Gönderen Konu: Polo ayna aparatı  (Okunma sayısı 7580 defa)

Çevrimdışı eroldemir73

• Profili Görüntüle
Polo ayna aparatı
« : 24 Şubat 2009, 10:03:37 »
Merhaba arkadaşlar.
Sabah sol aynayı açarken aşağıdaki resimde de göreceğiniz ayna ile kapı arasındaki siyah üçgen plastik parça kırıldı. Alt kısmında ufak bir çatlağı vardı. Aynayı açıp kaparken biraz zorlanıyordum ama sabah hiç zorlamadım bile cıt diye kırılıverdi. Sormak istediğim bu plastik parça ayrı satılırmı yoksa komple aynanın mı değişmesi gerekir. Aşağıdaki parçayı internette 93 tl ye satıyorlar. aynamda sorun yok. bu parça kırılıdığı için birazcık aşağı doğru eğildi ve salalıyor. plastik parça ayrı satılıyor ise çok iyi olacak zira aynam sağlamken komple değiştirmek koyacak.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
Ynt: Polo ayna aparatı
« Yanıtla #1 : 24 Şubat 2009, 12:14:04 »
Ayna 3 parça poloda, gövde, cam ve kapak..Para eden gövdesi zaten onu komple değişmen gerekecek muhtemelen.Bulduğunuz ilanda komplemi yolluyor bilmiyorum ama gövde ise sadece biraz pahalı gibi.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı eroldemir73

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 24 Şubat 2009, 14:16:19 »
Biraz önce Aksaraydan İlkay Oto'dan sordum.
45 TL. komple.. birşey de değilmiş. taiwan malı imiş.  iş görür sonuçta..

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 24 Şubat 2009, 15:03:06 »
İş görür tabi ama açıp kapatırken biraz daha nazik olmak gerekebilir kalitesi gereğince..Birde kapıya oturduğu yerden iyi montajlamak lazım bol bol su alan bir bölge olduğundan problem yaratmaması için. aynanın katlandığı yere wd40 sıkmak lazım senede bir iki ki böyle durumlar olmasın, benimde zor kapanıyor çok dikkat ediyorum.Geçmiş olsun..
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı eroldemir73

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 24 Şubat 2009, 15:12:23 »
Bende takıntı var. park ettiğimde illa yol tarafında kalan kısımı kapatırım. Bazen kaldırım tarafındakini bile kapatıyorum. :-X :-X

Ama dediğin gibi rada bir spray sıkıp o kısmı rahatlatmak lazım. tavsiye uyacağım.
teşekkürler.

Çevrimdışı Bomb3r

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 24 Şubat 2009, 15:13:11 »
Biraz önce Aksaraydan İlkay Oto'dan sordum.
45 TL. komple.. birşey de değilmiş. taiwan malı imiş.  iş görür sonuçta..
vay kardeş sende mi ilkaycısın. ilkay abi candır. :)

Çevrimdışı eroldemir73

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 24 Şubat 2009, 15:18:12 »
valla aradığımı buluyorum. fiyatlarıda uygun geliyor. İlkay kimdir tanımıyorum.:p
Parça lazım olan arkadaşlar buradan sorabilirler.
İlkay Oto / Aksaray
Tel : 0 212 5864632

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 24 Şubat 2009, 23:17:28 »
Birkaç ay önce aksarayın altını üstüne getirmiştim yinede 6n arka davlumbaz bulamamıştım  :bekleriz: Bu yok işte Aksarayda eminim :)

Çevrimdışı emir18rebrov

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 13 Mayıs 2009, 12:45:18 »
arkadaşlar 2000 6n2 polomun sağ aynası sallanıyor.sanırım civatası gevşedi.onu sıkmak için nereleri sökmem gerekiyor?