Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Polo 6n Ön Izgara Fikirleri  (Okunma sayısı 4890 defa)

Polo 6n Ön Izgara Fikirleri
« : 04 Haziran 2008, 18:07:07 »
slm arkadaslar ben izmirden cahit uzun suredir uzak kaldım formdan.
herneyse. bende polo 6n 1.6 var mukkemmel bi arac ben aracımda bazı değişiklikler yaptırmak istiyorum klasik olanlar on ızgara egsoz gibi. ama piyasadaki on ızgaralardan pek hosnut deilim arabaya taktığınızda arabanın cehresini çok sadelestiriyo ve durgunlastırıyo sizce ön kaputu yan sinyal çıkıntılarıya orantılı uzatmak mantıklımı ? yada yeni ızgara modelleri bilen arkadaslar var mı şimdiden tesekkürler vw tutkunlarına.

Ynt: Polo 6n Ön Izgara Fikirleri
« Yanıtla #1 : 05 Haziran 2008, 17:10:39 »
ön ızgara modeli bilmiyorum ama ben bugünlerde bu ızgarayı çıkartıp aracın kendi rengine boyatmayı kafaya takmış durumdayım. tek çekincem acaba renk tutarmı ya da sonradan renk farkı ortaya çıkarmı.. ya da hiç uğraşmasam mıki. herşeyin orjinali güzel ama o parcayı beyaza boyatırsam daha hoş olacak gibi görünüyo.. en iyisi photoshoptan biraz faydalanıp aracın resmi üzerinde o parçayı beyaza boyamak bakalım nasıl durucak.. sonra gerçeğini düşünürüz
1998 POLO 1.6 HB AC

« Yanıtla #2 : 05 Haziran 2008, 17:14:32 »
ön ızgara modeli bilmiyorum ama ben bugünlerde bu ızgarayı çıkartıp aracın kendi rengine boyatmayı kafaya takmış durumdayım. tek çekincem acaba renk tutarmı ya da sonradan renk farkı ortaya çıkarmı.. ya da hiç uğraşmasam mıki. herşeyin orjinali güzel ama o parcayı beyaza boyatırsam daha hoş olacak gibi görünüyo.. en iyisi photoshoptan biraz faydalanıp aracın resmi üzerinde o parçayı beyaza boyamak bakalım nasıl durucak.. sonra gerçeğini düşünürüz

Metalik Gri araçta yapılmışını gördüm gerçekten sonuç berbattı...

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #3 : 05 Haziran 2008, 20:47:22 »
Cahittt satılık bölümünde mertpolo nickli arkadaş satıyordu onun panjur petek şeklinde klasik değil yani bi bak istersen kaput uzatma işine hiç girme bence yazık edersin ama genede kendi tercihin.
skynet forumda birisinde vardı beyaz panjur hiç güzel görünmüyor bencede.

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
« Yanıtla #4 : 25 Mayıs 2009, 12:59:00 »
cahit bende izmirdeyim ve daha yeni (2 hafta) aldım polo'mu.aslına bakarsan panjuru değiştirmeyi bende düşünüyorum.hatta kaput uzatmayıda.fakat dedilerki kaput uzatınca hem satarken problem oluyor hemde apachi arabası gibi duruyor :) tabi bende hemen fikrimi far kaşı olarak değiştirdim :) fakat ızgara konusunda halen bişey bulamadım.istersen ekle beni msn den bigün buluşup hem tanışır hemde fikir alışverişi yaparız.
[email protected]
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
« Yanıtla #5 : 26 Mayıs 2009, 10:07:19 »
İzmirde bu işi yapan 3. sanayide arzum oto var.polo için değişik ızgaraları var.
arzumdizayn.com adresi
orada sordum kaş'ın çifti 50 TL
tamponlar 500 TL (tanesi)
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!