Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Sportline Hakkında?  (Okunma sayısı 9903 defa)

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
    Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
  • Bir gün mutlaka...
Sportline Hakkında?
« : 31 Temmuz 2014, 13:22:26 »
Merhaba arkadaşlar...
Bir sorum olacak sportline kullanıcı arkadaşlardan fikir bekliyorum.linkteki 2 araç arasındaki fark nedir.(renk+jant kozmetik vs. hariç) Benim gözüme içerideki bir ayrıntı takıldı.torpido saklama gözleri farklı bunun nedeni nedir acaba.Sportline hakkında pek bilgim olmadığından sizlere soruyorum.98 model sportline donanımları nedir.ne gibi farklılıklar olabilir?
Teşekkürler...
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-full-orjinal-full-bakim-173564815/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-color-layn-kupon-aractir-rekore-koltuklu-isitmali-full-159990739/detay
Red Machine!!!

Ynt: Sportline Hakkında?
« Yanıtla #1 : 31 Temmuz 2014, 13:51:43 »
abi benim araba 97 model benim kide  98 donanımlı aradaki fark yanlış bilmiyorsam o arkadaşımda da 97 vardı silecek kolu gösterge paneli birde torpido şekilleri farklıydı ona sormuştum benim ki 98 donanımlıymış
İstanbul masalı

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #2 : 31 Temmuz 2014, 14:23:46 »
Beyaz olan araçta yolcu tarafında airbag yok ama sarı olandan var değil mi ?
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
  • Bir gün mutlaka...
« Yanıtla #3 : 31 Temmuz 2014, 15:22:37 »
Beyaz olan araçta yolcu tarafında airbag yok ama sarı olandan var değil mi ?
Aynen benim gözüme takılan oydu o yüzden sordum başka ayrıcalıklar var mı alırken nelere dikkat etmeliyim.Aklımda şimdilik 2 araç var. 1 sportline diğeri cupra2 ABF 2.0
Red Machine!!!

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
  • Bir gün mutlaka...
« Yanıtla #4 : 31 Temmuz 2014, 15:23:35 »
abi benim araba 97 model benim kide  98 donanımlı aradaki fark yanlış bilmiyorsam o arkadaşımda da 97 vardı silecek kolu gösterge paneli birde torpido şekilleri farklıydı ona sormuştum benim ki 98 donanımlıymış
97 istemiyorum adaş... kadran hoşuma gitmiyor.yer beni yolda baktıkça. :D
Red Machine!!!

« Yanıtla #5 : 31 Temmuz 2014, 16:22:40 »
o sarı sportline normal bi sportline değil, color concept polo, belki o yüzden yolcu hava yastığı var.
98'lerde yolcu hava yastığı standart değil.

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
  • Bir gün mutlaka...
« Yanıtla #6 : 31 Temmuz 2014, 16:40:36 »
o sarı sportline normal bi sportline değil, color concept polo, belki o yüzden yolcu hava yastığı var.
98'lerde yolcu hava yastığı standart değil.
Ne ayrıcalığı var peki.bu aracı tanıyan var mı?
Red Machine!!!

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
« Yanıtla #7 : 31 Temmuz 2014, 16:41:18 »
Aynen benim gözüme takılan oydu o yüzden sordum başka ayrıcalıklar var mı alırken nelere dikkat etmeliyim.Aklımda şimdilik 2 araç var. 1 sportline diğeri cupra2 ABF 2.0

Hayırdır abi arabayı mı değiştiriyorsun ?

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
« Yanıtla #8 : 31 Temmuz 2014, 16:42:41 »

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
  • Bir gün mutlaka...
« Yanıtla #9 : 31 Temmuz 2014, 16:51:05 »
Burada tartışılmış => http://www.vwtr.net/forum/polo-6n/polo-6n-colour-concept-t17870.0.html
biraz inceledim içeride renk kombinesi yapılmış.ben aracın teknik durumunu merak ettim.yolcu hava yastığı ve ısıtmalı deri koltuk dışında başka artısı var mı acep?kafayı fena taktım.
Hayırdır abi arabayı mı değiştiriyorsun ?
yok değiştirmiyorum 2. poloyu almayı düşünüyorum ama bu sefer bilinçli olarak sportline bakıyorum.lpg siz ilk tercih 3 kapı,denk gelirse memory red,98 model temiz düzgün fiyatı şişirilmemiş bakıyorum.AEE deki gibi benim anamı ağlatacak gibi hırpalanmışsa bi 8000 TL.harcayacak halim yok.sadece hafta sonları keyifle bineceğim bana sürekli masraf çıkartmayacak oem ekipmanları üzerinde bi yavru denk getirirsem ne ala... ayriyetten cupra2 ABF bakıyorum ama piyasa da temiz yok zaten çok az var.bakalım nasip!
Red Machine!!!

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
« Yanıtla #10 : 31 Temmuz 2014, 17:10:09 »
Yok abi ben de Alman wikipedia seyfasından baktım dediklerin ve linkte paylaşılan özellikler dışında bir ekstrası veya eksiği yok.

İnşallah gönlüne göre bulursun abi.

Çevrimdışı speedystop

Otomobil
    Polo 6N Sportline
  • 6N Uzmanı
« Yanıtla #11 : 31 Temmuz 2014, 18:55:17 »
Merhaba arkadaşlar...
Bir sorum olacak sportline kullanıcı arkadaşlardan fikir bekliyorum.linkteki 2 araç arasındaki fark nedir.(renk+jant kozmetik vs. hariç) Benim gözüme içerideki bir ayrıntı takıldı.torpido saklama gözleri farklı bunun nedeni nedir acaba.Sportline hakkında pek bilgim olmadığından sizlere soruyorum.98 model sportline donanımları nedir.ne gibi farklılıklar olabilir?
Teşekkürler...
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-full-orjinal-full-bakim-173564815/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-color-layn-kupon-aractir-rekore-koltuklu-isitmali-full-159990739/detay

İkinci linkteki ilan vw türkiye ithalatı değil gümrükten çıkma araç 2. hava yastığı ve koltuk ısıtması var nadir bulunur. Türkiyedeki sportline ların hepsi 97-98 gösterge farkı hava yastığı farkı cant farkı hariç aynıdır.
« Son Düzenleme: 31 Temmuz 2014, 18:55:57 Gönderen: speedystop »
Mesele ölmek değil, mesele yaşayamamak.

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
  • Bir gün mutlaka...
« Yanıtla #12 : 31 Temmuz 2014, 19:23:21 »
İkinci linkteki ilan vw türkiye ithalatı değil gümrükten çıkma araç 2. hava yastığı ve koltuk ısıtması var nadir bulunur. Türkiyedeki sportline ların hepsi 97-98 gösterge farkı hava yastığı farkı cant farkı hariç aynıdır.
inş aracın bir eksiği gediği arızası bakımsızlığı yoktur.en kısa zamanda bir görüşeyim bakalım belki nasip olur.sarı da gider hani.bi yeni boya bi pasta-cila cayır cayır yansın. ;D
Red Machine!!!

Çevrimdışı kerem0537

• Otomobil
    Mk5 1.4Tsi GT 170Hp 240Nm Tork...
  • Kazasız Belasız...
« Yanıtla #13 : 31 Temmuz 2014, 21:03:04 »
beyaz olan bizim modifiyecilerin arkadaşı. birkaç ortamda beraberdik ama hiç muhabbetimiz olmadı. canlı canlı görmen lazım aracı. çok temiz...  :tamamdir
Shadow...