Gönderen Konu: Orjinal klima kalorifer aydınlatma konsolu?  (Okunma sayısı 2406 defa)

Çevrimdışı mavipolocuk

• Profili Görüntüle
Orjinal klima kalorifer aydınlatma konsolu?
« : 22 Şubat 2014, 21:40:28 »
Merhaba,

benim klima kalorifer konsolundaki ışıklar çok yetersiz bugün söktüm komple o içindeki ışık dağıtan zavazingolar kırılmış o yüzden verim alamıyorum berbat durumdalar anlayacagınız.Bu yüzden bunu değiştirmek yada alternatif çözümler bulmak istiyorum fakat oto elektirği konusunda pek bir bilgim yok hatta hiç yok :) acaba bu konsol bölümünü uygun bir şekilde nasıl ışıklandırabilirim? yardımcı olabilecek birileri varmıdır acaba bu konuda?

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
Ynt: Orjinal klima kalorifer aydınlatma konsolu?
« Yanıtla #1 : 22 Şubat 2014, 21:58:05 »
Merhaba,

benim klima kalorifer konsolundaki ışıklar çok yetersiz bugün söktüm komple o içindeki ışık dağıtan zavazingolar kırılmış o yüzden verim alamıyorum berbat durumdalar anlayacagınız.Bu yüzden bunu değiştirmek yada alternatif çözümler bulmak istiyorum fakat oto elektirği konusunda pek bir bilgim yok hatta hiç yok :) acaba bu konsol bölümünü uygun bir şekilde nasıl ışıklandırabilirim? yardımcı olabilecek birileri varmıdır acaba bu konuda?
Eğer bilgin yok ise hiç bulaşma.ampulünü değiştir ya da elektrikçiye değiştirt gitsin.öyle kolay bir iş değil çünkü.eğer silinmemişse ışıklandırma ile ilgili forumda yazılar konular vardı bir incele istersen belki işine yarar.o zamazingo dediğin parçaların fotolarını koy bakalım bende birkaç orijinal parça var eğer aradığın parçalar ise yollarım istersen.
Red Machine!!!

Çevrimdışı mavipolocuk

• Profili Görüntüle
Ynt: Orjinal klima kalorifer aydınlatma konsolu?
« Yanıtla #2 : 23 Şubat 2014, 08:41:42 »
Tamam bugün fotolarını çekip koyacagım buraya teşekkür ederim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi