Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: POLO 6N için logosuz ön panjur?  (Okunma sayısı 17585 defa)

Ynt: POLO 6N için logosuz ön panjur?
« Yanıtla #14 : 25 Haziran 2007, 12:16:16 »
ahahaha, yawaşşş, vermem pancurumu sana :) Tuna dertlenme sen al takmayı birlikte hallederis 10 dakkalık is ama biras dikkatli olmak gerekio sadece :)
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

« Yanıtla #15 : 25 Haziran 2007, 12:17:21 »
Volksport kardeşim, Allah razı olsun, simdilik yapılacak birsey yok, gerekirse elbette sizlerden yardım isterim ama ince düsündügün icin tesekkür ediyorum...

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #16 : 25 Haziran 2007, 20:10:45 »
Metin amca bize logosuz pancur getirrrr ;D :D ;D inşallah sorunlarını hallersin metin.Mert tuning in adres veya telefonunu alamadık nerde acaba?

« Yanıtla #17 : 26 Haziran 2007, 12:44:40 »
ya mert tuning kadıköyde vişne sokakta, saten oraya gittiginizde önünüze cıkacak, benim getirebilecegim fiyatla mertten alacagınız fiyat aynı o sebeplede beklemenize hic gerek yok, benim en erken getirtmem temmuz sonu gibi ancak olur, o da garanti deil arkadaslar, keske daha önceden bilseydim isteklerinizi daha önce getirttigimde sizlerede getirtirdim...

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n

Çevrimdışı fay78

• Tuna AKYÖN
« Yanıtla #19 : 22 Ekim 2007, 09:29:33 »
Abdullah onu biliyodum zaten.Fiyat çok yüksek diye metine rica etmiştim.   :)
Abi gezinirken buldum.
ElifTuning.com | Oto Aksesuar, Tuning, Modifiye, Oto Müzik Ses, Xenon Far,
''AKTİF KALMAN DİLEĞİYLE  ™  sözünün gerçek sahibi....Harbi FENERBAHÇE'Lİ....

http://pic1.resimupload.com/r9/thumb_680654231.jpghttp://img393.imageshack.us/img393/2523/index3pq0.jpghttp://img408.image

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #20 : 22 Ekim 2007, 19:55:50 »
tuna abi ben mert otodan 70 ytl fiyat almıştım bikaç ay önce.bilgine
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #21 : 22 Ekim 2007, 20:14:07 »
çok uzaksanız geçerken sorarım bana çok yakın

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #22 : 22 Ekim 2007, 20:43:19 »
Uzağız aslında.ben telefonlan fiyat almıştım var demişti sonra gittim yoktu!
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #23 : 22 Ekim 2007, 21:58:35 »
hangisini aramıştın 1i vişne sokak biri kızıltoprakta ben gidip görüşmüştüm efendi bi çocuk bakıyo kendisininde hondası falan var muhabbet etmiştik

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #24 : 22 Ekim 2007, 22:24:55 »
Kadıköy vişne sokaktakine sormuştum telefonda böyle hızlı konuşan bi elemandı.Gittiğimde yok dediler o kdr yoğunduki adamlar fırça bile atamadım  :t

« Yanıtla #25 : 23 Ekim 2007, 00:10:24 »
küçük parçalarla pek ilgilenmiyorlarda ondan uğraşmamıştır.adamlarda ne jantlar var ya

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #26 : 23 Ekim 2007, 03:13:44 »
Aynen dediğin gibi.Adamlar cins çnkü.Esnaf değil mal satıcı.Malın küçüğü büyüğümü olur ben küçük mal için 200 km yol gidip geliyorum buda büyük bişi olmalı :)
Boşver toplasan...Açmayalım bayram sonrası ağızımızı.
Neyse tuna abi yolun düşerse oraya bak yani

« Yanıtla #27 : 23 Ekim 2007, 09:18:06 »
Aynen dediğin gibi.Adamlar cins çnkü.Esnaf değil mal satıcı.Malın küçüğü büyüğümü olur ben küçük mal için 200 km yol gidip geliyorum buda büyük bişi olmalı :)
Boşver toplasan...Açmayalım bayram sonrası ağızımızı.
Neyse tuna abi yolun düşerse oraya bak yani
adamlar tok satıcı alsanda almasanda çok önemli değil kadıköy civarında isimleri duyulmuş.polo gibi basit arabayla uğramayı sevmiyolar pek elemanalrda honda vtech falan var zaten müşterileride hem üst segment