Gönderen Konu: Selam Polocular birkaç sorum var  (Okunma sayısı 9048 defa)

Çevrimdışı Tupac

• Profili Görüntüle
Selam Polocular birkaç sorum var
« : 16 Eylül 2008, 01:51:05 »
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 ay kadar önce bende polo sahibi oldum ve foruma üye olmaya karar verdim. Arkadaşlar benim birkaç sorum olacak. Arabada arka silecek çalışmıyor, Rezistansta problem var ve sis farlarında ampul yok galiba Birde direksiyonun sağında flaşör ve tel düğmesinin altındaki düğme yerleride boş orayıda kapatmak istiyorum. Km sıfırlama düğmeside çalışmıyor. Alarmda mevcut fakat iptal edilmiş onuda açtırmak istiyorum. Bunlar bana kaç liraya mal olur acaba bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Ayrıca Arabama neon düşünüyorum bu konuda da önerilerinizi bekliyorum.
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2008, 02:01:52 Gönderen: Tupac »

Çevrimdışı rye

• Profili Görüntüle
Ynt: Selam Polocular birkaç sorum var
« Yanıtla #1 : 17 Eylül 2008, 00:38:05 »
arabanızın modeli ve tipi hakkında bilgi verin lütfen. belki yardımcı olabiliriz

Çevrimdışı Tupac

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 17 Eylül 2008, 16:22:23 »
arabanızın modeli ve tipi hakkında bilgi verin lütfen. belki yardımcı olabiliriz

99 model 1.6  Hb

Çevrimdışı NASUKA

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 23 Eylül 2008, 15:22:15 »
bence arızalı  polo almaktan uzak dur  hem parçaları çok pahalı hemde her yerde bulunmuyor özellıkle baskı  balata  çok iyi gözden geçir polo da alarm sökülmüşse elektrik sistemine  sigorta kutusuna  açıp bakmak lazım herhangi bir değişiklik varmı herşey yerli yerindemi diye ayrıca  distribitör ve buji bağlantılarını kontrol et  kapı lastiklerinin altını iyi kontrol et  pas varmı diye polo ya altındanda kontrol et eğil bak  şanzımanda veya karterde yağ kaçagı sızıntı varmı diye  eğer bunlardan birine araçta rastlarsan almaktan uzak dur bence  :(

Çevrimdışı qa1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 23 Eylül 2008, 20:27:46 »
Selam

Arka silecek için sana önerilerim olacak. motor çalışmıyor mu baştan onu kontrol ettirmen lazım.
eğer çalışıyorsa silecek kolu, kapagı,su atma yeri yani takımı ortalama 40 lira tutuyor.
eğer çalışmıyorsa ya yeni bir silecek motoru alabilirsin, yada motoru sardırırsın 35-40 liraya tekrar motoru sardırabilirsin, serbest piyasa oldugundan fiyat araştırman lazım. Bursa da olsaydın yardımcı olurdum sana ama inanıyorum İstanbul'da da sorun olmaz.
Alarma gelince bence bırak böyle kalsın hiç bulaşma ama sende benim gibi herşeyi tam olsun diyenlerdensen eğlence olarak bak fazla para harcamadan ufak ufak eksikliklerini topla ki araçtan soğumadan zevk alarak yap.
Diğer düğme ıvır zıvır işler için güzel bir elektrik ustası edin kendine fiyat al, gün be gün yaptırırsın böylece sende üzülmezsin.

Kazasız belasız sürüşler...

Çevrimdışı Tupac

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 24 Eylül 2008, 17:17:52 »
Selam

Arka silecek için sana önerilerim olacak. motor çalışmıyor mu baştan onu kontrol ettirmen lazım.
eğer çalışıyorsa silecek kolu, kapagı,su atma yeri yani takımı ortalama 40 lira tutuyor.
eğer çalışmıyorsa ya yeni bir silecek motoru alabilirsin, yada motoru sardırırsın 35-40 liraya tekrar motoru sardırabilirsin, serbest piyasa oldugundan fiyat araştırman lazım. Bursa da olsaydın yardımcı olurdum sana ama inanıyorum İstanbul'da da sorun olmaz.
Alarma gelince bence bırak böyle kalsın hiç bulaşma ama sende benim gibi herşeyi tam olsun diyenlerdensen eğlence olarak bak fazla para harcamadan ufak ufak eksikliklerini topla ki araçtan soğumadan zevk alarak yap.
Diğer düğme ıvır zıvır işler için güzel bir elektrik ustası edin kendine fiyat al, gün be gün yaptırırsın böylece sende üzülmezsin.

Selam

Eyvallah teşekkürler.

Çevrimdışı qa1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 24 Eylül 2008, 23:13:04 »
Bu arada sıfır silecek motoru 70 ytl.

:tamamdir

Çevrimdışı infore

• belki çok uzakta....
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 24 Eylül 2008, 23:46:50 »
slm ıyı aksamlar arkadaslar  nasılsınız

Çevrimdışı infore

• belki çok uzakta....
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 24 Eylül 2008, 23:50:12 »
serhat  bırkac sorum olacak  yanıtlarmısın..

Çevrimdışı qa1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 25 Eylül 2008, 09:34:37 »
infore elimden geldiği kadar yanıtlarım. İstersen pm ile ulaş yada yeni bir konu aç herkes faydalansın

Çevrimdışı deliserseri

• serseri
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 19 Aralık 2009, 10:05:36 »
slm arkadaslar ben ankaradayım ve arabamı yaptırmak istıyorum  bunun için nereye gitmeliyim polo98 3 kapı aksesuar için

Çevrimdışı deliserseri

• serseri
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 19 Aralık 2009, 10:09:41 »
bir sorum daha ver vites degiştirirken cıkan ses ten yaptırmak istiyoum bunun için bana yardımcı olurmusunuz benımm arabaya takılırmı onu ogrenmek istiyoum teşekkurler

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #12 : 19 Aralık 2009, 11:30:31 »
önece forumdan araştırma yaparsanız aradıklarınızın cevabı büyük ihtimalle vardır.
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı Ercan_35

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 23 Aralık 2009, 00:44:59 »
bir sorum daha ver vites degiştirirken cıkan ses ten yaptırmak istiyoum bunun için bana yardımcı olurmusunuz benımm arabaya takılırmı onu ogrenmek istiyoum teşekkurler

ona blow off deniyo ve genellikle turbolu araçlarda oluıyor ama normal araçlarada yapılabilir fakat sadece ses çıkarır başka işe yaramaz fiyatıda 500 civarıdır bence gereksiz 500tl ye değmez ama para ve zevk senin