Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Cam Kapanmıyor  (Okunma sayısı 13343 defa)

Ynt: Cam Kapanmıyor
« Yanıtla #14 : 05 Mayıs 2009, 23:24:55 »
abi o sprey yokmu o sprey.... ;D harbiden ilahi bi şey o.herşeyi hallediyo. arabamda en az 3-4 parça (çalışmayan)onun sayesinde çalışır hale geldi.
buna benze bir olay benimde başımda vardı.. cam açıkken camın girdiği o araya sprey benzeri bir şey sıktı camcı ve sorun şu anda ortadan kalktı...belki camın yukarı çıkmasını engelleyecek ufak bir engel vardır orda.. bu sprey olayını da bi dene bakalım..

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #15 : 05 Mayıs 2009, 23:36:55 »
WD-40 heralde o sprey arada g60 forumada sıkılıyor aradabir tıkır tıkır işliyor ozaman :)

« Yanıtla #16 : 06 Mayıs 2009, 01:17:19 »
O sorun bendede vardı.Camı destekleyen ayaklar var onların sabitlendiği kısım plastik ve aşınma yapıp yerinden çıkmış o kısmı japon yapıştırıcı ve karbonatla tutturdum eskisi gibi olmadı ama yinede iyi çalışıyor elinden gelirse bi sök bak derim hemde açmışken zamanla deforme olan yerleride gözden geçirirsin iyi olur derim.

« Yanıtla #17 : 06 Mayıs 2009, 11:26:08 »
arkadaşlar bu spreyi nereye sıkacağım tam olarak bi tarif eder misiniz?
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı serkov

• Das Auto.
« Yanıtla #19 : 08 Mayıs 2009, 20:19:00 »
Arkadaşlar,

arabanın disklerinden ciiiyyk ciiyykk sesler geliyor.. toz girmiş heralde.. disklere sıksak... bu tozlardan kurtulur muyuz.. yoksa bunu oraya sıkma tehlikeli bir şey mi olur....
Aus Liebe zum Automobil. Otomobil Aşkına. http://img401.imageshack.us/img401/1295/vwdasautologoqc9.jpg

« Yanıtla #20 : 08 Mayıs 2009, 23:32:23 »
disk için balata spreyi var bence ondan sık derim..bide eğer balatan bitiyosa öter haberin olsun..
20 valve 2.0 5 silindir 175 hp

« Yanıtla #21 : 09 Mayıs 2009, 01:13:50 »
o bendede var cam açılıyo kapanırken biyere kadar geliyo sonra tekrar açılıyo çok zor kapanıyo 6N2 vd 40 giderirmi acaba o sorunu deneyen arkadaşlar varmı ki?

Çevrimdışı serkov

• Das Auto.
« Yanıtla #22 : 09 Mayıs 2009, 18:43:57 »
disk için balata spreyi var bence ondan sık derim..bide eğer balatan bitiyosa öter haberin olsun..

aa bunu öğrendiğim iyi oldu.. bana önerebileceğiniz bir sprey var mı ?
Aus Liebe zum Automobil. Otomobil Aşkına. http://img401.imageshack.us/img401/1295/vwdasautologoqc9.jpg

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n

« Yanıtla #24 : 10 Mayıs 2009, 10:15:09 »
ben dün sol camımı söktüm fakat fiber ayaklarında sorun yok ama zor kalkıyo nedenini bulamadım,1  2 defa kaldırınca motor bayağı bi ısınıyo acaba kömürleri mi bitmiştir? yoksa motorun ömrü mü bitti artık ? ve yeni motor satılıyo mu fiyat bilgisi olan var mı teşekkürler şimdiden arkadaşalar  :saygılar
20 valve 2.0 5 silindir 175 hp

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #25 : 10 Mayıs 2009, 15:17:16 »
aa bunu öğrendiğim iyi oldu.. bana önerebileceğiniz bir sprey var mı ?

Bende blue bird diye bi markanın var, sanayiden almıştım güzel ürün iş görüyor.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..