Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Polo Marşpiyel  (Okunma sayısı 8626 defa)

Çevrimdışı samsam

• Sade'yim Sade'sin Sade'yiz.
Polo Marşpiyel
« : 20 Ekim 2007, 22:24:35 »
Nasıl yazılır bilmiyorum, sağ-sol ve arkaya hepsi 240 dendi taksit ve pazarlık payı'da var.Etekleri ben takarım parasız üstü takamam dedi,  spider marka.Sizce fiyat nasıl taksam güzel olurmu tavsiye edermisiniz, birde bunu takınca jant lazım 13 olmazmış 14 lastik + jant lazım, sizce lastik ve jant almaya değer'mi.Üstte stop lambası da var.

Fikirleriniz benim için önemli

Bir hiçim ben, sıfırım..
Toplarsan etkisiz, çarparsan yutan olurum!
Bölersen sonsuz, çıkarırsan kendin olurum! Sıfırım ben, ben bir hiçim!

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Ynt: Polo Marşpiyel
« Yanıtla #1 : 20 Ekim 2007, 22:27:05 »
Gerek yok ziyan etmeye makinayı bence... 15 jant lastik + yay ile çok daha güzel makinan olur.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
« Yanıtla #2 : 20 Ekim 2007, 22:41:50 »
bencede bırak tipo işi şeyleri bence, güzel bir jant+yay+xenon yeterde artar

Çevrimdışı samsam

• Sade'yim Sade'sin Sade'yiz.
« Yanıtla #3 : 20 Ekim 2007, 22:56:56 »
Bitmiştir abi, jant-yay-xenon' a bakıyorum o zaman.Artı olarak çok az bir koyulukta film taktırsam bu sorun olurmu Trafikte, simsiyah olmayacak çok az bir koyulukta çok hoş oluyor.Birde bugün plakaları çıkartıp silikon ile kapartoya sabitledik bir Vw servisine gidip sabitlermisiniz tabi dedi iki eleman geldi içeri çektiler plakalar özenle söküldü temizlendi yıkandı oralar yavaş yavaş işkilendim bu kadar küçük bir işe bu kadar titizlik gösterip iki eleman uğraşıyorsa ücreti biraz tuzlu olacak dedim neyse yapsınlar bakalım birini taktılar biri beğenmedi sökelim dediler, off off keşke fiyatı sorsa idim dedim kendime, çay'da söylenince bittim dedim :) 20 kağıda zor çıkacaz veya kavga edecez sabahın köründe, neyse bitti işlem ok dedim sağolun varolun ne kadar borcun yok istemez dediler yok dedim olmaz alın birşey, yok abi olurmu öyle şey vs.vs. ezildim kaldım işlem sonucunda e verdim birşeyler böyle insanların olması gerçekten çok ama çok hoş birşey.
Bir hiçim ben, sıfırım..
Toplarsan etkisiz, çarparsan yutan olurum!
Bölersen sonsuz, çıkarırsan kendin olurum! Sıfırım ben, ben bir hiçim!

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #4 : 21 Ekim 2007, 02:05:17 »
bencede bırak tipo işi şeyleri bence, güzel bir jant+yay+xenon yeterde artar

+1453 sadelik daha iyi belirtilen parçalarla araban gizemli olur...
servise ayağın alıssın diye yapmıslardır abi bir daha gidersen faturaya yansır merak etme..... ;D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)