Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Tavan :(  (Okunma sayısı 7692 defa)

Tavan :(
« : 15 Haziran 2009, 14:08:23 »
Arkadaslar Arabayi ilk Aldıgımda Tavanını Silmistim Şimdi Ondanmıdır Bilmiyorum Ama belli noktalarında Sarkma Basladı ve İlerliyo 4 Tane iğne ile tutturdum şimdi ama Bu Çözüm Olmadı.İzmir Nuri Küçük İle Gorustum 500 Lira Dediler Orj Tavan ama buda Bana Baya Koyar İzmir'de Tavsiye Edebileceğiniz 1 Döşemeci Tarzda bi yer varmı baktırabilcegim .

İİ Forumlar Herkeze. :-[
Almanya'ya Kısa Bir Ara.İtalya'ya Merhaba :)

Ynt: Tavan :(
« Yanıtla #1 : 15 Haziran 2009, 22:02:17 »
Arkadaşım seninki kaç model bilmiyorum ama bende 96 polo 1.6 Hb var. Benim de tavanım sarkık. Benden önceki sahibi sanırım halı yıkama makinesiyle falan çektirmiş. Şimdi tavan salkım saçak sallanıyor. Can sıkıcı bişey ama 500 lira çok bence. Ben döşemeciye sordrudum gerdirilmiyormuş. Tavan parçasını tamamen değiştiririm dedi 80 lira istedi. İzmir değil tabi ama döşemecilere bi sor derim.

Orjinal olması şart değil diye düşünüyorum. Gerçi ben yaptırmadım :)

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
« Yanıtla #2 : 15 Haziran 2009, 23:37:20 »
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #3 : 16 Haziran 2009, 00:43:56 »
Ben halı yıkama makinasıyla iki üç ayda bir yıkarım hiç sarkma olmadı..Biraz dikkatli olmak lazım
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #4 : 16 Haziran 2009, 10:34:19 »
Ya Bende Tülle Bastırmadan Üstten Yapmıştım Atcağı Vardı Herhalde Öle Sert 1 Şekilde Yapmadım ki :(

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #5 : 16 Haziran 2009, 10:48:10 »
Mümkünse fooğraf çekip buraya ekleyebilirmisiniz.Birkaç kişinin daha başına gelmişti çünkü bir çözüm bulmaya çalışalım :tamamdir
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #6 : 18 Haziran 2009, 19:46:55 »
İzmir de 1 Fiyat Aldım Arkadaslar. Tavan Komple SÖkülüp Tekrar Gerdirilcek . Direksiyon Ve Vites Deri Kaplanacak 220 lira Fiyat VErdiler İşçilik Falan ii Daha Önce Bir kaç Arkadas Yaptırmıştı Aynı Yere Yapıldıktan sora Fotosunu cekip Koyucam.Bişi sormak istiyorum Direksiyonu Ne Renk Yaptırsam ii Gider.Arac Kırmızı 98 Sportline

İİ Forumlar... :sevgi:

« Yanıtla #7 : 18 Haziran 2009, 20:31:30 »
en iyisi siyah gibime gelio genede karar senn

« Yanıtla #8 : 18 Haziran 2009, 20:42:45 »
AYNI SORUN BENDE VARDI. YAPTIRDIKTAN SONRA 3 AY RAHAT Bİ ŞEKİLDE KULLANDIM AMA DAHA SONRA HIZLI SURATTA ACTIMDANMIDIR BİLMİYORUM AMA TAVAN ESKİSİNDEN DAHA BETER OLDU.İŞİN OLUCAGI YOK GİBİYDİ EN SONUNDA BENDE FİBER TAVAN KAPLAMASI YAPTIRDIM HİÇ BİŞEYDE OLMADI SANIRIM ÖMÜRLÜK GİDİCEK GİBİ.

« Yanıtla #9 : 18 Haziran 2009, 21:40:44 »
fiber nasıl birşey ? plastik mi
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı clskn

• VW 6N
« Yanıtla #10 : 21 Eylül 2009, 12:28:46 »
aldığımda tavan döşemesi sarkmış
yapıştırmayı denedim olmadı
Ankara İvedik 88 sanayi de Başkent Oto döşeme necdet ustam var (tombul)
100 TL' ye yeniden kapladı.
Hatta başka bi arabada sarkma yok sırf sigara dumanı lekesini temizeltmek yerine yeniden kaplamayı düşünüyoruz
daha şık ve temiz oldu

« Yanıtla #11 : 21 Eylül 2009, 23:01:33 »
Bende tavanı tülle sildim arkalarda hiçbirşey olmadı ama önde 3-5 yerde yumruk izi gibi izler kaldı.ilk zamanlar kuruyunca geçecek sanmıştım  geçmedi.ama öle rahatsız edici bi görüntüde yok bilmiyenin dikkatini bile çekmiyo.

« Yanıtla #12 : 22 Eylül 2009, 16:31:08 »
Zaman Bulamıyorum Fotolarını Çekip Koymaya Tavan / Direksiyon / Vites Körügünü Kaplattırdım 220 Demişlerdi 200 Aldılar Çok Memlunum.İzmir'de Olanlara Ustayı Tarif Edebilirim.. İi Forumlar...

« Yanıtla #13 : 23 Eylül 2009, 08:58:48 »
Zaman Bulamıyorum Fotolarını Çekip Koymaya Tavan / Direksiyon / Vites Körügünü Kaplattırdım 220 Demişlerdi 200 Aldılar Çok Memlunum.İzmir'de Olanlara Ustayı Tarif Edebilirim.. İi Forumlar...
Hayırlı olsun.Ne ile kapladılar?
Das auto.