Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: polo otomatik şanzıman  (Okunma sayısı 9815 defa)

Çevrimdışı mtan

polo otomatik şanzıman
« : 17 Nisan 2017, 16:50:48 »
Merhaba
Polo HB 1998 model Otomatik aracımı çalıştırdıktan sonra vitesi D konumuna aldığımda vuruntu yapıyor, aynı şekilde 1 den ikiye geçerken de hafif bir vuruntu oluyor, sanırım şanzımandan yapıyor izmir de otomatik şanzıman tamiri yapan iyi bir usta tavsiye edebilir misiniz, tşk

Çevrimdışı Realwolf

Otomobil
    Volkswagen 6n
Ynt: polo otomatik şanzıman
« Yanıtla #1 : 08 Mayıs 2017, 10:16:17 »
Bendede aynı şey mevcut ama şanzıman ısındıktan sonrasında o dediğin şey bende geçiyor. Şanzıman tamiri can acıtır. Miktar pahalıdır. Şanzıman yağında azalma olabilir bide.

Çevrimdışı semih dok

« Yanıtla #2 : 15 Temmuz 2017, 17:32:06 »
bende aynı sorunla savaşiyorum araç ikinci vitese geçince kaçıriyor üçte herşey normale biniyor şanzımanci balatalar dedi ve 1700 hesap çikardı benim sorum aracim 97 model 1,6 75 hp bana almanyadan komple şanzıman gelecek ama 98 1.4 model benim araca uyar mı

Çevrimdışı cansarici9090

« Yanıtla #3 : 16 Ekim 2018, 13:59:58 »
bende aynı sorunla savaşiyorum araç ikinci vitese geçince kaçıriyor üçte herşey normale biniyor şanzımanci balatalar dedi ve 1700 hesap çikardı benim sorum aracim 97 model 1,6 75 hp bana almanyadan komple şanzıman gelecek ama 98 1.4 model benim araca uyar mı

Şanzıman takılınca muhakkak arıza tesbit cihaxına taktırın bazen uyumlu olmayabilir devir saatini görmeyebilir bende oldu böyle birşey devir saatini bulunamadı diyor masraf çıktı yine

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi