Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Apexi Safc II  (Okunma sayısı 17259 defa)

Çevrimdışı Steppenwolf

• Quattro on Ice
Ynt: Apexi Safc II
« Yanıtla #14 : 12 Ağustos 2006, 20:44:09 »
limitörü kaldırmak dışında, çipin yapabildiği her iş yapar, hatta fazlasınıda yapar örneğin water injection gibi şeyleri bu unite ile kontrol edebilirsin, dediğim gibi çipten eksisi limitörü kaldırmaktır o kadar

« Yanıtla #15 : 12 Ağustos 2006, 20:48:15 »
devir kesici ile de oynayabileni var mi bunun steppen ?

« Yanıtla #16 : 12 Ağustos 2006, 22:49:04 »
senin vereceğin bu kit benim araç için herşeyiyle yeterli mi? bunu takıp çalışır hale getirebilecekmisin :)

bir de neredensin ? konileri alırken oktaykan aracım için alt devirler güçsüz superchips ile güçlendirilebilir demişti, üst devirleri beğenmişti, alt devirler bu cihaz ile güçlendirilebilir mi ? wideband o2 olayı nasıl halledilir?

Çevrimdışı Steppenwolf

• Quattro on Ice
« Yanıtla #17 : 13 Ağustos 2006, 12:54:47 »
ben sadece aleti yollıycam, ankarada olsan ayarınıda yapardım ama zaten baya yoğunum bu ara, bağlantısını ve ayarını sen yapıcaksın

kit değil bu bi alet

wideband o2 alman lazım veya birinden ödünç alman lazım programlama için, veya paşaoğlu programlama hizmeti veiryormuş duyduğum kadarı ile

Çevrimdışı Steppenwolf

• Quattro on Ice
« Yanıtla #18 : 13 Ağustos 2006, 12:55:53 »
alihan ultimate de oynayamıyo sanırım devir kesci ile, yani piggybacklerde devir kesici ile oynayamıyorsun ama hız limitini falan kaldırabiliyor

« Yanıtla #19 : 17 Ağustos 2006, 12:09:50 »
aracımın sentesinin bozuk olduğu ortaya çıktı, dereceliyi güya yetkili servis ayarlamıştı, arabanın ivmelenmesi gidişi epey değişti, devir ibresi daha hızlı hareket ediyor:) header dan da biraz daha ses gelmeye başladı nedense :)  egzoz gazının çıkışı iyileşti mi acaba diyorum, ilgilenen patron tatilde olduğu için henüz tecrübe etmedi, ustaları yaptı, alpin marka araca özel chip yapalım %10-15 daha iyileşir diyorlar, alpin bilen var mı?

Çevrimdışı POLO

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #20 : 17 Ağustos 2006, 22:52:12 »
bence para tuzağı bu adamların yaptığı,onu takalım bu olmamış bunu yakalım...böyle gider bu

« Yanıtla #21 : 18 Ağustos 2006, 02:02:52 »
aracım 120 km/h e kadar iyi hızlanıyor, o süratten sonra duraksıyormuş gibi geldi bana, eski halinde hızlanma daah kötü olsa da yüksek sürate daha rahat çıkıyordu :(