Gönderen Konu: Polo Boğaz Kelebeği  (Okunma sayısı 574800 defa)

Çevrimdışı polo34

• Profili Görüntüle
Ynt: Polo Boğaz Kelebeği
« Yanıtla #112 : 08 Temmuz 2007, 20:38:20 »
kelebeği genişletip performans artışı sağlayan yok mu :)

Çevrimdışı venom

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #113 : 09 Temmuz 2007, 12:54:58 »
[email protected]  bu mail adresindekii  abiye bi sor
 bu abide hem orginal var hemde çıkma var ankarada ostimde

Çevrimdışı kuzey

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #114 : 10 Temmuz 2007, 01:34:54 »
ben aksarayda polonun aea ile başlayan araçlar için  boğaz kelebeğine 245 ytl fiyat aldım sizlerede fikir vermesi için yazayım dedim ,ayrıca temizlemek bende bir işe yaramadı enjek. temizleyici kullandım söktüm filan ama zaten pırıl pırıldı herhalde elektronik aksamında bir sorun var .
polo 1,6 ac 2k kırmızı

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #115 : 10 Temmuz 2007, 01:37:20 »
Sorunsuz Sürüşler, Fiyat Paylaşımı için Teşekkürler.

Çevrimdışı kuzey

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #116 : 13 Temmuz 2007, 01:40:44 »
son bir şey daha söyleyeyim aracımın sorununu rolanti motorunu değiştirerek çözdüm 135ytl verdim bosh motora taktım sorun yok , benim şimdi anlamadığım bu rolantiyi ayarlayan rolanti motoruysa neden boğaz kelebeğini değiştirernler oluyor ?
polo 1,6 ac 2k kırmızı

Çevrimdışı VWR

• Volkswagen Türkiye
  • Polo on Full Throttle...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #117 : 14 Temmuz 2007, 13:25:27 »
kuzey motor kodun AEE mi yoksa AEA mi? gerci buyuk ihtimal ikisinde uyumludur... ;)
Anlayana Sivrisinek Saz; Anlamayana Davul, Zurna Az...

Çevrimdışı serhana

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #118 : 17 Temmuz 2007, 13:30:41 »
Arkadaşlar merhaba ,konuları okurken gözüme takıldı aracın durma,yavaşlama yada rölati esnasında neden stop ettiği konusunda bılgısı olan var mı?

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

• Volkswagen Türkiye
  • Kuzen
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf IV
« Yanıtla #119 : 18 Temmuz 2007, 11:02:22 »
serhana var :) Boğaz kelebeği. Stop noktasına kadar geldiyse iyice kirlenmiş demektir. Herhangi bi özel serviste temizletebilirsin. 8 sayfa boyunca bahsedilen konu bu.
Vermek istemeseydi, istemeyi de vermezdi.

Çevrimdışı 34Sportline

• LESS IS MORE
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #120 : 04 Ağustos 2007, 02:52:59 »
VW araçalrın sık sık stop etmesinin bir nedeni de ateşleme bobininin fabrika çıkışı "dandik" olmasıdır, bunu da göz önünde bulundurun arkadaşlar. Bakıyorum forumda aracın stop etme ya da çalışmama nedeni olarak ya akü, ya marş motoru, ya da boğaz kelebeği deniyor...
Lütfen saygıyı elden bırakmayalım ve Türkçe'ye özen göstermeye çalışalım.

Çevrimdışı mc_serkan_126

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #121 : 13 Ağustos 2007, 17:41:23 »
slm arkadaşlar bu siteye bir Volkswagen hastası olarak yeni üye oldum. isterseniz derdimi arz edeyim. bende 1.5 yıldır 98 model 1.4 tek kapı polo var araçta 3-4  aydır bir sorun var. aracım kırmızı ışıkta, duruşlarda istop ediyor. yazdıklarınızı okudum ama boğaz kelebeğini nasıl temizleyeceğimi bilmiyorum. bi yardımcı olursanız sevinirim. ne kullanacağımı vb. hangi parçaları sökeceğimi anlatarak gibi... şimdiden teşekkürler. değerli yorumlarınıza ihtiyacım var.
lanet olsun içimdeki bu polo sevgisine

Çevrimdışı vw6n

• Moderator
  • vw6n
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Toyota auris
« Yanıtla #122 : 13 Ağustos 2007, 19:47:01 »
Hoş geldin.Bu konuyu baştan sona doğru okursan sorunun çözülür ;)

Çevrimdışı babacan1796

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #123 : 16 Ağustos 2007, 00:10:04 »
arkadaşlar bu rolanti motorunu gören varmı. ben daha yeni duydum.rolanti sensörü dese anlarım ama rolanti motoru diyor anlam veremedim. benimkindede benzinde ve lpgde rolanti oynar başlıklı.nasıl bişey bu. resmi olan varmı.

Çevrimdışı babacan1796

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #124 : 16 Ağustos 2007, 00:11:08 »
bu rolanti motorunun resmi var mı arkadaşlar.

Çevrimdışı attitut1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #125 : 16 Ağustos 2007, 23:39:02 »
4 ay  oldu  2000 polo 1.6 otomatik  (eski kasa yalnız  nasıl  oluyosa...:S)  aldım... bende aynı  problemi yaşıyorum...  usta temizledi 2  kez  bi  halt olmadı  bidaha olursa gel değiştirmemiz gerek dedi... o  parça  ömrünü tamamlamış dedi...  bugün gittim değiştirdim... 325 ytl bayıldım... yok  imansız  yine duruyor...  nedir lan  bu rewa mı  olayına  daldım kendimce.... lakin bi arkadaşın dediği  olaya katılmak istemesem de  bu  otomatiklerde sorunlu  sanırım... ee sorunlu da   koskoca volkswagen bunu  değiştirmeyi  toplatmayı  düşünmemiş... geçelim onu  da  bi arkadaş "ateşleme bobini" demiş.. biri  "rolanti  motoru"  demiş,  bunu deneye deneye  mi bulucaz  canımı  sıkıyor  yafuuu  böle iş olmaz....  haftaiçi  birdaha  gidicem  bobin rolanti  motoru  artık  ne hasba  ise  ustaya  bunlara da bi  bakıwer  diyim  de.......