Gönderen Konu: polo yan sınyal  (Okunma sayısı 14262 defa)

Çevrimdışı aras_ay

• Profili Görüntüle
polo yan sınyal
« : 23 Temmuz 2007, 16:31:08 »
slm arkadaslar sıteye yenı uye oldum cicegi burnundayım anlıcanız.benım arabam 2000 model nasıl soylıyeyım 98-00 nın versıyonundan 1,6 motor.yan sınyal arıyorum beyaz ızmıtte bı turlu bulamaadım cıkma temızde olabılır servıste cok pahalıda yardım ıstıyorum.bırde bu tebı koydumuz torpıdaı kısmı var parlak sıyah olan kaplama acaba onu degıstırmek mumkunmu 4lu flasor dugmesının oldugu kısım kırıldı da dugmeler zor duruyor.sımdıden tesekkur.

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
Ynt: polo yan sınyal
« Yanıtla #1 : 23 Temmuz 2007, 17:04:55 »
aras_ay aramıza hoşgeldin aynı model (2000) 6N kullanıyoruz, Bahsettiğin ürünleri İstanbulda temin etmen çok kolay, İstanbul Aksarayda Orjinal ve yan sanayi bütün Volkswagen Parçalarını temin edebilirsin. Kırık olan göğüs konsoluda parça parça satılmaktadır.

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 23 Temmuz 2007, 17:14:06 »
Sanırım bahsettiğin sinyal far yanı değil çamurluk üstü sinyali aşağıdaki resimde gösterilen?

Çevrimdışı aras_ay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 23 Temmuz 2007, 17:20:02 »
evet camurluk ustunden bahsedıyoruz

Çevrimdışı aras_ay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 23 Temmuz 2007, 17:22:31 »
bu arada hosbulduk kardesım sagol ilgın için.benım ıstanbula gelmem su aralar zor fıyattan bı haberın varmı servıs tekı 24 ytl cektı bana .bıde gogus konsol parcalarını acarmısın

Çevrimdışı emrahisilti

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 23 Temmuz 2007, 17:30:23 »
bence al gitsin dışarda olsun 20ytl koşturmaya değmez

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 23 Temmuz 2007, 17:33:38 »
bu arada hosbulduk kardesım sagol ilgın için.benım ıstanbula gelmem su aralar zor fıyattan bı haberın varmı servıs tekı 24 ytl cektı bana .bıde gogus konsol parcalarını acarmısın

Bu arada Polo 2000 6N nadir kullanıcılarından birisin. Az olması benim hoşuma gidiyo. ;)

Göğüs konsol parçaları derken, Tuna abimizin yaptığı sprey bpyama uygulamasında açıkça belli olan orta konsolunboyalı olan kısmı tamamen sökülebiliyor,4lü flaşörlerin bulunduğu kısım ve devamındaki teybi,klima düğmelerini içinde barındıra çerçeve,

Resimde açıkça belli,gri olan bölüm ayrılabildiği için,ayrı satılıyor.

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 23 Temmuz 2007, 17:38:58 »
Serviste acaba adedine mi 24 ytl, Çiftine mi 24 ytl çektiler? Ben Orjinal olmayan yan sanayi ön far yanı sinyalimi  13 ytl ye aldım,orjinal gibi görünüyor,yan sanayide olsa bi yanlışını görmedim? Çamurluk üstünün yan sanayisinin adedini 5-7 ytl arası tahminim temin edebilirsin kesin konuşmayayım ama.

Çevrimdışı aras_ay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 23 Temmuz 2007, 17:42:16 »
kardesım supersın ya cok guzel oorneklendırıyosun grı boyalı kısım lazım bana.sınyalde ılk gonderdın resımlerdekı kucuk sınyalın tanesı 24 ytl o sınyalden lazım

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 23 Temmuz 2007, 17:48:58 »
kardesım supersın ya cok guzel oorneklendırıyosun grı boyalı kısım lazım bana.sınyalde ılk gonderdın resımlerdekı kucuk sınyalın tanesı 24 ytl o sınyalden lazım

Dediğim gibi tanesi için orjinal olunca bide servis olunca fiyat acayip yükseliyor küçük parçalarda ama dışardan bu malın aynısını bulabilirsin zaten kendisi sadece çerçeveden oluşuyor,eğer çıkarıp baktıysan lamba bölümü yana çevirdiğin zaman ayrılır. Tahmin ettiğim fiyata İstanbuldan temin edebilirsin,onun dışında başka illerdeki yedek parçacılara bakıcaksın. Bence çok uçuk bi fiyat acelen yoksa bekle işin düştüğünde İstanbuldan temin edersin.

Çevrimdışı aras_ay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 23 Temmuz 2007, 17:52:15 »
ıste ızmıtte yok 3-4 aydan berı parcacılar gellcek dıyo ama mallesef ne gelen var ne gıden neyse cok sagol

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 23 Temmuz 2007, 17:56:13 »
Önemli değil her konuda forumdan çekinmeden faydalanabilirsin. Bu arada Aracının resimlerinide Otomobilim bölümünde görmek isteriz. Kolay gelsin .

Çevrimdışı aras_ay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 23 Temmuz 2007, 17:59:54 »
eralp arabanın yakıtı nasıl
eskısehıre gıtım 100ytlye 550 km yol yaptım
gene100ytlye de 380km genelı sehırıcı yol yaptım.bı turlu anlam veremedım nerdeyse 170km fark edermı ya

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 23 Temmuz 2007, 18:25:42 »
Pek bilgim yok, Şehir dışı pek kullanmıyorum. Araç 2000 model ve şu an 44.000 km 'de, Ben şehir içi ve devirli kullandığım için bayağa iyi yakıyorum,hesap olayına gelince pek bilgim yok. Ama verdiğin değerler normal  bana göre.

Cuma günü İzmir/Kuşadası taraflarına gidicem,Km'yi sıfırlayıp bakarız bi?
« Son Düzenleme: 23 Temmuz 2007, 18:27:15 Gönderen: volksport »