Gönderen Konu: Ön cam Silecekleri  (Okunma sayısı 24986 defa)

Çevrimdışı PoloGTI

• Ersan
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Vw Polo 6N2
Ynt: Ön cam Silecekleri
« Yanıtla #28 : 03 Ocak 2009, 11:28:42 »
Bizim hocada 9N var arka camındada banana silecek var   :o
Vw Polo 6N

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 03 Ocak 2009, 13:29:25 »
Bizim hocada 9N var arka camındada banana silecek var   :o
9N lerde orjinal bildiğim kadarı ile bizim 6N lere takılabilmesi için kolu ile birlikte değişmesi gerekiyorki o da astarı yüzünden pahalıya geliyor.

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 03 Ocak 2009, 14:19:17 »
arka cam sileceği için banana bulamadım ben.. yok mu öyle bir şey... yoksa ben mi bulamadım :)

ne yazıkki yok...

off bu kötü haber işte... meğerse ne kadar güzelmiş bu banana olayı yav.. cillop gibi yapıyo camı valla...

silecekte çok önemli ya.. ihmale gelmez valla...

Nasıl yok ya, Ouz alıcam var diyodu, zaten ben aksarayda görmustum, arka camı ölçmeden gittiğim için almaya cekindim, eve geldim 5 cm farkla cok rahat oluyomus,keske alsaymısım dedim, evet tam ölçusunde yok ama 5 cm sıkıntı yaratmıyor, hemde daha geniş bir alanı siliyor, zaten aramaya kalksanız piyasada 6n arka silecek boyutunde bir silecek kolu bulamazsınız, sadece lastiğini alıp kesip değiştirirsiniz.

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #31 : 23 Şubat 2009, 01:05:29 »
benimkinde sadece 1 cm fark var hemde çiftini 10tlye aldım. Bir buçuk sene önce aldığım orjinallerinden daha iyiler. Kırşehir kamanda alalade bir aksesuarcıdan aldım
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı alleyesonme

• Hatalarım stilimdiR!..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 24 Şubat 2009, 20:37:30 »
Silecegi kaldır elinle güzelce kawra ve biraz ters tarafa bük düzeliyor :) lastiklerin oldugu yerden deil sap kısmından cok az esnet düzelir kardeşim ;)

Çevrimdışı starsky64

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 24 Şubat 2009, 21:12:00 »
bende 2 hafta önce silecek lastiklerini değiştirdim doğuşta 10 lira verdim. ama bir sorunum var yaklaşık bir aydır falan silecekleri çalıştırdığımda içeri rahatsız edici bir ses giriyor. lastiklerden değil ama gelen ses. mekanik bir ses (sanırım silecek motorundan) . neredeyse içeride konuşulanlar duyulmuyor ve çok rahatsız ediyor. acaba motormu bozuldu ?? bi önerisi olan varmı acaba. :-\

Çevrimdışı alleyesonme

• Hatalarım stilimdiR!..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 24 Şubat 2009, 21:16:14 »
Vınnk Vıınk gibimi oyleyse motorundandır lastikler yeni oldugu icin iyi yapışıyordur yoruyordur motoru sen yukarda dedigim şeyide 1 dene biraz gevşet silecekleri cok sıkmasın zorlamasın .. olmassa 1 servisede göster bilgi al vs temizlesinler onların 1 spreyi var bu tarz bölgeler için onu sıkıyorlar temizliyo ve rahat çalışmasını saglıyor..
« Son Düzenleme: 24 Şubat 2009, 21:18:58 Gönderen: alleyesonme »

Çevrimdışı starsky64

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 25 Şubat 2009, 08:22:11 »
Vınnk Vıınk gibimi oyleyse motorundandır lastikler yeni oldugu icin iyi yapışıyordur yoruyordur motoru sen yukarda dedigim şeyide 1 dene biraz gevşet silecekleri cok sıkmasın zorlamasın .. olmassa 1 servisede göster bilgi al vs temizlesinler onların 1 spreyi var bu tarz bölgeler için onu sıkıyorlar temizliyo ve rahat çalışmasını saglıyor..
cevabın için teşekkürler dostum söylediğin akla yatkın. deneyeceğim. :tamamdir