Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: polo open air su alıyor  (Okunma sayısı 7573 defa)

polo open air su alıyor
« : 21 Nisan 2008, 12:02:36 »
merhaba polocular benim open air(açılır tavan)tepeden su alıyor.özellikle bu araç sahiplerinden ricam olacak.başınıza geldiyse akıl verin.ben kaportacı arkadaşa gösterdim.tavan brandası ile rayların arasında komple conta var o contanın deforme olduğunu ve değişirse düzelebileceğini söyledi.fakat onu değiştirmek için branda tertibatı ile komple sökmek gerekiyor.bizim usta kendine pek güvenemiyor.bu sebeple bunu yaptırabileceğim tanıdığı olan usta varmı?birde bu contayı nasıl temin edebiliriz?

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
Ynt: polo open air su alıyor
« Yanıtla #1 : 21 Nisan 2008, 12:04:48 »
Contanın fiyatının pahalı olacağını zannediyorum.Onun yerine daha dayanıklı sıvı conta kullanabilirsin,olmadı sanayi tipi conta illaki bulunur öyle birşey kullanabilirsin.Araban nadir bulunan bi model olduğundan parçanın orjinalini zor bulacağını zannediyorum.İl olarak nerdesin?
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #2 : 21 Nisan 2008, 13:27:27 »
bilecik ten
servise fiyatı sordum 210 ytl rakam benim cazip fakat bunun işçiliği korkutuyor beni malum yetkili servis deyince cüzdan ağır olacak

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #3 : 21 Nisan 2008, 13:52:19 »
hımm parçayı alsan, sanayide taktırtsan hani fazla parçalama olmadıktan sonra çok tutacağını sanmıyorum..max 100 ytl civarında olur diye tahmin ediyorum
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..