Gönderen Konu: Spor Yay Kullanici Yorumlari Lutfen ?  (Okunma sayısı 11393 defa)

Çevrimdışı kerem0537

• Kazasız Belasız...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk5 1.4Tsi GT 170Hp 240Nm Tork...
Ynt: Spor Yay Kullanici Yorumlari Lutfen ?
« Yanıtla #14 : 19 Haziran 2014, 01:21:08 »
benim bildiğim kadarıyla ön takım düşmanı olması en büyük etkenlerden birisi. ayrıca normal süspansiyon kadar konfur yok hee presli yaydan veya kesilmiş yaydan kötü değil ama sanki insanımız coili o kadar büyütüyor ki sanki ulaşılamaz bişeymişte sadece kendi aracında varmış gibi özellikle hondacılar yapıyo bunu. varsa şekliniz semih abinin de dediği gibi air takın :)

katılıyorum büyütmemek gerek altı üstü coil yani  ;) yalnız 1 sene oldu neredeyse ön takım tık demedi şükür. birde her zaman dip basık araç. normali gibi konfor zaten beklenmez. hee yayları yumuşak takarsın coilin o zaman konfor yerine gelir. bu sefer de sürtme, vurma  yapıyor esnemelerde. kısacası aracı basacaksan konfordan ödün verecen.  herşeyi denedim en son air olacak inş. ama poloya değil. deymez bu arabalara...
« Son Düzenleme: 19 Haziran 2014, 01:24:11 Gönderen: kerem0537 »
Shadow...

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
« Yanıtla #15 : 19 Haziran 2014, 01:46:53 »
katılıyorum büyütmemek gerek altı üstü coil yani  ;) yalnız 1 sene oldu neredeyse ön takım tık demedi şükür. birde her zaman dip basık araç. normali gibi konfor zaten beklenmez. hee yayları yumuşak takarsın coilin o zaman konfor yerine gelir. bu sefer de sürtme, vurma  yapıyor esnemelerde. kısacası aracı basacaksan konfordan ödün verecen.  herşeyi denedim en son air olacak inş. ama poloya değil. deymez bu arabalara...
airli günler...  ;D
Red Machine!!!

Çevrimdışı mmtcn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 19 Haziran 2014, 02:23:21 »
:D baba mrb :D

Çevrimdışı edincol

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #17 : 19 Haziran 2014, 11:55:08 »
Çözüm ve tecrübe mi istiyorsun ben 3 yıldır orijinal amortisör ve yayları kulanıyorum.Aile de binse dağa da çıksam kasise de girsem konforun tadı bambaşka.sorun namına eser yok.gülü seven dikenine katlanır demişler basık istiyorsan sorunlara açık olacaksın.tavsiyem komple orjinale dön ya da coil yaptır.

:tamamdir
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı kerem0537

• Kazasız Belasız...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk5 1.4Tsi GT 170Hp 240Nm Tork...
« Yanıtla #18 : 20 Haziran 2014, 00:51:56 »
Shadow...