Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Yine kış yine aynı sorun  (Okunma sayısı 6019 defa)

Çevrimdışı shark_vdb

• Shark Style Polo
Yine kış yine aynı sorun
« : 11 Ocak 2010, 23:29:40 »
Arkadaşlar merhaba,

Arabamdan çok memnunum ama şu torpidonun alt kısmından giren su konusu beni sinir etmeye başladı. her yağmurda tedirgin oluyorum ya... >:(

forumda araştırdım polen filtresinin bulunduğu kısmı geçen sene temizlemiştim, haftasonu tekrar temizliycem. ayrıca aracımda sunroof da var buna bağlı olarak da sıkıntı olabilir denmiş, sunroof tahliyesinin tıkalı olması torpido altından su girmesine neden olurmu ??? bu sunroof tahliyesi tam olarak nerde ve temizliği nasıl yapılır...

bu konuda yardımlarınızı bekliyorum, bu konuda çoğumuzun yaşadığı sinir bozucu vw sıkıntılarından biri ve bundan çok sıkıldım :(... sorunu gidermek adına tavsiyelerinizi bekliyorum...

Çevrimdışı TheSaint

• Polo yordun beni...
Ynt: Yine kış yine aynı sorun
« Yanıtla #1 : 12 Ocak 2010, 01:59:48 »
Kalorifer peteği su kaçağı ihtimalini mutlaka göz önüne al...

« Yanıtla #2 : 12 Ocak 2010, 04:40:37 »
aynı sorun bende de oldu polen filitresinin oraya toz yaprak pislik birikmiş temizledim sorun ortadan kaltı 2 ayda bir temizle ona yapcak bir sey yok

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #3 : 12 Ocak 2010, 15:53:17 »
o sorun herkeste oluyor tahliye tıkanıyor veya Polen filtresi değişirken tıpa çıkıyor. Komşunun sıfır doblosunda da oldu. Temizlet veya contayı taktır polen filtresinin arkasından geliyor.
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı shark_vdb

• Shark Style Polo
« Yanıtla #4 : 12 Ocak 2010, 19:55:24 »
o sorun herkeste oluyor tahliye tıkanıyor veya Polen filtresi değişirken tıpa çıkıyor. Komşunun sıfır doblosunda da oldu. Temizlet veya contayı taktır polen filtresinin arkasından geliyor.

Haftasonu tekrar bi temizliğini yapıyim su tahliye kanalının

Yeni polen filteresi de takıcam haftasonu bu tıpa nerden çıkıyo ya??? polen filtresi haznesini yerinden çıkartsak ordamı? olması sıvı conta sıkarım hazneyi takmadan nasıl olur sizce???

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #5 : 12 Ocak 2010, 22:03:06 »
benim başıma gelmedi gelen çok bu aralarda golf4 de konuşuluyor duyduğumu söyledim. gördüğüm Doblo zaten

« Yanıtla #6 : 14 Ocak 2010, 15:56:54 »
arkadasım bu soyledıgımı dıkkate al.klımanın hava gırısınden ıcerı su gırıp arabanın ıcıne akıyo olabılır.benım basıma geldı.bulana kadar ne cektım.

bunu anlamanın en ıyı yolu yagmuru ıyıce yemıs bı  halde aracını calıstırıp klımayı son sevıyede calıstırıp  onden nargıle ceker gıbı bı su huplemesı duyulmasıdır.bunu dene derım

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #7 : 15 Ocak 2010, 14:40:12 »
İşte orası polen filtre yatağı olmalı.