44 »
merhaba arkadşlar ben izmrden cahit bende polo 6n 96model bi arac var burda bahsetmiştim arabam kazalıydı şimdi çıkarıyorum 3 ay şamzıman bekledikten sonra  :saskin: sonunda çıkıyor arabam ama bi sorun var arkadaslar elinde polo 6n orjinal jantı bulunan var mı 1 adet lazım (ama izmirde bulunması lazım) acil lazım hele lastikli olursa mukkemmel olur bide tanpon lazım ama onu satan yoktr heralde :) çıkma parca arıyorum malum öğrenciyiz :) tel vericem ama yasakmı deilmi bilmiyorum onun için mail adresi veriyorum bana acil yanıt veririseniz çok minnettar kalırım arkadslar acil yanıt bekliyorum
[email protected]
şimdiden çok tesekkürler

Ynt: ACİLL ARKADASLAR!! POLO PARCASI LAZIM!!!!!
« Yanıtla #1 : 21 Haziran 2008, 22:53:14 »
Abdullah arkadasımız 4 lu takım olarak satıyordu... Tek olarak satmaz ama belki onları alıp, elindekileri tek tek satısa cıkarabilirsin... Tekli bulma sansın zor...

« Yanıtla #2 : 22 Haziran 2008, 16:18:29 »
hadiya 4lü çok pahalıya gelirki bana :( olsun bakalım biri okurda satar insallah :( tesekkürler bilgi için.

« Yanıtla #3 : 25 Haziran 2008, 18:13:29 »
arkadaslar buldum sonunda teneke bi janta verdiğim para 50 lira izmirin altını ustunue getirdim yok yok satan yok bu janttan sonunda bi çıkmacıda buldum çıkma teneke janta 50 lira bayılmak zorunda kaldım içime oturdu ama napalım ustelikte lastıksız polo için canım feda  :D :D herkezin ilgisi için çok tesekkürler..