Gönderen Konu: selam polocular  (Okunma sayısı 4977 defa)

Çevrimdışı motorin

• Profili Görüntüle
selam polocular
« : 27 Ekim 2008, 23:53:43 »
arkadaşlar internette gezerken rasladım sitenize bir polo kullanıcısı olarak üye olmak istedim polo mu daha yeni aldım sayılır iki aylık 2000 model 1.6 ac hb bunu  ikinci araba olark aldım ama gayet kullanışlı bir otomobil iki aydır sürekli biniyorum henüz bir sorunu yok bence gayet sempatik sevimli bir tipi var kullanışı özellikle şehir içinde gayet kolay ve pratik yeterince performanslı güzel bir forum oluşturmuşsunuz service ınsp yazısının ne olduğunu araştırmak için girmiştim siteye aynı sorun bendede var ama forumunuzda yazılan silme işlemini yarın sabahtan deneyeceğim paylaşımlar çok güzel üyeler aralarında çok saygılı forumlarda hepinizi tebrik ediyorum kutluyorum saygılar

MOTORİN

Çevrimdışı alleyesonme

• Hatalarım stilimdiR!..
    • Profili Görüntüle
Ynt: selam polocular
« Yanıtla #1 : 29 Ekim 2008, 15:44:31 »
hoş geLdin aramıza :) inş Senide aktif bir üye olarak aramızda görmekten mutlukuk duyarız :)

Çevrimdışı motorin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 29 Ekim 2008, 22:24:07 »
saol kardeş hoşbulduk

Çevrimdışı vw6n

• Moderator
  • vw6n
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Toyota auris
« Yanıtla #3 : 29 Ekim 2008, 22:49:44 »
Hoş geldiniz  :tamamdir

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 29 Ekim 2008, 23:31:37 »
hos geldiniz ins minik polonuz üzmez sizi hiç

Çevrimdışı motorin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 30 Ekim 2008, 00:01:53 »
hos geldiniz ins minik polonuz üzmez sizi hiç

valla ben bunu asıl hanıma diye almıştım ama kullanımı hoşuma gitti vermedim ben biniyorum şimdilik diğer arabayla idare ediyor üzecek gibide görünmüyor arabadan anlarım aracım sorun çıkaracak bi araca benzemiyor yürür motoru kasası oldukça düzgün biraz  görsel modifiye yapmayı düşünüyorum tampon karlık gibi benim sanayiyle işim pek olmaz tamiratları kendi garajımızda hallediyoruz karlık tampona gelince fiberden kendim yapacağım kafamda bikaç model var acelemde yok  kalıplarını kendim  alıp uraşacam
bakalım  ortaya busefer ne çıkarabiliriz :tamamdir

Çevrimdışı eroldemir73

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 30 Ekim 2008, 10:39:28 »
valla ben bunu asıl hanıma diye almıştım ama kullanımı hoşuma gitti vermedim ben biniyorum şimdilik diğer arabayla idare ediyor üzecek gibide görünmüyor arabadan anlarım aracım sorun çıkaracak bi araca benzemiyor yürür motoru kasası oldukça düzgün biraz  görsel modifiye yapmayı düşünüyorum tampon karlık gibi benim sanayiyle işim pek olmaz tamiratları kendi garajımızda hallediyoruz karlık tampona gelince fiberden kendim yapacağım kafamda bikaç model var acelemde yok  kalıplarını kendim  alıp uraşacam
bakalım  ortaya busefer ne çıkarabiliriz :tamamdir
Merhaba,
Öncelikle aramıza hoş geldiniz. Kazasız Belasız sürüler dilerim.
Söylediğiniz işlemleri yapınca resimlerinide bizimle paylaşırsanız sevinirim. Hatta seviniriz değil mi arkadaşlar??
Bahsettiğiniz kalıpları nereden temin ediyorsunuz..

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 30 Ekim 2008, 12:01:28 »
Aramıza Hoşgeldiniz, Çalışmaları resimli anlatımlı bekliyoruz...

Hatta aşagıdaki linkte paylasabilirsiniz:

http://www.vwtr.net/forum/genel/kendi-kendimize-yapabileceklerimiz-t3222.0.html

Çevrimdışı motorin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 30 Ekim 2008, 20:12:05 »
Merhaba,
Öncelikle aramıza hoş geldiniz. Kazasız Belasız sürüler dilerim.
Söylediğiniz işlemleri yapınca resimlerinide bizimle paylaşırsanız sevinirim. Hatta seviniriz değil mi arkadaşlar??
Bahsettiğiniz kalıpları nereden temin ediyorsunuz..

orjinal üzerindeki tampon ve marşpiyellerden kendim çıkarıyorum zahmetli ve zaman alan bir iş kalıp alındıktan sonra şekil verme işlemi başlıyor bu biraz sizin hayal gücünüze kalmış bir iş ben hobi olarak yapıyorum yani ticari anlamda uğraşmıyorum kendi arabalarıma zaman zaman uyguladım ama dediğim gibi zaman alan bir iş bazen iki üç ay uraştığım bir iş birde hobi olarak uğraştığımdan işimden arta kalan zamanlarda ve genelde hafta sonları uğraşa biliyorum kaliteli malzemeler kullanmaya çalışıyorum elyafları italyadan bir tırcı arkadaşa getirttim kullandığım fiber maddesi şu an mercedesin fabrika imalatında kullandığı fiberin aynısı belki tamponları sanayide bir fiberciye yaptırsam eminim daha ucuza çıkar ama bende bir tutkudur otomobil sever ilgileniyorum ve en önemlisi çıkardığım iş kendi elemeğim oluyor ve benim için gerçekten değerli yakın zaman da modifiye işine işlerimin yoğunluğu nedeniyle başlayamam ama tampon sökümünden itibaren resimlemeye başlayacağım bitirip takana dek ve bütün fotoları siz değerli arkadaşlarımla paylaşacağım en azından böyle şeylere meraklı otomobil dostlarına örnek oluşturu merakı olanlarda uygulaya bilir tüm dostlara selamlar