Gönderen Konu: Polo İçin Ofsetli Jant Önerileriniz?  (Okunma sayısı 36996 defa)

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
Ynt: Polo İçin Ofsetli Jant Önerileriniz?
« Yanıtla #42 : 31 Ağustos 2007, 15:13:52 »
Jantları guzelde arabaya yatmadı kafam benim,anladınız siz onu?

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 31 Ağustos 2007, 15:20:53 »
evet ustam, fikrimi calmıslar, Arkadaslar bence jantlar cok tatlı durmus ama lastik secimini eleman yapamaıs, arabayı güzelde basmıs yere ama, lastikleri yumurta sekli oturtsaymıs cuk otururmus :) buarada bence 13 yada 14 ofsetli jant arayacagınıza arkadaslar bu sekil yapabilrsiniz, şık olmus ben begeniyorum, ya jantların tamamını yada orta kapak bölümlerinide aracla aynı yada rengine uyacak bir sekle boyarsanız gayet şık olacagı kanaatindeyim, vardı projem ama yapamadan sattım arabayı :( not : arabanın body kit olayı bence hicte şık olmamış, o sebeplede kötü gözüküyor olabilir jant lastikler...
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

Çevrimdışı FIRTINA92

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 06 Şubat 2011, 12:47:44 »
arkdaşlar bende ofsetli jant almayı düşünüyorum fakat zararı olurmu araca ??14 ofsetl jant +185/55/14 v tipi lastık+3.5 mm yay nası durur sızce veya zararı olurmu..jant olarak kafamda jaws,pdw,rc,carre.hangısı daha iii durur beyaz poloda..zaten ofsetlıler olacak bu modellerın.

Çevrimdışı ahmetceylan

• [i]Volkswagen[/i] karşılığı olan bir aşk" tır...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 17 Şubat 2011, 13:10:32 »

polomda 205/55/15 jant lastik kullanıyorum orjinal yayları ile birlikte ve arac durus itibariyle cok havada kalıyor hos olmuyor bence ve bunun yanısıra gucırtısı bol olan ve kasislerde tak tak vuran araba istiyosan al derim. Benim simdiki aklım olsa 14 ofsetli jant takarım ve arabayı olabikldiğince yere basarım, 15'tede yay takabilirsin ancak araba yuklu oldugunda lastiklerin surtme ihtimali yuksek

slm... orjinal yayları kullanıyorum yazmışsın kardeşim bi sorum olacak :) bnde ofsetli istiyorum ama yay ve amortısörleri değiştirmeden yapmak istiyorum sizinde öyle sanırım.. arkaya 3 kişi binersen nasıl olur yada yol tutuşu nasıl oluyor  önlerle arka aynı fsettemi yoksa arka daha mı büyük ofsetli daha iyi  bide resim varmı sizin polocanın :)
>> LoNeLyWoLf  <<