Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: poloma alarm taktırıcam ???????  (Okunma sayısı 3619 defa)

poloma alarm taktırıcam ???????
« : 30 Nisan 2008, 11:57:09 »
Arkadaşlar polomda merkezi klit var ama uzaktan kumanda yok daha doğrusu başka bir şey opsiyonu yok : :) Ankarda bu işi iyi yapıyorlar ve uygun fiyat diye bileceğiniz bir yer varmı yada önerdiğiniz bir marka. Benim boch servis 120 civarı diyor kendileri takıyor. ??? Ha bir de sustalı anahtar olsa tam süper olur  ;D

Ynt: poloma alarm taktırıcam ???????
« Yanıtla #1 : 30 Nisan 2008, 17:57:28 »
Yakın bir zamanda bu konu yine konuşulmuştu diye hatırlıyorum. Forumda biraz gerilere giderseniz veya sustalı diye aratırırsanız bulursunuz diye düşünüyorum.

« Yanıtla #2 : 01 Mayıs 2008, 11:03:55 »
ben taradım önce burda ama ne marka olduğunu kimse söylememiş problem olurmu olmaz mı bunlarda yani cevap bulamadım kardeş yaa

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #3 : 01 Mayıs 2008, 12:32:55 »
cenmax kullanıyorum herhangi bir problem yaratmadı bugüne kadar ve kapsama alanı baya geniş..fiyatları nedir bilmiyorum arabayı alırken üstünde vardı.sustalı anahtarlar çok dandik oluyor bence gerek yok yaptırma
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #4 : 01 Mayıs 2008, 13:48:42 »
bu alarm olayını bende istiyorum merkezi kilit var alarmda istiyorum ticaret sitelerinde 40 ytl+kdvden baslayıp değişen alarmlar var ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum kullanım açısından iki yıl garanti veriyorlar kurulumda ücretli
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)