Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: TAVAN Döşemesin'de leke var nasıl yok edebilirim siprey falan olurmu ?  (Okunma sayısı 9404 defa)

merhaba;
arkadaşlar koltuk ve tavan döşemesi (temizlik için ne önere bilirsiniz)
marka kendim uygulaya bileceğim
köpükmü ,spreymi?

Çevrimdışı alleyesonme

• Hatalarım stilimdiR!..
( Tavanda )Sprey kullanma bence aslında hiç kurcalama.. Bi arkadaşım spreyle temizlemeye kalktı içindeki süngerler şişti renk attı yamuk yumuk sarımtırak bi hal aldı.. BU yuzden bende hiç ellemiyorum oraları Hatta elektirikli süpürgeyle temizliyen bile gördüm ıslatıp sonra çekiyorlar ama ben tasvip etmiyorum güwenli deil Saygılar...
« Son Düzenleme: 24 Şubat 2009, 20:43:13 Gönderen: alleyesonme »

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
temizlik maddesi satan yerlerde sır diye bi temizlik sıvısı var ....
    onu suya karıştır köpürt ve döşemeye skoçprayt gibi bir şey veya tül benzeri ile  sür ovala ...ardından temiz bez ile  sil  ....sonra bana dua  et:)
    içinde 4 yıl sigara içilmiş ve hiç temizlenmemiş bir caddy almıştım...arabayı temizleyene kadar ailemi bindirmedim...döşemeleri kahve rengi olmuştu...ve cillop gibi  oldu...
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
Kosla halı şampuanı + halı yıkama makinası  :tamamdir
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Kosla halı şampuanı + halı yıkama makinası  :tamamdir
Kesinlikle, geçen hafta koltuklar, tavan ve yer döşemelerini yıkadım. Sonuç harika.
Pırıl pırıl oldu. Dikkat edilmesi gereken nokta, yıkanan yüzeyin şampuan lı kalmamasını sağlayın.
Bunun içinde ben birde, tankta sadece su varken yıkama ve çekme işlemi yaptırıyorum. Durulanmış oluyor yani... ;) Sonra güzelce havalandırın. Koltukların tam olarak kuruması yarım günü bulabilir. Zamanı kısaltmak için 4. kademe sıcağı açmak etkili bir çözüm yolu...

Aslında bu olayı havalar sıcakken yapmak daha iyi olur. Kuruma süresi oldukça kısalacaktır. Ben yaz gelmesini bekliyorum. Koltukları filanda söküp derinlemesine bir temizlik yapacağım. ;)
Kapalı bir alanım olsa belki şimdi bile olur ama yinede yazın yapmak en doğrusu olacaktır.

teşekkürler;
arkadaşlar tavsiyeleiniz için
sizin Gibi dostlar bulduğuma Çok,Çok seviniyorum
saygılarımla;Tuncay.....

arkadaşlar;kapı döşemesinde'ki lekeleri (sanki kireç lekesi gibi) terleyince Gömlekteki gibi
sorunumu ;
automıx textıle cleaner ile hallettim şimdi tavanda..

arkadaşlar;
Göğüslükteki plastik aksamı'da parlatmada ve far aksamında'da faydalıoluyor temizlikte ise;
armorall bakım köpüğü kullanıyorum
saygılarım'la.....

SONAX ta yıkatan varmı acaba ? fiyatlarından haberiniz var mıP?

benim kullandıgım bi madde var kendim buldum özelden mesaj atarsanız yardımcı olurum...ücretsiz verebilirim denemeniz için...maksat paylaşım

benim kullandıgım bi madde var kendim buldum özelden mesaj atarsanız yardımcı olurum...ücretsiz verebilirim denemeniz için...maksat paylaşım

buraya yazsan da biz de öğrensek  ;D
Araba binmek içindir..

yaa aslında tam olarak içinde ne var bilmiyorum ama bi kimyacıya kapaca sordum bi çözücü dedi eevde ne gelio sa aklına çözebilior temizliyor bende arabada 3 aydır kullanıyorum hiç bir sarkma bozulma olmadı ankaradayım mesaj atın özelden konusalım verim bide siz deneyin belki sizde bepenirsiniz...

benim tavan beyaz Allahtan . ihtiyacım yok sağol  ;D
Araba binmek içindir..