Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: arkadaslar hani bu vites olayı vardı ya  (Okunma sayısı 4531 defa)

arkadaslar hani bu vites olayı vardı ya
« : 09 Ocak 2007, 23:07:58 »
arkadaslar herkese selam
geçenlerde ben forumda bahsettiğimiz bi vites kolu vardı ya bi arkadasımız kısa vites kolu taktığını ve çok memnun olduunu söölemişti ben bugün parçacıya sordum olmaz ööle dedi kestirmiştir o falan dedi bnimde onun o ukala tavrından soora :toki layasım geldi nerden bulcam kime taktırcam bu kolu bi de nası takılıo bu kol arkadaslar cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim

Ynt: arkadaslar hani bu vites olayı vardı ya
« Yanıtla #1 : 09 Ocak 2007, 23:14:39 »
golf 4 vites topuzundan mı bahsediyorsun? bunların ağzı dar olanını bulucaksın, geniş olanlar poloya uymaz...

takılması ise vites körüğünü kaldır iyice ordaki sarı bileziği gevşettikten sonra yukarı doğru cıkar , yenisini tak kelepçeyi  sık.

vw parçacılarında mevcut bu vites kolları...

« Yanıtla #2 : 09 Ocak 2007, 23:21:32 »

« Yanıtla #3 : 11 Ocak 2007, 20:12:01 »
o zaman ben parçacıya bu parça numarasını versem bi de desem golf 4 vites kolu ama ağzı dar olan var mı anlaşırız galiba adamla

« Yanıtla #4 : 11 Ocak 2007, 20:18:25 »
orda yazan parça numarası deri olanınki ama çok pahalı onu söyleyim. Genelde 4 motion yazılı olan var parçacılarda başka çeşitleride var ağzı dar olanını alman yeterli.

Çevrimdışı 34Sportline

• LESS IS MORE
« Yanıtla #5 : 17 Temmuz 2007, 16:32:05 »
97 Polo için vites kolu aldım, fabrika çıkışı vites çok kötüydü. Sonraki çıkan modeller çok şık. Maslak'da VW parçaları satan bir yerden almıştım. Krom çerçeveli orjinal vw. Deri ile beraber geliyor ve hem tam uyumlu hem de çok şık durdu. Abartısız ve orjinal. Foto şu anda yok kusura bakmayın en kısa zamanda çok detaylı olarak çekeceğim her parçayı...
Lütfen saygıyı elden bırakmayalım ve Türkçe'ye özen göstermeye çalışalım.