Gönderen Konu: Polo Göğüsten Gelen Ses  (Okunma sayısı 19112 defa)

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
Ynt: Polo Göğüsten Gelen Ses
« Yanıtla #14 : 04 Ekim 2007, 22:56:01 »
başka seylerden olabileceğini söylerken sebebinide yazıyorum oraya farkındaysan..bunun yanındada halattan olabilir ama halatın kendisinden değil ucundan olur diyorum halat zrlanır şanzıman kısmı değilde gösterge kısmındaki bağlantı kırılır şansa ve ses yapar sende inatla halatın kendinin ses yapacağını sölüyorsun konunun özü bu kdr kısa yani...haa istisnada osa senin dediğinde doğru olabilirdi fakat malum parca kalitelerinden ben imkan vermiyorum...ordaki dişlinin ne kdr hızlı döndüğünü forumda sorulara cvp yazan bir çok arkadaşımız çok ii biliyor o konuda için rahat olsun :)osmanında yukarda yazdığı gbi bu forum diğer modifiye tuning peşinde olupta kaputunu 1 kez dahi açmamış kişşilerden oluşmuyor hatta bu tarz 1 kişi bile yoktur suan forumda aktif arkadaşların içersinde buna emin ol..herkes kendi ilgi alanına veya yasadıklarına imkanlarına göre kendi araçlarının bir çok sorununu kendisi çözebilecek kapasitede kişiler ;)
Cem ben sorunun halatta olduğunu söylüyorum siz ise başka şeylerden olabileceğini. Yani ne oluyo senin söylediğin şeyler de sorunun halat olduğunu gösteriyo. Benim açıklamam buna dair. Daha önceki arabalarımın birinde halatta aynı problemi yaşadım. Km başı kaç defa dönüyo tahmin edemezsin. Seneler içinde de yıpranması, yağsız kalması doğal.

Çevrimdışı qb5tp

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 04 Ekim 2007, 22:59:50 »
memnun oldum

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 04 Ekim 2007, 23:01:00 »
ilerde dahada memnun olacaksın ;)hoşgeldin  :)

Çevrimdışı qb5tp

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 05 Ekim 2007, 10:26:45 »
Yersiz bi gerilimdi ama üslubumuza biraz daha dikkat etsek daha iyi olmaz mı? Tekrar Hoşbulduk :)

Çevrimdışı KemalSume

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 05 Ekim 2007, 10:33:17 »
Arkadaşlar sorduğuma pişman oldum ya, büyütülecek birşey yok. Artı soru basit gelebilir ama aynı araçlardan kullanan kişileriz belli sorunlar araçlarda standart olabiliyor bildiğiniz gibi. Bu da öyle bir sorun olabilir diye düşünmüştüm. Fikir yürüten arkadaşlarıma teşekkür ederim (beyin fırtınası yapıyoruz). Bir değil saatlerimi ayırır giderim gerekirse ama o ses için her tarafı söküp dökmeye de gerek görmem. Sanki memlekette adam gibi usta var da biz gitmiyoruz.. Burada herkes soru sorabilmeli herkeste istediği cevabı verebilmeli bence. Kimse kimseyi kırmasın.
Her şey sende gizli...

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 05 Ekim 2007, 12:28:58 »
Hani Ramazan ayı kan şekeri düşmüş ve oruç kafamıza vurmuş diyeceğim ama yazı gönderi saatleri hep iftardan sonra.Neyse sonuç tatlıya bağlanmış.
En Büyük Kazancınız Sağlığınızdır

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 07 Ekim 2007, 03:25:46 »
Yersiz bi gerilimdi ama üslubumuza biraz daha dikkat etsek daha iyi olmaz mı? Tekrar Hoşbulduk :)

uslubumda dikkat edecek bir yanlışlık göremiyorum ben farkında olmadan kırıcı bir kelimemi yazdım acep?ayrıca ortada bi gerginlik yoktu arkadaşlar naptınız sadece karşılıklı birbirimizi tam anlayamadık bu sebebten 2-3 msj arka arkaya aynı kısımla alakalı oluştu.burda hepimiz ortak hobimizden ötürü zaman geçiriyoruz paylaşım yaşıyoruz yada yaşamaya çalışıyoruz...  :sevgi:herkez kişilikli ve anlayışlı davrandıktan sonra problem olmaz  ;)

Çevrimdışı asimomoto

• kemal
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 08 Ekim 2007, 12:21:47 »
Göğüsten gelen ve hızla orantılı olarak artan çıt çıt sesi başka nelerden olabilir sen söyle o zaman. La havle...
Burda kimse bilmişlik taslamıyo, sadece yardım istiyo ve etmeye çalışıyo. Bildiğin bişey varsa sen de söyle.

ayıpladım seni

Çevrimdışı qb5tp

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 25 Ekim 2007, 23:54:06 »
Bağışlayın, pek anlayışlı zamanlarım değildi! Evet KİŞİLİKli davranalım. Şahin çetesi, sokak yarışçısı, mahalle karısı  üslubunu bırakalım.

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 25 Ekim 2007, 23:58:32 »
Sorun bitmiş konular tatlıya bağlanmış, Biz burda bilgi paylaşımı ve Dostluk için birlikteyiz...

Çevrimdışı Firestarter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 26 Ekim 2007, 00:02:11 »
Yaşasın Vw Kardeşliği  :sevgi:

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 26 Ekim 2007, 00:19:25 »

Sanki memlekette adam gibi usta var da biz gitmiyoruz.. Burada herkes soru sorabilmeli herkeste istediği cevabı verebilmeli bence. Kimse kimseyi kırmasın.
vay be biraden koca ülkeyi kuruttun senin nacizane  polona bi usta bulamadın öylemi :)

bu arada bencede sorunun büyük ihtimal km telinden.Bir baktır bence bu konuya bu kadar yorum bile çok fazla çnkü bahsedildiği üzere görülmeden binilmedende net anlaşılacak birşey değil.Kolay gelsin
« Son Düzenleme: 26 Ekim 2007, 00:21:38 Gönderen: suggestion »
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı 34Sportline

• LESS IS MORE
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 14 Kasım 2007, 17:04:47 »
Benim 2003 Polo'da vardı ön göğüsten ses geliyordu sürekli sıfır arabada. Bin kere götürdüm servise bir çare bulamadılar. Ön göğüsü söküp bakalım dediler ya sıfır araba düşünsenize! O sinirle sattım arabayı, o kadar çaresiz kaldı servis yani. Oluyor böyle şeyler, şans biraz. İşte benim de başıma geldiği için bakayım dedim belki yardımcı olabilirim dedim ama arkadaşlar bu mesajlar çok gereksiz olmuş yapmayın ya. Daha az önce yeni katılan bir arkadaşa bu forum şöyle harika böyle harika, herkes yardımcı birbirine diye yazdım ama utandım şimdi. Kimse kötü niyetle burada değil, boşverin böyle gerginlikleri, her fırsatta amacımızı düşünelim, neden bu sayfalardayız... Herkese sevgiler, saygılar.
Lütfen saygıyı elden bırakmayalım ve Türkçe'ye özen göstermeye çalışalım.

Çevrimdışı qb5tp

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 15 Kasım 2007, 14:25:23 »
kendi adıma üzgünüm, herkesten özür dilerim  :-[