Gönderen Konu: polo 6n yardımınıza ihtiyacım var :)  (Okunma sayısı 23976 defa)

Çevrimdışı Erhan

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
Ynt: polo 6n yardımınıza ihtiyacım var :)
« Yanıtla #14 : 04 Nisan 2007, 12:41:01 »
birde örnek resim koyalımki daha anlaşılır olsun

benimde aklıma hemen bu yeşil polo geldi,

detayını bilmiyorum bu işin ama olursa güzel olur.

Çevrimdışı Erhan

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 04 Nisan 2007, 13:02:13 »
Abim onuda düsündüm, bu sekle sokarsam 6n2 stop sekli 10 numara olur

Stop konusunda Osman a katılıyorum, hellanın 6n için olan beyaz ledli stobunu alıp led kısmı hariç kırmızya boyarsan daha güzel olur ayrıca sorunsuz takarsın, ebay dan alışveriş yapıyordun heralde uygun fiyata oluyor orda.

Çevrimdışı corrado

• Volkswagen Türkiye
  • amca
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 04 Nisan 2007, 13:09:32 »
fabia stop larına benzemiş böyle.
senin eski stopların bir fotosu vardı erhan.
orjinali kırmızıyamı boyamıştın.o güzeldi bence.
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

Çevrimdışı Erhan

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 04 Nisan 2007, 13:20:09 »
fabia stop larına benzemiş böyle.
senin eski stopların bir fotosu vardı erhan.
orjinali kırmızıyamı boyamıştın.o güzeldi bence.

onlar 6n2 stoplarıydı  ;)

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 04 Nisan 2007, 14:47:09 »
Stop konusunda Osman a katılıyorum, hellanın 6n için olan beyaz ledli stobunu alıp led kısmı hariç kırmızya boyarsan daha güzel olur ayrıca sorunsuz takarsın, ebay dan alışveriş yapıyordun heralde uygun fiyata oluyor orda.

Valla yıkıldım stopları görünce gercektende cok güzelmis, aynen bu sekil olsa süper olur ama Ebay.dada pahalı bu stoplar, hatırladıgım kadarıyla 100 eur civarındaydı, buna o kadar para verene kadar kendi orj. stoplarımı kıpkırmısı yapsam olmas mı arkadaslar ?? yada cıkma 6n2 stop bulup taksam ne dersiniz ??
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

Çevrimdışı Erhan

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 04 Nisan 2007, 14:56:11 »
orjinal stopları boyasan 6n2 kadar şık olmaz bence, 2 tane çıkma bulanabilir ama temiz olması çok zor, yada 6n2 sahibi olupta farklı stop takıp satanlar olabilir,   sıfırlarn fiyatı şuan 70-80 olmuştur diye tahmin ediyorum bu civarlardadır tanesi fiyat almak gerek, ayrıca soketlerinede ihtiyacın olucak.

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 04 Nisan 2007, 15:05:04 »
orjinal stopları boyasan 6n2 kadar şık olmaz bence, 2 tane çıkma bulanabilir ama temiz olması çok zor, yada 6n2 sahibi olupta farklı stop takıp satanlar olabilir,   sıfırlarn fiyatı şuan 70-80 olmuştur diye tahmin ediyorum bu civarlardadır tanesi fiyat almak gerek, ayrıca soketlerinede ihtiyacın olucak.

evet soketleride gerekli birkez daha hatırlattın saol erhan; arastırıom :)

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 04 Nisan 2007, 17:08:29 »
Beyler mevzuyu ögrendim, simdi ya deseni ters cevirtip taktıracagım jantı yada direk olarak 2 cm.lik cember kesip ekliyecekler janta, sizce hangisi daha mantıklı ?? Birde arkadaş diyorki eger böyle bir işlemi yaparsak çamurluklarını actırman gerekebilir 195*50*13 lastik koysan bile diyor, hade abiler bi yardım, sizin önerileriniz neler ?? birde jant işlemi icin 300 ytl. diyor, nası fiyat sizce ??

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 04 Nisan 2007, 20:36:38 »
bu gün bu jant işi yapan abime söledim direk bi jant gösterdi  bunu takarsa gayet uyumlu olur sürtmede yapmaz çaptan düşeceği için dedi...ayrıca orjinal bi jant takacaksın tabi işlem vb görmemiş olacak.orjinali bozup üstüne birde istenilenden daha fazla para veren gerekecek diğer türlü...350 ytl dedi 250 ye zar zor ikna ettim resmini ekliyorum bence çok güzel olur 13" 7j genişliğinde tadından yenmez bence :)yalnız düşünürsen telefonuma en azından bi msj at isteyen birisi daha varmış sanırım jant baya kirli yalnız kendisi sorunsuz ve işlem görmemiş resimde biraz kötü gözükebilir alırsan ben senin için bi güzellik yapar parlatırım burda ayna gibi...işin görülsün diye söylüyorum istersen bnim çıkardığım kumho 215/50/13leride verebilirim birlikte...telefonum 0505 703 01 19 resim aşağıda...

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 04 Nisan 2007, 20:38:29 »
bu sırada almassan bile yapılacak işlem için 300 ytl baya fazla burda 175 gibi yapılabiliyor...0 balanslada takıyorsun...

Çevrimdışı vw6n

• Moderator
  • vw6n
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Toyota auris
« Yanıtla #24 : 04 Nisan 2007, 20:38:58 »
metin hoca bennim mahallede biarkadaş var çıkmalastik deposu var (1000lerce çıkma)güzel jantlarda düşüyo eline istanbul un heryerinden lastik geliyo onun belki tanıdıkları vardır ona bi sorayım haftasonu bi göreyim haber veriririm

Çevrimdışı VWci

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 04 Nisan 2007, 20:40:08 »
6n2 stoplarini sifir olarak almakta fayda var..parcacilarda ucuza bulunuyor...soketlerde yetkiliden alinir....

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 05 Nisan 2007, 00:27:26 »

Dostum öncelikle Allah razı olsun, ugrasmıssın caba sarfetmissin benim icin, tesekkürler, resim felanda cekmissin, lakin benim istedigim 6n jant sekli, elimdede mevcut, öyle alel acele bir durumda yok, saten arabamda jantım var, benim maksadım degisiklik, jantları satılıkta yasdım, satılırsa farklı bir model jant alıp yine 14,lerle devam edecegim ama dedigim gibi, degisik aykırı birsey yapmak istiyorum, Türkiye'de bir tane bile Almanyada yapılanlar gibi bir polo görmedim, 13 jantların ofsetini genisletip yada deseni cevirtip genis tabanlı bir lastikle denemek istiyorum, adam 300 dedi diye gidip ona 300 vermem, sanayide bidolu jantcı var bos bi zamanımda ugrasır kelepir fiyattan biryer bulur yaptırırım, bakalım neye benziycek
:)

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 05 Nisan 2007, 00:29:20 »
metin hoca bennim mahallede biarkadaş var çıkmalastik deposu var (1000lerce çıkma)güzel jantlarda düşüyo eline istanbul un heryerinden lastik geliyo onun belki tanıdıkları vardır ona bi sorayım haftasonu bi göreyim haber veriririm

eyvallah dostum bi sor bakalım varsa jantcısı genisletme yapacak veya deseni tersine cevirip takacak gider bi görüsür fikrini alırız :)