Gönderen Konu: POLO Alarm ve Cam modülü  (Okunma sayısı 20881 defa)

Çevrimdışı shark_vdb

• Shark Style Polo
    • Profili Görüntüle
Ynt: POLO Alarm ve Cam modülü
« Yanıtla #14 : 21 Ekim 2008, 15:48:51 »
Valla bu modüller 2li ve 4 lü olarak ayrı ayrı satılıyor, o yüzden ben 2lisini aldım normal olarak. 4 cam otomatikse 4lü almak lazım tabi:)

Çevrimdışı seaman007

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 23 Şubat 2009, 16:34:25 »
9 n poloma uzaktan kumanda taktırdım sadece.taktırdığım usta araya bi kablo atarak camlarda otomatik kalkar dedi.ekstra ücrette ödemedim istersen yapayım dedi bende yap dedim:-) şu anda kapı kilitleme butonuna basınca camlarımda otomatik kalkıyor
ben ekstra ücret ödedim alarımın yanında modül için 40 tl çektiği kablo ile modülü bağladı sürekli elektrik çektiğini anladım fark etmeden önce akü yü  değiştirdim  0.22 volt modül elektrik çekiyordu sürekli akümü zayıflatıyordu baska bir elektrikçiyede 55 tl ödeyerek 25 sn lik bir role koydurdum elektriği kesmesi için bir modülün masrafı  böyle oldu

Çevrimdışı dangerfield

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 23 Şubat 2009, 16:40:05 »
bende cyclone marka 2 li cam kaldırma modülü aldım. geçen taktırmaya gittiğimde senin arabada alarm yok oyüzden taktıramazsın dediler. ama uzaktan kumanda ile açıp kapattığımda 4 lüler yanıp söndüğüne göre mutlaka bi tetikleyici vardır diye düşünüyorum. fakat benim aklıma takılan başka bir konu daha var. kapıları açmaya çalıştığımda 4 lüler yanıp sönüyor ama ses çıkmıyor. şimdi benim arabada alarm varmı yokmu?

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 23 Şubat 2009, 17:56:43 »
Benim alarm cenmax kumandada 2 tane tuş var, biri sesli açıp kapatıyor diğeri sessiz..Sessiz olması daha hoş bence..Merkezi kilit motorunun sesinden anlıyorum açılıp kapandığını birde açarken 1 kaparken 2 kez 4lüler yanıyor :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı tesol.tr

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 25 Şubat 2009, 13:58:27 »
benim arabamda polo classic 1.6 100hp geçen sene cyclone marka alarm vardı hepsiburdada yanındada cam kaldırma modülü hediyeli aldım taktırdım ve gayet memnunum sadece zaman zaman alarm arka kapının cocuk kilidini kilitli bırakıyo :)

Çevrimdışı eroldemir73

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 25 Şubat 2009, 14:18:16 »
Bende CYCLONE UZAKTAN SUSTALI KUMANDA AÇMA+KAPAMA SİSTEMİ aldım hepsiburada.com dan.. daha yeni aldım. bunu taktıracağım. bakalım nasıl olacak. bir sonraki aşama cam kaldırma modulu olur.
Bu arada cyclone marka ürünün montajını nerede yaptıracağım. Ben yapabilirmiyim acaba. Cihazın resimlerine bakınca çok karmaşık bir şey gibi gelmedi. merkezi kilit motounun oraya filan monte etsem olur gibi geliyor.
Siz kaç liraya yaptırdınız.

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #20 : 01 Mart 2009, 15:08:49 »
MODÜLE GEREK YOK. Zaten bizim arabalarımızda var ve kaliteli. Ben 60tlye açma kapama taktırdım. Sadece uyumlu alarm olması lazım. Diğer alarmlardan birkablo fazla oda modüle bağlanıyor. 80tl alarm+açma kapama fiyatıydı. Modül alsanda farketmez yine aynı alarmı alacaksın boştan yere nodüle para vereceksin. Üstelik sonradan takılan modül önce bir camı kaldırıyor 4-5sn ye bekleyip diğerini kaldırıyor. Bizim orjinaller aynı anda ikisinide kaldırıyor.
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #21 : 20 Haziran 2009, 19:29:54 »
"cam kaldırma modülünü tavsiye etmem"

2000 model polo marka aracıma 1.5sene önce kumanda taktırdım. Usta çıkış var istersen direk kaldırma modülüne bağlayalım dedi bende hemen atladım. Şimdiye kadar 4defa arıza yaptı. Sonunda MOTOR YANDI. Sebebi şu imiş. ANAHTARI TAKIP TAM ÇEVİREREK CAM KALDIRDIĞIMIZDA BIRAKTIĞIMIZ ZAMAN ELEKTRİĞİ KESİYORMUŞ. KUMANDA KALDIRIRKEN ELEKTRİĞİSÜREKLİ VERİYORMUŞ VE SONUNDA MOTOR YANDI.
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di