Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Polo 6N Uyarı Işıkları  (Okunma sayısı 179361 defa)

Ynt: Polo 6N İkaz Lambaları
« Yanıtla #28 : 11 Ocak 2008, 17:01:22 »
benzın ısıqım olmasa yasayamazdım buaralar sondugunu hıc hatırlamıorum kardeş kardeş takılıorz ::) ;D
the polo gti`s little brother the 101 ps 1,4litre 16v Sportline

Çevrimdışı POLO

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #29 : 12 Ocak 2008, 21:25:48 »
vw'nin bir ampul eksik takacak kadar pinti olacağını zannetmiyorum ama dediğim gibi denemek lazım,bende kendisi hiç sönmeyen ışıktır :)

« Yanıtla #30 : 12 Ocak 2008, 21:32:44 »
İbre belli bir kademeye inince uyarı veriyordur... Ya çok ilginç ama cidden bi ampul eksikliğimi iş yani yazıklar olsun...

Çevrimdışı vosvos

• 98 6n ac 101000km
« Yanıtla #31 : 23 Ocak 2008, 19:00:28 »
Peki arkadaşlar, ışık ne zaman yanıyor? İbre hangi konumdayken? 2 kırmızı çizginin ortasında mı, sağında solunda? Çünkü bugün ben de ışık yanar zannediyordum. Benzin bitince anladım.  :-[ bereket araba gazlı da benzinciye kadar gidebildim. Sonuç itibariyle benim araba 98 otomatik 6n polo. O zaman lambada sorun var demektir, açıp dipsiz ampül taksam benim benzin ışığım olur mu? Kalın sağlıcakla...

« Yanıtla #32 : 23 Ocak 2008, 19:15:24 »
O zaman lambada sorun var demektir, açıp dipsiz ampül taksam benim benzin ışığım olur mu? Kalın sağlıcakla...

Lambada sorun yok zaten lamba yok...Sorun lambanın olmaması :D :D :D

Arkadaş açıp lamba taktığında uyarı ışıgının çalıştıgını yazmıs, denemekte fayda var, benim 6N 2000 model olduğu için öyle bir sıkıntım yok...  :sevgi:

İbre 2 kırmızı çizgi çizgi arasına girdiğinde yanmaya başlıyor diye hatırlıyorum, yanıp sönme diye bir olay yok sabit yanmaya başlıyor...

« Son Düzenleme: 23 Ocak 2008, 19:20:11 Gönderen: volksport »

« Yanıtla #33 : 05 Nisan 2008, 01:39:15 »
arkadaşlar 3 aydır 98  polo kullanıyorum ışık falan yok malesef aracım lpg li olduğundan benzini cok önemsemiyordum genellikle kırmızıya yakın yada kırmızıda kullandım.bu durum benzin pompasının bozulmasına neden oldu orjinali serviste 405 ytl sizden ricam mümkün olduğunca deponuzu dolu tutun.parcalar çok pahalı

« Yanıtla #34 : 05 Nisan 2008, 07:14:44 »
gercekten uzun zamandir benimde kafama takilan bir soruydu bende 2 seneden fazladir 95 model 6n kullaniyorum, hic yandigini görmedim.

« Yanıtla #35 : 08 Nisan 2008, 20:42:12 »
Merhaba
Benim 98 Polo da uyarı da,  lamba da faal ve azalınca yanıyor. ancak Aracım LPG li olduğundan LPG üreticisinin "ÖNEMLE" belirttiği gibi depoyu asla 1/4 ten aşağı düşürmüyorum. LPG ci arkadaşlara önerim siz de boş depo ile dolaşmayın 1/4 seviyesini kırmızı lamba kabul edin........sonuçta 20 YTL küçüktür 420 YTL (Benzin otomatiği)..
Arızasız günler dileğiyle..
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2008, 20:47:27 Gönderen: airportboy »

« Yanıtla #36 : 17 Nisan 2008, 11:36:45 »
geçen yıl 2000 model 75 bg polo classic sahibi oldum. bende merak ettim benzin ışığı varmı diye. ilk sahibini aradım istanbulda olduğum için çeyreğe bile düşürmediğim için bilmiyorum dedi. bende deniyeyim dedim. ama bagaja 1-2 lt benzin koymayı unuttum :) tam da üniversitenin önünde istop etti. benzin bitti. lamba falan görmedim. tam bir rezillik elimde şişe içinde benzin depoya dolduruyorum :) gösterge paneli eski torpidodan. pompa işareti benzin ibresinin yanında var ama yanmıyor. arızalımıdır yoksa ampul mu yoktur?

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #37 : 17 Nisan 2008, 11:42:50 »
geçen yıl 2000 model 75 bg polo classic sahibi oldum. bende merak ettim benzin ışığı varmı diye. ilk sahibini aradım istanbulda olduğum için çeyreğe bile düşürmediğim için bilmiyorum dedi. bende deniyeyim dedim. ama bagaja 1-2 lt benzin koymayı unuttum :) tam da üniversitenin önünde istop etti. benzin bitti. lamba falan görmedim. tam bir rezillik elimde şişe içinde benzin depoya dolduruyorum :) gösterge paneli eski torpidodan. pompa işareti benzin ibresinin yanında var ama yanmıyor. arızalımıdır yoksa ampul mu yoktur?

2000 model classic göstergeler bunlardan ise benzin ışığı oluyordu sanırım.

Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #38 : 17 Nisan 2008, 13:38:47 »
resimdeki yeni torpido, benim aracım 2000 model ama eski torpido

« Yanıtla #39 : 24 Nisan 2008, 14:33:42 »
evet aracımı 45.000 bakım için servise soktum. benzin ışığı için bakmalarını belirttim. fakat ışık olmadığını ışık görevini gösterge içindeki kırmızı bölgenin yaptığı belirtildi. benzin yok diye ışığım yanmıyor ne güzel. gezerken dışarıdan biri benzinimin az olduğunu dikkatli bakmayınca göremiycek ;) ;) 

« Yanıtla #40 : 22 Mayıs 2008, 17:27:32 »
benim aracımdada benzin ışığı var. ışık yandıktan sonra 7 litre benzin kalmıştır diyor..benim arabanın kullanım kılavuzu
1998 POLO 1.6 HB AC

Çevrimdışı Boyoz

• Das Auto
« Yanıtla #41 : 01 Temmuz 2008, 23:38:15 »
2001 polom var. Gecen gün araba 4. vitesteyken aniden yavaslamam gerekti. Debriyaja da gec bastigim icin araba bir süre stop edecekmis gibi sarsilmaya basladi. Daha sonra bir kac kere bip sesi geldi ve yag lambasi kirmizi renkte yanip sönmeye basladi. Kisa bir mesafe gittikten sonra arabayi stop edip tekrar calistirdigimda bir daha yanmadi. Sorun var midir, devam ediyor mudur acaba?  :-\
Göztepe Genclik ve Spor Kulübü