Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Polo jant acil yardımm  (Okunma sayısı 13560 defa)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
Polo jant acil yardımm
« : 14 Kasım 2007, 01:07:59 »
Arkadaşlar sonunda aradığım jantlardan buldum.Fakat bijon aralığı 4x 114,3 müş benimkiler 4x100 bunu bi şekilde uydurabilirmiyiz :D yah saçmalık olmasın istiyorumda torna yapılsa ne kadar patlar ve ne kadar sağlıklı olur?

sahibinden.com - Türkiye'nin ilan ve e-ticaret platformu - Oto, Emlak, Bilgisayar, Cep Telefonu, Elektronik, Antika, Giyim, Mobilya, Eleman / İş Arayanlar ve daha fazlası
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı escocem

• street racer
Ynt: Polo jant acil yardımm
« Yanıtla #1 : 14 Kasım 2007, 01:23:15 »
işin ustasını bulursan 125 civarında takımını 4x100 çevirirler..sağlıklı olup olmaması yine ustaya bağlı malesef :)

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #2 : 14 Kasım 2007, 01:24:58 »
Hadi yaa :( tamam biraz araçtırayım mevzuyu.Çünkü ebat büyüyor.Birde torna flm risk yaratabilirmi acaba.Tek şüphem bu cuk otursa hiç sorun olmicakta :(
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #3 : 14 Kasım 2007, 01:33:08 »
dediğim gibi olay yapılacak işçilikte önce tün delikler kapanacak kaynakla daha sonra sorunsuz sekilde ölçülenip baştan delinecek bu işlemler sırasında boya felan kalmayacak tabi mecburen boyatcaksın bölece işlem yapılmış olduğunu bir sen birde ustan bilecek:)burda çok yapılıyor bijon oynama yada daraltıp genişletme olayı daha sorun yaşayan görmedimde duymadımda ben..

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #4 : 14 Kasım 2007, 01:35:20 »
hımm anladım.
tornayı ayarlamam lazım bi sorayım onu tornacıya bakalım.
boyama işini de hallederim sorun değil.
Çok teşekkürler patron büyüksün :)

Çevrimdışı samsam

• Sade'yim Sade'sin Sade'yiz.
« Yanıtla #5 : 14 Kasım 2007, 03:02:48 »
Link ölmüş hocam, merak ettim(K).
Bir hiçim ben, sıfırım..
Toplarsan etkisiz, çarparsan yutan olurum!
Bölersen sonsuz, çıkarırsan kendin olurum! Sıfırım ben, ben bir hiçim!

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #6 : 16 Kasım 2007, 10:36:17 »
Jantın sahibi arkadaş spacer ile kullanabilirsin jantları diyor.Araştırdımda net birşeye ulaşamadım tam olarak ..Arkadaşlar nedir bu spacer olayı?

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #7 : 16 Kasım 2007, 10:42:02 »
Buldum ama ne kadar sağlıklı olur acaba?Tornadan iyi olacağını sanmıyorum ne dersiniz

Çevrimdışı 34Sportline

• LESS IS MORE
« Yanıtla #8 : 17 Kasım 2007, 00:46:41 »
Bana pek sağlıklı görünmedi Oğuz...
Lütfen saygıyı elden bırakmayalım ve Türkçe'ye özen göstermeye çalışalım.

« Yanıtla #9 : 17 Kasım 2007, 13:57:41 »
Arkadaşlar sonunda aradığım jantlardan buldum.Fakat bijon aralığı 4x 114,3 müş benimkiler 4x100 bunu bi şekilde uydurabilirmiyiz :D yah saçmalık olmasın istiyorumda torna yapılsa ne kadar patlar ve ne kadar sağlıklı olur?

sahibinden.com - Türkiye'nin ilan ve e-ticaret platformu - Oto, Emlak, Bilgisayar, Cep Telefonu, Elektronik, Antika, Giyim, Mobilya, Eleman / İş Arayanlar ve daha fazlası
kardeşim oynar başlıklı bijon diye bişey çıktı.git lastikçiye sor iyi bi lastikçi ise ve yenilikleri takip ediosa biliodur mutlaka.bu bijonun tanesi 4 ya da 5 ytl civarı olması gerek.mesela 4*98 bi jantı 4*100 bi arabaya oturtabiliosun bunun sayesinde...şimdiden kolay gelsin...

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #10 : 17 Kasım 2007, 15:10:14 »
Evet kimse tavsiye etmiyor malesef torna olayını gayet sağlıksız genel yorumlar.+ olarak spacer denilen olayda jant dışarı çıkık dırıyormuş o bakıma sürtme olabilirmiş 16" olduğundan ve 50 yanak olduğundan dolayı.
Cihan bu oynar başlıklı nasıl oluyor bi araştırayım nasıl olurki yahu :S

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #11 : 17 Kasım 2007, 15:16:23 »
Yahu 5 tane jant ve lastikçiye sordum hepsi ilk defa duydular bnden..!
onun dışında forumlara baktım bi iki tane genelde tofaş fiatta kullanılmış hep..Sanırım yalan olur bu mevzuuu kt4 aramaya devam.

« Yanıtla #12 : 17 Kasım 2007, 19:19:48 »
Yahu 5 tane jant ve lastikçiye sordum hepsi ilk defa duydular bnden..!
onun dışında forumlara baktım bi iki tane genelde tofaş fiatta kullanılmış hep..Sanırım yalan olur bu mevzuuu kt4 aramaya devam.
nasıl olur yaaa... bizim burda turgut özal blv vardır meşhur jant ve lastikçilerin olduğu,herhangi bi dükkana sorsan bilirler sen beni dinle aramaya devam et jantları istiosan ;)

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #13 : 17 Kasım 2007, 23:58:56 »
ya açıkçası aldığım jant cuk otursun istiyorum.Sonradan aklım kalacağına değiştirmem gerekirse.Turgut özal bulvarı dediğin, sizin orası neresi?B.Çekmecedeki turgut özalı biliom ordada yok jantçı.Bitane çekmecenin girişinde varda orayada güvenmiyorum.Jantları istiyorumda alayım takayım işlem görmesin istiyorum :/