Gönderen Konu: polo uyarı ışıkları  (Okunma sayısı 7201 defa)

Çevrimdışı salman

• ѕєℓмαη
    • Profili Görüntüle
polo uyarı ışıkları
« : 10 Kasım 2008, 18:19:17 »
3 aydır 99 model polo sahibiyim. göstergelerde bazı ışıkların yandığını hiç görmedim örneğin kısa farlar için ön göstergede işaret var fakat yanmıyor.resimde çizdiğim çizgiden aşşağıda kalan 9 tane falan gösterge var hiç biri yanmıyor. bu orjinalindemi böyle benim araçtamı bi sorun var.. ;)

nereye dönersen dön, ..çın hep arkada kalır..

Çevrimdışı sarilarinsulo

• Profili Görüntüle
Ynt: polo uyarı ışıkları
« Yanıtla #1 : 10 Kasım 2008, 23:58:09 »
yanarsa sorun var yanmazsa yok

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 11 Kasım 2008, 00:28:31 »
Hararet ışığı, buji elektrik ışığı, yağ ışığı yanması lazım kontağı ilk açtığında..Yanmıyorsa bir problem vardır asıl..Birboları kadran padlerini  kendinizmi taktırdınız yoksa aracınız siyah bi 6n'mi??
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı sarilarinsulo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 11 Kasım 2008, 01:05:13 »
ben yanlış algılamışım doğru diyor arkadaşımız ben ilk çalıştırmadıki yanmayı atlamışım.

Çevrimdışı salman

• ѕєℓмαη
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 11 Kasım 2008, 11:10:45 »
kontağı ilk çevirdiğimde; hararet, akü, benzin, hava yastığı, el freni, yağ ışıkları yanıyor. bu bahsettiğim ışıklarda çizdiğim kırmızı çizginin üstünde. çizgiden aşşada kalan yaklaşık 9 falan uyarı ışığı var hiç biri yanmıyor.
sigortaları falan bızdıkladım ama hepsi sağlam. ön kaputu açınca ordada sigortaya benzer bişiyler var orayamı bağlıdır acaba.

(aracım 1999 model 1,6 oto vites HB AC. (6n olarak belirtmeye bi türlü alışamadım :)resim benim aracıma ait değil, forumda bi arkadaşın aracının göstergeleri. daha net anlatabilmek için kopyaladım)

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 11 Kasım 2008, 16:01:34 »
  Gösterge paneli standart uretildiği için, opsiyonel olan özelliklerin ışık yerleri gosterge panelinde mevcut olup, baglı bulunan sistemleri olmadığı için yanmıycaktır(opsiyonel abs seceneği mesela), arıza olmadıgı surece yanmıycak olan gösterge imleçleride, sönük kalıcaktır...

Aracınızda bir sorun mevcut değildir... O nedenle telaş etmeyin...

Çevrimdışı salman

• ѕєℓмαη
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 11 Kasım 2008, 16:52:19 »
teşekkürler